Szczęśliwy: czystość ciała

nie wiem kto zamna sie wstawil Czy Matko Najswietsza ,Najukochansza czy Sw.Rita,czy Sw. Faustyna,czy inny Swiety poniewaz mam kilka ulubionych
Read More

Magdalena: Wiedziałam, że Maryja mnie nie zawiedzie

Chciałabym swoim świadectwem zaświadczyć o łasce otrzymanej od Królowej Różańca Świętego. Modliłam się o szczęśliwe rozwiązanie i przyjście na świat zdrowego dziecka. Tak też się stało.
Read More

Szczęśliwy przebieg operacji

O Nowennie Pompejańskiej przeczytałam dosyć niedawno w jednej z gazet katolickich, gdzie osoba przedstawiała swoje świadectwo. Miałam pewne obawy co do tego, że wytrwam w tej Modlitwie. Obawy nie były słuszne, chociaż muszę przyznać, że nie było i nie jest łatwo "wygospodarować czas" na Modlitwę. Pierwszą Nowennę odmawiałam w intencji problemu z którym zmierzamy się od dłuższego czasu. Poranek-bardzo wczesny zresztą -rozpoczynałam od Nowenny i chociaż bezpośrednio nie wymodliłam tego o co prosiłam, otrzymałam wiele innych łask ,spokój i przekonanie, że dam radę pokonać wszystkie trudności.
Read More

Halina: Wdzięczna Maryi

Zły chwilami bardzo mi przeszkadzał , myśli uciekały i nie mogłam się skupic lecz Maryja mnie otoczyła swą łaską skupienia i większej cierpliwości . Gdy kończyłam drugą Nowennę otrzymałam łaskę o którą tak bardzo prosiłam , byłam szczęśliwa .
Read More

Agnieszka: Wyleczona z choroby nowotworowej

Chciałabym bardzo podziękować Maryi za to, że zostałam wyleczona z choroby nowotworowej. O nowennie powiedziała mi koleżanka, krótko po tym jak dowiedziałam się, że mam guza w piersi. Postanowiłam odmówić nowennę o swoje zdrowie, ale w tym dniu dowiedziałam się również że moja koleżanka ma guza i przeżywa to samo co ja.
Read More

Beata: wierzę, że nadejdzie właściwy czas

Chciałabym złożyć świadectwo o otrzymanych łaskach, którymi mnie obdarzyła Najdroższa Matka przez odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Nowennę zakończyłam odmawaić 12.05.2015. Odmawiałam ją w intencji mojego małżeństwa. Podczas odmawiania Nowenny zdarzyło się w moim życiu wiele cudów.

Mój chory, leżący od kilku lat w łóżku tata przyjął Eucharystię (przez całe swoje dorosłe życie odkąd ja sięgam pamięcią prawie nie chodził do kościoła). Moja 11-letnia córeczka, która była cichym, pełnym kompleksów, zamkniętym w sobie dzieckiem, z humorami stała się radosną, pełną życia, piękną dziewczynką. Co wieczór, przed snem odmawia ze mną modlitwę i sama mi o tym przypomina. Jest to wielka radość dla mnie. Niestety mój syn nie dał się przekonać do wspólnej modlitwy, choć wydarzył się cud. Pewnego wieczora gdy odmawiałam różaniec Matka Boża poprosiła mnie, żebym zaproponowała mojemu synowi wspólną wieczorną modlitwę, która jest tak ważna w życiu rodziców i dzieci. Najdroższa Matka obiecała, że następnego dnia wydarzy się w jego życiu coś miłego.

Syn ostatnio nie lubił chodzić do szkoły, jest nastolatkiem i nie chciał ze mną odmawiać modlitwy, tego dnia też się sprzeciwiał, ale z ledwością zdołałam go przekonać. Następnego dnia po powrocie ze szkoły był niezwykle poruszony i zadowolony. Okazało się, że wygrał konkurs matematyczny i wszyscy mu gratulowali. Był szczęśliwy, ale niestety nie uwierzył mi. Może nie potrafiłam go właściwie przekonać.

Dla mnie był to cud. Matka Boża czuwa nad nami i w trudnych sytuacjach daje mi wskazówki jak postępować. Zmieniłam się w stosunku do moich dzieci i potrafię im teraz okazać wiele miłości. Ostatniego dnia odmawiania Nowenny dzięki księdzu, u którego byłam u spowiedzi trafiłam pierwszy raz na mszę Marana Tha. To było cudowne przeżycie i zakończenie odmawiania Nowenny. I choć w moim małżeństwie na razie niewiele się zmieniło ja wierzę, że nadejdzie właściwy czas dla nas. Bóg zapłać za książeczkę, z którą się nie rozstaję.

Beata

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Apostoł Różańca Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu!