Halina: prośba o znalezienie domu i miłość w rodzinie

Moje wnuczki żyją za granicą, znalazły się w sytuacji,że skończyła im się umowa najmu i musiały opuścić mieszkanie.Jednia z nich ma dwoje maleńkich dzieci.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Dziękuję Ci Maryjo za Twą opiekę.

To juz moja trzecia Nowenna w intencji uwolnienia, uzdrowienia mojej córki z więzów duchowych ,depresji i fizycznego cierpienia jak również o nawrócenie. Właściwie ona jest nieszczęsliwa do głębi. Nie dawałam wczesniej zadnych swiadectw, choc obiecałam. Widze, że nasze relacje sie odrobinę polepszyły.Dziekuję Ci Maryjo za Twą opiekę. Kiedy jest zle i jestem na granicy wszystkiego to sobie powtarzam,ze mam ufac, choc nie jest to łatwe. dziękuję.Amen.
Przeczytaj całość

Marianna: Otrzymałam łaskę

Chcę podzielić się swoim świadectwem.Odmawiałam kolejną Nowennę Pompejańską,tym razem prosiłam Matkę Bożą o wstawiennictwo w przemianie życia mojego syna.W części dziękczynnej syn otrzymał propozycję pracy charytatywnej ale zgodnie z jego zainteresowaniami,pomaga mu to wyjść z depresji ,która go męczy.
Przeczytaj całość

Świadectwo Justyny

Modlitwa ta ma cudowną moc! Bo jak inaczej opowiedzieć słowami o tym, że bardzo długo chcieliśmy zostać rodzicami a w połowie nowenny (mniej więcej) pojawiła się iskra nadziei, która dzisiaj ma wymiary naszego maleństwa które nosze w swoim łonie? Nowennę kontynuować będziemy - tyle że już ze zmienioną intencją! Chwała...
Przeczytaj całość

Ela: Pokora, cierpliwość, wiara i nadzieja

Pomyślałam, czemu mam nie spróbować, w końcu Matka Boża obiecała wysłuchać każdego kto się do niej ucieka, a na świecie nie ma przypadków- po prostu Matka Boża chciała żebym modliła się do niej tą modlitwą.
Przeczytaj całość

Bogusław: To był najlepszy prezent gwiazdkowy!

Przez prawie ostatnie trzy lata byłem bez pracy. Moja rodzina (żona, córka i ja) utrzymywała się jedynie z oszczędności i poborów małżonki. Mimo tego, że żona zarabia dobrze, nasze oszczędności szybko się skończyły. Przez cały ten czas, kiedy pozostawałem bez zatrudnienia, modliłem się do Boga o pomoc, ale pracy nie mogłem znaleźć. Odpowiedziałem na setki ogłoszeń z tak marnym skutkiem, że moja samoocena bardzo spadła i zacząłem poważnie wątpić, czy w ogóle znajdę jeszcze jakiekolwiek zatrudnienie (zbliżam się do 50-ki). Wtedy przypomniałem sobie o nowennie pompejańskiej. Kiedyś zwróciłem uwagę na to, że modlitwa ta nazywana jest „nowenną nie do odparcia”. Uchwyciłem się jej jak ostatniej „deski ratunku”. Przystąpiłem do odmawiania różańca pompejańskiego z wiarą, że już tylko Matka Boża może mi pomóc. Nowennę miałem zakończyć 20 grudnia, a już 16 dnia tego miesiąca pojawiło się ogłoszenie, na które odpowiedziałem. 20 grudnia byłem po rozmowie z pracodawcą, a 22 grudnia podpisałem umowę o pracę, którą zaczynam w styczniu! To był najlepszy „prezent gwiazdkowy”, jaki dostałem. Później się dowiedziałem, że moja małżonka kilka miesięcy wcześniej również modliła się tą nowenną w tej samej intencji! Dlatego teraz jestem pewien, że w moim przypadku nastąpiła „kumulacja” (jak w „lotto”) i te dwie nowenny zaowocowały znalezieniem pracy. Dziękuję Ci Maryjo, Matko nasza! Dziękuję Ci za moją rodzinę!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Bogusław: To był najlepszy prezent gwiazdkowy!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

Chwała Panu! Ja też otrzymałem łaskę, o którą prosiłem (uzdrowienie) otrzymałem kilka dni przed końcem Nowenny. Bogusławie, wielka radość, że masz pracę. Wiem z doświadczenia, jak ciężko mężczyźnie (mężowi, głowie rodziny) jest bez pracy. Chwała Panu!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!