Monika: Nowenna za Was

Kochani! Właśnie skończyłam nowennę za wszystkich którzy w ostatnim czasie modlili się za mnie. Prosiłam o to w intencjach na tej stronie, gdyż moje życie się wtedy nieco pogmatwało: depresja, problemy na studiach itp. Obiecałam zmówić za te osoby nowennę pompejańską. Wierzę, że w wasze życie Panienka wplotła już Boże łaski, te których potrzebowaliście, o które prosiliście. Bóg zapłać, ja odczułam już łaski waszych modlitw. Pokonałam depresję, moja sytuacja na studiach się wyjaśniła (zdałam na kolejny rok), zaczęłam panować nad swoim życiem. Dziękuję :)
Przeczytaj całość

Beata: Ja wierzę w cuda i wierzę, że syn kiedyś zda maturę

Sytuacja w szkole średniej syna była bardzo trudna wagarował i lekceważył obowiązki szkolne, było beznadziejnie nic nie wskazywało na to, że uda mu się ją ukończyć z wynikiem pozytywnym.
Przeczytaj całość

Magdalena: Znalazłam drogę do domu

Dlaczego świadectwo ''znalazłam drogę do domu a nie ''mam pracę''?
Przeczytaj całość

Zofia: nowenna pompejanska

Matenko dziekuje Ci za tem dar i prosze o dalsze laski,Prosze o laske pozbycia sie komornika za nie swoje dlugi,Wieze w laski ktore otrzymuje,jestes Matenko jedynym naszym ratunkiem
Przeczytaj całość

Grażyna i Janusz: Różańcowy mur

Jesteśmy z żoną w trakcie odmawiania 16 nowenny pompejańskiej w zasadzie bez przerwy od kilku lat.Naszym celem jest powierzenie opieki i trosk wychowawczych naszej najlepszej Matce Królowej Różańca Św.W każdej nowennie prosimy za każdego z naszych dzieci z osobna ,na szczęście nikt nie choruje to powierzamy jedną osobę na każdą...
Przeczytaj całość

Beata: moje nowenny

Szczęść Boże,
Po świadectwie mojej pierwszej nowennie, odmowiłam jeszcze trzy nowenny 🙂
Byłam pewna, że Mateńka wysłuchała mojej pierwszej nowenny, która dotyczyła zdrowia mojego dziecka. Milence włosy odrosły, ale niestety nasza radość nietrwała długo. Drugą nowenne ofiarowałam w intencji mojej rodziny, trzecią w intencji znalezienia pracy i zostałam wysłuchana 🙂 Znalazłam prace co prawda nie na długo tylko na pół roku, ale dla mnie jest to sukces. Podczas odmawiania tej nowenny Milenka znów zaczeła chorować, do łysienia dołączyło hashimoto czyli choroby układu immunoglobicznego. Jestem załamana. Postanowiłam odmówić kolejną nowenne w intencji zdrowia małej. No cóż mam nadzieje, że zostanie wysłuchana. Milenka wyniki badan krwi ma w normie, ale łysienie wróciło ze zdwojoną siłą. Panie Boże tylko w Tobie pokładam nadzieje. Moja córcia marzy o warkoczach i zazdosnie spoglada na piekne kucyki kolezanek. Jest mi jej tak bardzo żal, serce mi peka gdy ją czesze i przeraża mnie moja bezsilność. Mateńko jestem bezsilna, potrzebuje Twojego wsparcia, bo bez ciebie ja sama nic nie moge. Prosze nie zostawiaj mnie z ta rozpacza samą, pomoz.
Tak bardzo Cie potrzebuje.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Beata: moje nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Pani Beata, bardzo proszę spróbować olejku rycynowego może to zahamuje łysienie.

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Kasiu z suplementów polecam vit b3 i krzem, większość z nas ma niedobory, poczytaj o tym. Ponadto zadbaj o prawidłową dietę dziecka. W cebulkach włosów gromadzą się toksyny i włosy zaczynają wypadać. Wyeliminuj cukier, podawaj dużo warzyw i owoców, koniecznie kaszę gryczaną (krzem), zero tłuszczy trans (margaryny)! Fenomenalnym zastrzykiem mineralnym jest zmielona skorupka z jajka podana z sokiem cytryny, wapń przyswajany jest w 90 %. Zadbaj o relaks dla małej i siebie (modlitwa 🙂 🙂 🙂 Będzie dobrze! Z Panem Bogiem Słonko!

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Przepraszam to było skierowane do Beatki

agnieszka sanetra
Gość
agnieszka sanetra

Beatko kup w aptece wcierkę do włosów o nazwie KAMIWAZA .U mojej córki zadziałała rewelacyjnie na łysienie a nie wiedziałam już co robić.Preparat poleciła mi bardzo dobra pani dermatolog.

beata
Gość

dziekuje wszystkim za tak pozytywna reakcje 🙂 mam nadzieje, że coś wkońcu zadziała 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!