Ela: za każdym razem kiedy zaczynałam się modlić chciało mi się strasznie spać

Nowennę odmawiam 3 raz nie zostałam jeszcze do końca wysłuchana ale jestem na dobrej drodze- leczenie mamy przynosi dobre efekty. Jedno co mogę powiedzieć już dziś, to otrzymałam spokój, siłę oraz wiarę, że wszystko będzie dobrze.
Read More

Ewa: Modlitwa o chrzest

Nowenna Pompejańską modliłam sie o chrzest i zmianę stosunku teściowej i męża do kościoła katolickiego ( są protestantami).
Read More

Elżbieta: odmawianie różańca w drodze to nie wstyd.

Bądź pozdrowiona Panno Maryjo. Królowo Różańca świętego, módl się za nami.
Read More

Poseł znalazł dawcę szpiku kostnego

Może niektórzy pamiętają niedawny wpis: Ciężko chory poseł modli się nowenną pompejańską. Pan Artur Górski na Facebooku napisał: Dziękują lekarzom i pielęgniarkom, którzy pomogli mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Ból zaczął ustępować, gdy kończyłem odmawiać Nowennę Pompejańską. To nie był przypadek, bo katolicy nie wierzą w przypadki. Kilka dni temu poinformował: znaleziono...
Read More

Alicja: Maryja nas kocha

Przeglądając Rycerza Niepokalanej przeczytałam podziękowania osób ,którzy modlili się tą wspaniałą modlitwą
Read More

Bożena: Jedyne co mam to różaniec

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Od 22 grudnia modlę się Nowenną Pompejańską. W tej chwili to już jest moja trzecia Nowenna do Maryi. W pierwszej modliłam się o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla koleżanki. Było bardzo ciężko, bluźniercze myśli, zniechęcenie, poczucie braku sensu. Część dziękczynna była chyba najdłuższym czasem w moim życiu.  Efektem była udana operacja. Drugą odmawiałam w intencji Darów Ducha Świętego dla siebie, i od tamtej pory czuję się jak na pustyni, wierzę że to jest jakiś plan Boga wobec mnie. Teraz modlę się o swojego męża, jest lekka poprawa co raz mniej się sprzeczamy i moje serce inaczej patrzy na Niego. Kiedyś denerwował mnie samą obecnością. 
Może Maryja nie spełnia wszystkiego w tak widoczny sposób dla nas po ludzku, ale wierzę że robi dla mnie wszystko co najlepsze dla mnie. Bóg mnie kocha jestem Jego ukochaną córką i wierzę, że nie zostawi mnie samej. Kiedyś dokonywałam z Nim zawsze targu, teraz rozmawiam z Nim jak z Przyjacielem.

Od kiedy odmawiam Nowennę Maryja ofiarowała mi spokój w sercu i wiarę, że wszystko będzie dobrze. Na każde zadane pytanie dostaję odpowiedź bardzo szybko. Stałam się lepsza i chcę być lepsza dla Maryi i dla Jezusa Chrystusa,On jest moim Zbawicielem, który oddał za mnie życie dwa tysiące lat temu i oddaje na każdej mszy świętej. Za każdy mój upadek i każdą ułomność. Maryjo dziękuję Ci za opiekę a Tobie Panie Jezu za ocalenie mnie przez Twoją śmierć.

Módlcie się i ufajcie w szczególności jeżeli nie widać efektów i wszystko idzie jak po grudzie. Ufajcie i trwajcie przy Jezusie i Jego Matce. Nie mówię, ze nie upadam, upadam ale teraz łatwiej się podnieść.

Każdego kto będzie czytał te słowa Błogosławię w imię Pana Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego. Niech Matka Boża Was strzeże i ochrania.
Z Bogiem:))

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
asiaDorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuje Ci za to świadectwo. Nowenna zmienia nas i nasze życie. Trwajmy w modlitwie. Chwała Maryi i Jezusowi.

asia
Gość
asia

Pozdrawiam Cie i dziekuje za koncowe dobre slowa dla nas i blogoslawienstwo. Poplynely lzy wzrusze. Z Bogiem

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!