Czy dobrze odmawiam nowennę pompejańską? – Nagranie audycji.

A więc już za nami – pierwsza audycja w Radiu Różaniec o nowennie pompejańskiej. Udało się ją nagrać i publikujemy ją tutaj.

Niestety, troszkę za daleko od mikrofonu usiadłem, a za młodu nie chodziłem do logopedy, myślę jednak, że co nieco da się zrozumieć 😉

Pytań nie brakuje, co myślicie, aby przygotować kolejną audycję na żywo? Proszę o odpowiedź w komentarzach.

 

Już powstał nasz film o nowennie pompejańskiej!

11 myśli na temat „Czy dobrze odmawiam nowennę pompejańską? – Nagranie audycji.

  1. To świetnie,że jest możliwość posłuchania jeszcze raz,a szczególnie dla tych osób,których nie było w czasie nadawania audycji.Z przyjemnością będę tutaj wracała i słuchała.Wielkie Bóg zapłać.

  2. Czekam na kolejną audycję z niecierpliwością. Masz tyle ciekawego do powiedzenia a i Bóg obdarzył Cię darem pięknego mówienia.
    Bóg zapłać.

  3. Witam, …Marku,… po dłuższej przerwie tu zajrzałam, świetna audycja!!!!,,,,,super wskazówki „techniczne” dotyczące modlitwy,…. świetne wyjaśnienie Nowenny Pompejańskiej – historia, cel, zasady i sposób odmawiania Nowenny Pompejańskiej.. ….bardzo dobrze, że powiedziałeś o sposobie składania intencji, wyjaśnienia wielce pouczające ( czasem int.- prośby są dziwne, nawet śmieszne, tak, jak mówisz „ludzkie myślenie” i „załatwianie hurtem”)…bardzo dziękuję za tę audycję … ..czekam na kolejną…..(dykcja..och, Twój ciepły głos wyrównuje wszystko :)…pozdrawiam. :):)

A Ty co o tym myślisz? Napisz!