Alicja: wszystko można pokonać z Bogiem i Maryją

Pragnę i ja złożyć swoje świadectwo. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od kuzynki, próbowałam wielokrotnie odmówić ją i ja, lecz bałam się, iż nie podołam temu zadaniu. Aż pewnego dnia, dokładnie, to było 5 października ubiegłego roku zaczęłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę.Przeczytaj Alicja: wszystko można pokonać z Bogiem i Maryją
Read More

Agnieszka: Fakt odmawiania trzy razy różańca dziennie bardzo mnie przeraził

Każde złożone tutaj świadectwo było ukojeniem rany, nadzieją. Chcąc się odwdzięczyć i ja składam świadectwo. Do nowenny na pewno jeszcze wrócę.Oprócz owoców modlitwy, dała mi ona wyciszenie i zmieniła moje wnętrze.
Read More

Małogorzata: cud poczęcia

Wiele czasu musiało upłynąć i wiele bolesnych przeżyć się skumulować, bym była tu, gdzie teraz jestem. Często w życiu jest tak, że gdy czegoś bardzo chcemy i nam wydaje się, że robimy wszystko w tej kwestii, by to osiągnąć - efekt jest odwrotny i przychodzi najzwyklejsza w świecie - rezygnacja,...
Read More

Joanna: Pomoc od Matki Bożej

Od dawna cierpię na nerwicę lękową, czasami przychodzą tak ciężkie dni, że nie wiem jak sobie poradzić ale wiem jedno, że modlitwa i odmawianie Nowenny Pompejańskiej zmienia mnie i coraz bardziej przybliża do Boga i Jego Matki. Czuję się o wiele lepiej i mam nadzieję, ufam i wierzę, że Matka...
Read More

Agnieszka: Intencja niewysłuchana – łaska otrzymana

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Nowennę odmówiłam kilka miesięcy temu. Mimo ze moja intencja nie została wysłuchała ponieważ taka była wola Boga to otrzymałam wiele łask. Nasza Mama bardzo pomaga mi w zyciu. Coraz więcej czasu spędzam na modlitwie nie tylko różańcowej. Staram sie zyc zgodnie z wola Boga. Na koniec namawiam was do modlitwy różańcowej. Powierzajcie wszyskie sprawy Bogu. Bog z nami to któż przeciwko nam?
Read More

Beata: moje nowenny

Szczęść Boże,
Po świadectwie mojej pierwszej nowennie, odmowiłam jeszcze trzy nowenny 🙂
Byłam pewna, że Mateńka wysłuchała mojej pierwszej nowenny, która dotyczyła zdrowia mojego dziecka. Milence włosy odrosły, ale niestety nasza radość nietrwała długo. Drugą nowenne ofiarowałam w intencji mojej rodziny, trzecią w intencji znalezienia pracy i zostałam wysłuchana 🙂 Znalazłam prace co prawda nie na długo tylko na pół roku, ale dla mnie jest to sukces. Podczas odmawiania tej nowenny Milenka znów zaczeła chorować, do łysienia dołączyło hashimoto czyli choroby układu immunoglobicznego. Jestem załamana. Postanowiłam odmówić kolejną nowenne w intencji zdrowia małej. No cóż mam nadzieje, że zostanie wysłuchana. Milenka wyniki badan krwi ma w normie, ale łysienie wróciło ze zdwojoną siłą. Panie Boże tylko w Tobie pokładam nadzieje. Moja córcia marzy o warkoczach i zazdosnie spoglada na piekne kucyki kolezanek. Jest mi jej tak bardzo żal, serce mi peka gdy ją czesze i przeraża mnie moja bezsilność. Mateńko jestem bezsilna, potrzebuje Twojego wsparcia, bo bez ciebie ja sama nic nie moge. Prosze nie zostawiaj mnie z ta rozpacza samą, pomoz.
Tak bardzo Cie potrzebuje.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Beata: moje nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Pani Beata, bardzo proszę spróbować olejku rycynowego może to zahamuje łysienie.

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Kasiu z suplementów polecam vit b3 i krzem, większość z nas ma niedobory, poczytaj o tym. Ponadto zadbaj o prawidłową dietę dziecka. W cebulkach włosów gromadzą się toksyny i włosy zaczynają wypadać. Wyeliminuj cukier, podawaj dużo warzyw i owoców, koniecznie kaszę gryczaną (krzem), zero tłuszczy trans (margaryny)! Fenomenalnym zastrzykiem mineralnym jest zmielona skorupka z jajka podana z sokiem cytryny, wapń przyswajany jest w 90 %. Zadbaj o relaks dla małej i siebie (modlitwa 🙂 🙂 🙂 Będzie dobrze! Z Panem Bogiem Słonko!

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Przepraszam to było skierowane do Beatki

agnieszka sanetra
Gość
agnieszka sanetra

Beatko kup w aptece wcierkę do włosów o nazwie KAMIWAZA .U mojej córki zadziałała rewelacyjnie na łysienie a nie wiedziałam już co robić.Preparat poleciła mi bardzo dobra pani dermatolog.

beata
Gość

dziekuje wszystkim za tak pozytywna reakcje 🙂 mam nadzieje, że coś wkońcu zadziała 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!