Tatiana: cud narodzin

19 lipca zakończyłam odmawianie piątej w moim życiu Nowenny Pompejańskiej w intencji urodzenia zdrowego dziecka. Na początku ciąży, z uwagi na mój wiek, zlecono mi wykonanie badań prenatalnych
Przeczytaj całość

Hania: Dziękuje Mamo z Nieba

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny pompejańskiej o której dowiedziałam się od przyjaciółki za co jestem jej bardzo wdzięczna. Odkąd modlę się jestem spokojniejsza, mądrzejsza, jestem zmienionym, innym człowiekiem - lepszym dla bliźniego, bardziej życzliwym, co nie oznacza , że byłam wcześniej zła.
Przeczytaj całość

Gabi: Nowenna dziękczynna

Codziennie ktoś mi przeszkadzał. Albo, gdy wzięłam różaniec do ręki, nagle robiłam się tak zmęczona (to było np. w ciągu dnia, w Święta), że wystarczyło, że zamknęłam oczy i zaczynało mi się coś śnić. Wielokrotnie wieczorem zasypiałam w trakcie modlitwy i po kilka razy zaczynałam tę samą tajemnicę.
Przeczytaj całość

Sebastian: Modlitwa o pobłogosłwienie znajomości z konkretną osobą

Chciałbym złożyć swoje świadectwo. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się przypadkowo. Usiadłem w domu przed komputerem i widziałem otwartą stronę Nowenny którą wcześniej przeglądała moja mama. Z ciekawości zacząłem ją czytać, zerknąłem na czym polega odmawianie Nowenny oraz poczytałem świadectwa które mi się bardzo podobały. W pierwszej chwili pomyślałem to nie...
Przeczytaj całość

Anna: Sprawa, która po ludzku wydawała się beznadziejna z pomocą Maryi rozwiązała się

Brat dostał od życia nauczkę i wziął się w garść ale jeszcze długa przed nim droga. Maryjo dziękuję za okazaną łaskę. Kocham Cię i opiekuj się moją rodziną.
Przeczytaj całość

Beata: wierzę, że nadejdzie właściwy czas

Chciałabym złożyć świadectwo o otrzymanych łaskach, którymi mnie obdarzyła Najdroższa Matka przez odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Nowennę zakończyłam odmawaić 12.05.2015. Odmawiałam ją w intencji mojego małżeństwa. Podczas odmawiania Nowenny zdarzyło się w moim życiu wiele cudów.

Mój chory, leżący od kilku lat w łóżku tata przyjął Eucharystię (przez całe swoje dorosłe życie odkąd ja sięgam pamięcią prawie nie chodził do kościoła). Moja 11-letnia córeczka, która była cichym, pełnym kompleksów, zamkniętym w sobie dzieckiem, z humorami stała się radosną, pełną życia, piękną dziewczynką. Co wieczór, przed snem odmawia ze mną modlitwę i sama mi o tym przypomina. Jest to wielka radość dla mnie. Niestety mój syn nie dał się przekonać do wspólnej modlitwy, choć wydarzył się cud. Pewnego wieczora gdy odmawiałam różaniec Matka Boża poprosiła mnie, żebym zaproponowała mojemu synowi wspólną wieczorną modlitwę, która jest tak ważna w życiu rodziców i dzieci. Najdroższa Matka obiecała, że następnego dnia wydarzy się w jego życiu coś miłego.

Syn ostatnio nie lubił chodzić do szkoły, jest nastolatkiem i nie chciał ze mną odmawiać modlitwy, tego dnia też się sprzeciwiał, ale z ledwością zdołałam go przekonać. Następnego dnia po powrocie ze szkoły był niezwykle poruszony i zadowolony. Okazało się, że wygrał konkurs matematyczny i wszyscy mu gratulowali. Był szczęśliwy, ale niestety nie uwierzył mi. Może nie potrafiłam go właściwie przekonać.

Dla mnie był to cud. Matka Boża czuwa nad nami i w trudnych sytuacjach daje mi wskazówki jak postępować. Zmieniłam się w stosunku do moich dzieci i potrafię im teraz okazać wiele miłości. Ostatniego dnia odmawiania Nowenny dzięki księdzu, u którego byłam u spowiedzi trafiłam pierwszy raz na mszę Marana Tha. To było cudowne przeżycie i zakończenie odmawiania Nowenny. I choć w moim małżeństwie na razie niewiele się zmieniło ja wierzę, że nadejdzie właściwy czas dla nas. Bóg zapłać za książeczkę, z którą się nie rozstaję.

Beata

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Beata: wierzę, że nadejdzie właściwy czas"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!