Jadwiga: Wyproszona łaska małżeństwa dla siostry

Siostra rozeszła się z chłopakiem z którym była wcześniej a który nigdy nie chciał się zadeklarować czy ja kocha, nie myślał o ślubie z nią.
Read More

K.A.: Dziekuje Ci za wszystko, Maryjo, Matko moja.

K.A.: To moja trzecia nowenna, odmawiam bez przerwy od listopada zeszlego roku. Tak jak wielu z Was, dowiedzialam sie o tej nowennie z internetu w godzinie trwogi i wielkiej potrzeby. Generalnie moje intencje, w ktorych odmawiam nowenne dotycza zdrowia i wierze, ze Maryja jest ze mna i z tymi za...
Read More

Joanna: tak wiele łask!

Odmawiam już drugą nowennę pompejańską, a co do pierwszej jeszcze nie otrzymałam to o co prosiłam. Podczas odmawiania nowenny otrzymałam wiele łask: pozytywną ocenę z egzaminu, dołączyłam do katolickiego stowarzyszenia młodzieży.Dziękuje wszystkim za świadectwa umieczone tuta,gdy się je czytało zawsze dodawały nadziei.
Read More

Marcin: moje Boże Narodzenie…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Jest sobota, 24.12, Wigilia, wieczór... większość z nas o tej porze zasiada do Wieczerzy, tej jedynej, najważniejszej, rodzinnej, wyczekiwanej... Nie ja. Tym razem nie zasiadłem. Nie byłem zaproszony. Nie miałem gdzie... Moje dzieci, i ich mama, tym razem świętują beze mnie. Nie ukrywam, płaczę, mało powiedziane, łzy mi się leją od rana. Jestem tatą dwójki wspaniałych maluchów, dziewczynki i chłopca, kocham je i cierpię. Zapewne w jakimś stopniu zasłużenie.
Read More

Edyta: Wszystkie objawy zniknęły

Różaniec nigdy nie był moją mocną stroną. Mając lat 49 odmówiłam Go kilka razy w życiu.Częściej mnie usypiał i męczył , niż dawał chęć dalszej modlitwy. Az do zeszłego roku (2017). Patrząc na mój wiek , wiadomym jest ,że wchodzę w okres menopauzy. W sprawach "kobiecych" nigdy nie miałam żadnych problemów , aż do 2017. Wtedy dopadło mnie wszystko co najgorsze.
Read More

Beata: Zmiana z chwilą podjęcia nowenny!

Od ponad roku modlę się nowenną pompejańską. Moje dorosłe dzieci żyją w związkach niesakramentalnych. Bardzo proszę Maryję, aby ta sytuacja się zmieniła. W ciągu ubiegłego roku odbyły się już dwa śluby kościelne. Zawarcie jednego z tych związków bardzo długo pozostawało pod znakiem zapytania. Sytuacja zmieniła się z chwilą podjęcia przeze mnie nowenny w intencji młodych. Jako matka jestem szczęśliwa, że moje dzieci wróciły do życia sakramentalnego. Kolejne nowenny zaplanowałam w intencji pozostałych dzieci.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Beata: Zmiana z chwilą podjęcia nowenny!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
maliber
Gość
maliber

Beato ja mam identyczna intencje, tylko ze chodzi o mój związek…jestem z chłopakiem juz kilka lat ale on niestety ślubu nie planuje.Kocham go i chce stworzyć z nim Rodzine.On chce ze mną być ale z tego co widzę ślub do tego nie jest mu potrzebny. Mam nadzieje ze nasze sprawy poukładają się równie pomyślnie jak Twoich dzieci.Nowenne kończę 11 lipca, oprócz tego proszę o wstawiennictwo swieta Rite (juz raz mi pomogła) i w tej intencji postanowilam przestac palic (narazie od 8 dni daje rade)Twoje świadectwo dodało mi otuchy, dziękuję

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!