Grzegorz: Tydzień przed końcem nowenny sprawy zaczęły nabierać pozytywnego kierunku

Modliłem się w drodze do pracy, w drodze do domu, w przerwach w pracy itp, praktycznie każda moja wolna chwila przez ostatnie 3 miesiące była przeznaczona na modlitwę. Nie było łatwo, a chwilami wręcz bardzo ciężko.
Przeczytaj całość

Marta: Uratowane małżeństwo

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Mam na imię Marta, mam 36 lat i mieszkam w Sandomierzu. Chciałam podziękować Matce Bożej za otrzymaną łaskę. Swoją pierwszą nowennę odmówiłam w 2012 r., kiedy to małżeństwo mojej przyjaciółki przechodziło głęboki kryzys. Po 30 latach wspólnego, szczęśliwego życia jej związek zaczął się rozpadać.Przeczytaj Marta: Uratowane małżeństwo
Przeczytaj całość

Hanna: Uzdrowienie

Było coraz gorzej, modliłam się już nie o uzdrowienie, ale o pomoc w rozpaczliwej sytuacji. I naprawdę stał się cud - stopniowa poprawa, a później powrót do normy. Myślę, ze to zasługa Nowenny nie do odparcia i obietnicy z nią związanej.
Przeczytaj całość

Ania: Otrzymane prace za granicą

Chcialam sie podzielic swiadectewm otrzymanej pracy i oraz wiele niespodziewanych lask jakie otrzymalam od Boga za pryczyna Matki Przenajswietszej. Za prace odmowilam dwie nowenny, lecz przez dluzszy okres nie moglam znalezc pracy w moim zawodzie. Czasami popadalam w rozpacz, ale powiedzialam Bogu ze jesli taka jest jego wola, zebym pracowala...
Przeczytaj całość

Mariola: Wysłuchane modlitwy

Nowennę Pompejańską odmawiam 1,5 roku.Chciałam złożyć świadectwo wysłuchania moich modlitw. Pierwsza moja intencja modlitewna była o dar zdrowia dla rodziców.Moja mama miała duże problemy z nadciśnieniem.
Przeczytaj całość

Bożena: Jedyne co mam to różaniec

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Od 22 grudnia modlę się Nowenną Pompejańską. W tej chwili to już jest moja trzecia Nowenna do Maryi. W pierwszej modliłam się o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla koleżanki. Było bardzo ciężko, bluźniercze myśli, zniechęcenie, poczucie braku sensu. Część dziękczynna była chyba najdłuższym czasem w moim życiu.  Efektem była udana operacja. Drugą odmawiałam w intencji Darów Ducha Świętego dla siebie, i od tamtej pory czuję się jak na pustyni, wierzę że to jest jakiś plan Boga wobec mnie. Teraz modlę się o swojego męża, jest lekka poprawa co raz mniej się sprzeczamy i moje serce inaczej patrzy na Niego. Kiedyś denerwował mnie samą obecnością. 
Może Maryja nie spełnia wszystkiego w tak widoczny sposób dla nas po ludzku, ale wierzę że robi dla mnie wszystko co najlepsze dla mnie. Bóg mnie kocha jestem Jego ukochaną córką i wierzę, że nie zostawi mnie samej. Kiedyś dokonywałam z Nim zawsze targu, teraz rozmawiam z Nim jak z Przyjacielem.

Od kiedy odmawiam Nowennę Maryja ofiarowała mi spokój w sercu i wiarę, że wszystko będzie dobrze. Na każde zadane pytanie dostaję odpowiedź bardzo szybko. Stałam się lepsza i chcę być lepsza dla Maryi i dla Jezusa Chrystusa,On jest moim Zbawicielem, który oddał za mnie życie dwa tysiące lat temu i oddaje na każdej mszy świętej. Za każdy mój upadek i każdą ułomność. Maryjo dziękuję Ci za opiekę a Tobie Panie Jezu za ocalenie mnie przez Twoją śmierć.

Módlcie się i ufajcie w szczególności jeżeli nie widać efektów i wszystko idzie jak po grudzie. Ufajcie i trwajcie przy Jezusie i Jego Matce. Nie mówię, ze nie upadam, upadam ale teraz łatwiej się podnieść.

Każdego kto będzie czytał te słowa Błogosławię w imię Pana Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego. Niech Matka Boża Was strzeże i ochrania.
Z Bogiem:))

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Bożena: Jedyne co mam to różaniec"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuje Ci za to świadectwo. Nowenna zmienia nas i nasze życie. Trwajmy w modlitwie. Chwała Maryi i Jezusowi.

asia
Gość

Pozdrawiam Cie i dziekuje za koncowe dobre slowa dla nas i blogoslawienstwo. Poplynely lzy wzrusze. Z Bogiem

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!