G: Modlitwa o nawrócenie wroga

Jednak ja dalej jak ten żołnierz walczę, często nie mam już siły, czasem prawie rzucam odmawianie tej NP ale wracam... na szczęście dzień nie dobiegł jeszcze do końca.
Read More

Katarzyna: Miłość, na którą czekasz jest obok Ciebie

Pierwsza Nowenna Pompejańska dała mi wielki spokój wewnętrzny, radość, szczęście, dziś jest 10 dzień mojej drugiej Nowenny, którą rozpoczęłam, aby powrócić do tego wspaniałego uczucia bliskości z Bogiem i Maryją.
Read More

Karolina: Moje świadectwo

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i wszyscy Świeci,chciała bym podzielic sie z Wami moia dosc krótkia bo tylko trzy dniowa modlitwa Pompejanska. Spotkałam sie z Ta modlitwa w internecie,bardzo mnie zaciekawiły swiadectwa które czytałam codziennie po kilkanascie,postanowiłam zamówic sobie w wydawnictwie ''rosemaria'' ksiażeczke z Ta modlitwa, historia jej, swiadectwami i...
Read More

Wojtek: miałem spokój wewnętrzny

Chciałbym podzielić się z wami moim świadectwem nowenny, którą odmawiałem w intencji znalezienia satysfakcjonującej pracy. Dodam, że jestem tuż po studiach i o pracę w moim zawodzie jest naprawdę ciężko.Przeczytaj Wojtek: miałem spokój wewnętrzny
Read More

Janina: Wymodlone zdrowie dla syna

Informacja o Nowennie pojawiła mi się na jakiejś stronie internetowej. Zaczęłam z zainteresowaniem czytać o niej i jej cudownych możliwościach, a jako,że mam syna, który jest po 2 bardzo ciężkich operacjach i 4 zabiegach, a przed nim jeszcze co najmniej 2 operacje, więc pomyślałam, że może by mu pomóc, a jedynym sposobem na pomoc z mojej strony może być tylko modlitwa.
Read More

Beata: najważniejsza łaska dla taty

Mam na imię Beata i chciałam złożyć świadectwo o otrzymanych łaskach otrzymanych za przyczyną Matki Bożej Pompejańskiej.
O modlitwie pompejańskiej usłyszałam od koleżanki, która opowiadała, a raczej dawała świadectwo co doświadczyła i jakie łaski otrzymała dzięki tej modlitwie. W tym okresie mojego życia miałam ciężko schorowanego tatę, który bardzo cierpiał i poruszał się na wózku inwalidzkim, gdyż miał amputowaną nogę. Kiedy patrzyłam na jego cierpienie serce płakało. Postanowiłam pomodlić się modlitwą pompejańską o ,,dobrą śmierć dla taty”. Dobrą śmierć miałam na myśli, żeby nie umarł bez sakramentów świętych. W 12 dniu odmawiania nowenny tata dostał udaru. Karetka zabrała go do szpitala.W szpitalu poprosiłam księdza o sakrament namaszczenia chorych. Tata przyjął sakrament nie mogąc mówić tylko mrugnąć oczami. Zamówiłam mszę świętą w intencji taty. Stan zdrowia z dnia na dzień się pogarszał. Bóg dał nam dzień, w którym tata miał świadomość i rozumiał o czym do niego mówię, więc wykorzystałam chwilę przepraszając za mój niewyparzony język i inne przykrości, ale i dziękując za jego miłość,za to, że był wspaniałym tatą mimo, że nie był ojcem biologicznym- adoptował mnie kiedy miałam roczek. Łzy nam popłynęły, choć tata nie mógł mówić rozumiał. Następnego dnia tata był już nie nieprzytomny. Zmarł 17 dnia odmawiania przeze mnie nowenny, w chwili gdy zmarł intencję zmieniłam na inną prosząc Boga o Niebo dla niego. Po skończonej nowennie przyśnił mi się tata, który jest szczęśliwy dosłownie aż ,, podskakuje na wózku z radości”. Ten sen napełnił mnie spokojem i pewnością, że jest w Niebie. Utwierdził, że warto się modlić do Matki Bożej, która uprosiła łaskę dobrej śmierci dla taty i dla mnie, bo przy tej nowennie i ja doświadczyłam pomocy, bez niej pogodzić się z odejściem taty było by dla mnie zbyt trudne. Z Matką Bożą miałam siłę przejść ten trudny czas w pokoju serca. Postanowiłam dalej odmawiać nowennę pompejańską, bo mam tyle intencji, że nie wiem o którą pierwszą prosić nasza Mamę w Niebie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
BeaKarina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Karina
Gość
Karina

Piekne swiadectwo, jestes cudowna corka
KROLOWO ROZANCA SW MODL SIE ZA NAMI

Bea
Gość
Bea

Piękne świadectwo. Warto się modlić…