Kamila: bóle podbrzusza ustały

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Chcialam zlozyc swoje drugie swiadectwo :) Druga Nowenne Pompejanska zaczelam odmiawiac 17 kwietnia, a skonczylam 9 czerwca z intencja o moje zdrowie. Mialam bole podbrzusza i robilam rozne badania, wyniki cytologii mialam 23 kwietnia i byly dobre :) Przeczytaj Kamila: bóle...
Przeczytaj całość

Anna: Znaleziona praca

Na Nowennę Pompejańską natrafiłam 3 lata temu, przeglądałam coś w internecie i nagle wyświetliła mi się strona o NP od razu mnie zainteresowała.
Przeczytaj całość

Agnieszka Maria: Bądź pozdrowiona pełna łaski!

Właśnie obejrzałam wzruszający film "Tajemnica Nowenny Pompejańskiej" i był to dla mnie impuls do złożenia świadectwa. Do tej pory odmówiłam w swoim życiu cztery nowenny.
Przeczytaj całość

Anna: prawda zwyciężyła

15 czerwca zakończyłam moją drugą nowennę, w której modliłam się o pomyślny dla mnie wyrok na rozprawie a 17 czerwca sąd oddalił w całości skierowane przeciw mnie oskarżenia.
Przeczytaj całość

XM: Pierwsza nowenna

Moją pierwszą nowennę zacząłem odmawiać 21.08.2017, a skończyłem 14.10. Akurat dzień po rocznicy ostatniego z objawień w Fatmie- odpuście w mojej parafii. Prosiłem o czystość, ale wiele razy w ciągu odmawiania nowenny upadałem. Właśnie 13.10 otrzymałem wielki dar odpustu zupełnego i poczułem się jak nowo narodzony.
Przeczytaj całość

Czy dołączysz do wspólnego różańca?

Zapraszam Cię na wspólny różaniec o godz. 20.30. Modlimy się także w Twoich intencjach!

Po przerwie pielgrzymkowej wracamy do modlitwy różańcowej w Radio Różaniec! 🙂

Zobacz, jak słuchać różańca! –> TUTAJ

Jeśli chcesz zadzwonić i modlić się wspólnie, włącz bezpłatny program Skype i dodaj mnie do znajomych. Mój identyfikator: radiorozaniec – Zadzwoń klikając tutaj!

Chcesz dodać intencję do omodlenia?

To proste, dodaj ją tutaj!

Zapraszam! 🙂

Marek

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Czy dołączysz do wspólnego różańca?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] Moi drodzy, ostatnio dostałem listy od kilku osób narzekających na wadliwe albo zbyt trudne działanie formularza dodawania intencji modlitewnych na naszej stronie. Cóż, to skutek prawdopodobnie przeładowania strony mnóstwem intencji: otrzymaliśmy dotąd aż 17791 intencji, w których modliło się aż 102087 osób! To NIESAMOWITY WYNIK, świadczący o sile naszej modlitwy! Co więcej, intencje staramy się codziennie omadlać w Radiu Różaniec! […]

Jarek
Gość

Bardzo proszę o modlitwę za mnie żebym 18 czerwca jak pojadę na podpis do urzędu pracy żebym nie dostał żadnej propozycji ani żadnego skierowania do pracy.

Ewa Maria
Gość
Ewa Maria

Intencja błagalna do Matki Bożej o dar macierzyństwa dla Beaty i potrzebne łaski dla jej męża , szczególnie proszę o pomoc jemu w otrzymaniu stałej pracy zgodnej z jego wykształceniem i charyzmatami jakie posiada.Amen

Ewa Maria
Gość
Ewa Maria

Prośba do Matki Bożej Pompejańskiej o łaskę silnej wiary dla syna i jego przyszłej rodziny oraz pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji materialnej znanej Panu Bogu.Polecam rodzinę prosząc o ich nawrócenie która jest ciężarem naszego życia.Amen

magda
Gość

Prosze o modlitwe za mnie abym w koncu zdala prawo jazdy, Bog zaplac

Marlena
Gość
Marlena

Matko Boska błagam Cię, żebym w końcu zdała egzamin państwowy praktyczny na prawo jazdy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!