Uzdrowienie z raka płuc

Otrzymaliśmy następujące świadectwo od Doroty: Pragnę podziękować Matce Bożej z Pompejów za uzdrowienie pani Adelajdy z raka płuc. Po wczorajszych badaniach PET SCAN i badaniach krwi nie ma ani jednej komórki rakowej w organizmie. Bardzo, bardzo dziękuje KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚW: Z POMPEJÓW i wszystkim, którzy modlili się za nią. Dzięki!
Read More

Damian: Zacząć od nowa

A teraz najważniejsze, tylko i wyłącznie dlatego jednego zdania napisałem tą historię. Módlcie się aż do skutku, Maryja słucha wszystkich, uwierzcie, to wszystko jest naprawdę.
Read More

Kornelia: dla wszystkich wątpiących

Modlę się już kolejną nowennę o zdrowie, które nie nadchodzi. Są okresy poprawy, ale ogólnie niewiele się zmienia. Nie mogłam zrozumieć dlaczego tak jest,inni dostali swoje łaski, a ja tak ważnej nie dostaję, a wszystko wokół jakby sprzysięgło się przeciwko mnie. Byłam okropnie zła na Pana Boga, dziennie zarzucałam go...
Read More

Daria: Odpowiedni kierunek studiów

Chciałam podzielić się z Wami moim świadectwem. Co prawda NP odmawiałam w intencji dostania się na medycynę, ale Bóg miał dla mnie inny plan. Matka Boska podczas odmawiania nowenny dawała mi ciche znaki, coraz częściej zastanawiałam się, czy nie złożyć podania na weterynarię.
Read More

Znalezienie pracy – świadectwo

Wraz z mężem podjęliśmy wysiłek modlitwy za pomocą nowenny pompejańskiej. Modliliśmy się wzajemnie za siebie z prośbą o łaskę znalezienia pracy. Matka Boża Pompejańska wysłuchała i dzisiaj cieszymy się obydwoje możliwością zatrudnienia i pracy w swoich wyuczonych zawodach. Wszystko zawdzięczamy Matce Bożej i za jej wstawiennictwo i okazane łaski z...
Read More

Bożena: spokój i poczucie bezpieczeństwa

To Nowenna Pompejańska mnie znalazła, pojawiła się nie wiem jak, po cichutku. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez tej modlitwy. Trochę się bałam, że nie dam rady – dałam, stawałam się coraz spokojniejsza, bardziej ufna i pełna nadziei (choć ciągły stres, w którym się znajduję, mnie nie opuszcza – długi, komornicy, brak domu, mąż nie radzący sobie z nałogami). Cuda wydarzały się co chwila: to koleżanka wyzdrowiała z raka, moje wyniki okazały się super, pieniążki rozmnażały się nie wiem jak. Teraz już się nie boję, nawet jak wszystko stracę po raz kolejny. Bo wiem, że taka jest Wola Boża i co jest w życiu najważniejsze. Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Bożena: spokój i poczucie bezpieczeństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Niewątpliwie modlitwa uczy nas jak żyć, zmienia nasze priorytety, odwraca je do góry nogami i za to Chwała Maryi i kochanemu Bogu 🙂

JOANNA
Gość
JOANNA

To niesamowita modlitwa. Sama doświadczam roznych rzeczy alez rozańcem jest tak lzej. Tak spokojniej. Czuje sie opieke Matki Bożej i Jezusa. 🙂

Bożena
Gość
Bożena

KOCHANI , wczoraj w to piękne święto mój mąż i syn poszli do spowiedzi św. syn powiedział, że bardzo tego potrzebował.To najpiękniejsze słowa jakie matka może usłyszeć za trud wychowania po 16 latach,czyż nie?

JOANNA
Gość
JOANNA

Oczywiście że tak:)

JOANNA
Gość
JOANNA

Wiara czyni cuda:)

Dominika
Gość
Dominika

Mnie też Kochana Mateczka wysłuchała. Prosiłam Ją w intencji brata, który coraz bardziej pogrążał się w nałogu alkoholowym. Modliła się za niego również moja koleżanka, rodzina. Powoli zaczęło coś się zmieniać. Poznał wspaniałą dziewczynę, dość szybko wzięli ślub. Rozpoczęli nowe życie, nowe plany, budowa domu, plany powiększenia rodziny. I tutaj Matuchna pomogła… obecnie oczekują narodzin swojego pierwszego dzieciątka. I chociaż zdarzają się czasem (coraz rzadziej) upadki to i tak wiem, że Maryja go poprowadzi. Dziękuję Pani Różańca Świętego.

Bożena
Gość
Bożena

kOCHANI ,tak bardzo dziękuję Wam za każdy komentarz ,czytam i łzy płyną mi po policzkach,że są ludzie którzy mają czas dla mnie żeby napisać dobre słowo.Dziękuję.Z głębi serca dziękuję.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!