Beata: wierzę, że nadejdzie właściwy czas

Chciałabym złożyć świadectwo o otrzymanych łaskach, którymi mnie obdarzyła Najdroższa Matka przez odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Nowennę zakończyłam odmawaić 12.05.2015. Odmawiałam ją w intencji mojego małżeństwa. Podczas odmawiania Nowenny zdarzyło się w moim życiu wiele cudów.

Mój chory, leżący od kilku lat w łóżku tata przyjął Eucharystię (przez całe swoje dorosłe życie odkąd ja sięgam pamięcią prawie nie chodził do kościoła). Moja 11-letnia córeczka, która była cichym, pełnym kompleksów, zamkniętym w sobie dzieckiem, z humorami stała się radosną, pełną życia, piękną dziewczynką. Co wieczór, przed snem odmawia ze mną modlitwę i sama mi o tym przypomina. Jest to wielka radość dla mnie. Niestety mój syn nie dał się przekonać do wspólnej modlitwy, choć wydarzył się cud. Pewnego wieczora gdy odmawiałam różaniec Matka Boża poprosiła mnie, żebym zaproponowała mojemu synowi wspólną wieczorną modlitwę, która jest tak ważna w życiu rodziców i dzieci. Najdroższa Matka obiecała, że następnego dnia wydarzy się w jego życiu coś miłego.

Syn ostatnio nie lubił chodzić do szkoły, jest nastolatkiem i nie chciał ze mną odmawiać modlitwy, tego dnia też się sprzeciwiał, ale z ledwością zdołałam go przekonać. Następnego dnia po powrocie ze szkoły był niezwykle poruszony i zadowolony. Okazało się, że wygrał konkurs matematyczny i wszyscy mu gratulowali. Był szczęśliwy, ale niestety nie uwierzył mi. Może nie potrafiłam go właściwie przekonać.

Dla mnie był to cud. Matka Boża czuwa nad nami i w trudnych sytuacjach daje mi wskazówki jak postępować. Zmieniłam się w stosunku do moich dzieci i potrafię im teraz okazać wiele miłości. Ostatniego dnia odmawiania Nowenny dzięki księdzu, u którego byłam u spowiedzi trafiłam pierwszy raz na mszę Marana Tha. To było cudowne przeżycie i zakończenie odmawiania Nowenny. I choć w moim małżeństwie na razie niewiele się zmieniło ja wierzę, że nadejdzie właściwy czas dla nas. Bóg zapłać za książeczkę, z którą się nie rozstaję.

Beata

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Apostoł Różańca Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu!

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką