Magdalena: Każdego dnia pragnę poznawać Jezusa

Szczęść Boże! Zgodnie z obietnicą pragnę złożyć świadectwo łask otrzymanych za pośrednictwem Matki Bożej. O nowennie dowiedziałam się z internetu i tak jak każdemu odmawianie 3 różańców dziennie wydawało mi się trudne... A jednak możliwe, jeśli tylko tak postanowimy. Odmówiłam 3 nowenny w różnych intencjach, o nawrócenie i spowiedź mojego...
Przeczytaj całość

Artur: Cud narodzin

Ten ból po stracie wyczekiwanego dziecka z każdym poronieniem byl większy i udzielał sie wszystkim. Pod koniec skorzystaliśmy z usług psychologa. To jednak nie przyniosło rozwiązania, moze uśmierzyło ból na krótko.
Przeczytaj całość

Beata: Maryja dała mi pracę.

Jestem osobą samotnie wychowującą syna, więc bardzo potrzebowałam pracy. Bardzo pomogli mi w tym trudnym okresie rodzice. W listopadzie usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej
Przeczytaj całość

Ewelina: Niech moje świadectwo będzie motywacją dla innych

Witajcie. Bardzo długo zastanawiałam się jak mam napisać swoje świadectwo, od czego mam zacząć. Możne rozpocznę od tego, w jaki sposób odkryłam Nowennę Pompejańską. Przeszło dwa lata temu po ciężkiej chorobie nowotworowej zmarła moja mama. Pamiętam, że gdy jeździłam do niej do domu, to bardzo często zamiast ze mną porozmawiać...
Przeczytaj całość

Hanna: Przebaczenie sobie samej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Mateńka Najświętsza. Chcę złożyć świadectwo . To moja juz 3 Nowenna Pompejańska . Moja nowenna nie została w pełni wysłuchana . Nie tak jak chciałam . Dostałam znacznie wiecej , dostałam nadzieje , pokój w sercu , ogromną wiarę że bedzie lepiej . Poznałam również wspaniałego Kapłana ,który zgodził się na kierownictwo duchowe .
Przeczytaj całość

Czy dobrze odmawiam nowennę pompejańską? – Nagranie audycji.

A więc już za nami – pierwsza audycja w Radiu Różaniec o nowennie pompejańskiej. Udało się ją nagrać i publikujemy ją tutaj.

Niestety, troszkę za daleko od mikrofonu usiadłem, a za młodu nie chodziłem do logopedy, myślę jednak, że co nieco da się zrozumieć 😉

Pytań nie brakuje, co myślicie, aby przygotować kolejną audycję na żywo? Proszę o odpowiedź w komentarzach.

 

Już powstał nasz film o nowennie pompejańskiej!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Czy dobrze odmawiam nowennę pompejańską? – Nagranie audycji."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Niezwykle mądrze wytłumaczone. Bardzo piękna audycja. Dziękuję.

Bożena S.
Gość
Bożena S.

To świetnie,że jest możliwość posłuchania jeszcze raz,a szczególnie dla tych osób,których nie było w czasie nadawania audycji.Z przyjemnością będę tutaj wracała i słuchała.Wielkie Bóg zapłać.

Gosia
Gość

jestem za kolejną audycją! dziękuje za tą i pozdrawiam;)

Bożena S.
Gość
Bożena S.

No właśnie Marku ,a ja się dzisiaj zastanawiałam słuchając ponownie czego mi tu brakuje? :):):)

Halina
Gość
Halina

Dziękuje za audycję i za całą tę stronę, tak dobrze się tu czuję. Bóg zapłać

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Czekam na kolejną audycję z niecierpliwością. Masz tyle ciekawego do powiedzenia a i Bóg obdarzył Cię darem pięknego mówienia.
Bóg zapłać.

Krysia Z.
Gość
Krysia Z.

Witam, …Marku,… po dłuższej przerwie tu zajrzałam, świetna audycja!!!!,,,,,super wskazówki „techniczne” dotyczące modlitwy,…. świetne wyjaśnienie Nowenny Pompejańskiej – historia, cel, zasady i sposób odmawiania Nowenny Pompejańskiej.. ….bardzo dobrze, że powiedziałeś o sposobie składania intencji, wyjaśnienia wielce pouczające ( czasem int.- prośby są dziwne, nawet śmieszne, tak, jak mówisz „ludzkie myślenie” i „załatwianie hurtem”)…bardzo dziękuję za tę audycję … ..czekam na kolejną…..(dykcja..och, Twój ciepły głos wyrównuje wszystko :)…pozdrawiam. :):)

trackback

[…] Czy dobrze odmawiam nowennę pompejańską? – Nagranie audycji. […]

trackback

[…] Czy dobrze odmawiam nowennę pompejańską? – Nagranie audycji. […]

trackback

[…] Czy dobrze odmawiam nowennę pompejańską? – Nagranie audycji. […]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!