Agnieszka: Kocham Cię Mateczko Najświętsza

Szczęść Boże!Chciałabym się podzielic łaskami jakie otrzymałam od naszej Matuchny.Nowenne regularnie odmawiam od listopada 2013 roku chodz różaniec odmawiam codziennie od lat.Dzieki Mateczce po zakonczeniu Nowenny w intencji ktorej sie modlilam by dostac prace blizej domu bo pracowałam w firmie oddalonej od domu okolo 90 km i Matuchna mnie wysłuchala.Przeczytaj...
Read More

Anna: modliłam sie za męża, tyrana

Ja jestem szczesliwa, ze moge przyjac Jezusa w Eucharystii.
Read More

Magdalena: Uwolnienie przez różaniec

Chciałam zaświadczyć o wielkiej łasce którą wyprosiła dla mnie nasza kochana Matka od kilku miesięcy uczęszczam na spotkania Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa z Częstochowy,od tej pory przy odmawianiu nowenny pompejańskiej doświadczam niesamowitych rzeczy,już trzy razy doświadczyłam bardzo silnych uwolnień poprzez łzy, uczucie gorąca i śmiech.Intencja w której się modle...
Read More

Paulina: Opieka Matki Przenajświętszej

Szczęść Boże, dziś kończyłam swoją pierwszą nowennę pompejańską. Zdecydowałam się na nią po przeczytaniu artykułu z jesiennego wydania Królowej Różańca Świętego "Usłysz rozdzierające wołanie o pomoc". Szczególnie mocno zapadły mi w sercu słowa: ....Zmarli bardzo nas potrzebują, a my potrzebujemy ich nieustannego wstawiennictwa, gdyż widzą oni w Bożym świetle zło, jakie nam zagraża. Każda modlitwa jest kluczem do łask Bożych zarówno dla dusz czyśćcowych, jak i dla nas przez ich orędownictwo u Boga.... Te słowa zmobilizowały mnie do modlitwy za dusze czyśćcowe i odmówienie za nie nowenny.
Read More

Anna: Nasz dom

Swoją pierwsza nowenne zaczęłam odmawiać w 2015 roku na wiosnę. mieszkalismy wtedy kontem u tesciow. Byliśmy w trakcie budowy domu. Pracował tylko mąż. Ciągle brakowało pieniędzy... kto zaczynaj dom od podstaw wie z jakimi kosztami się to wiąże. Modliłam się Najświętszej Panienki o jak najszybsze zamieszkanie u siebie.
Read More

Beata: Modlitwa za dziecko

Szczęść Boże,
zakończyłam drugą Nowennę Pompejańską w intencji uzdrowienia mojej córki.
Moja córka nie została uzdrowiona fizycznie, wada jest nadal, problem został, ale jej kłopoty ze zdrowiem są mniejsze. Jest też grzeczniejsza:) Wierzę, że Matka Boża jest cały czas w naszym życiu. Nie było łatwo i nie zawsze odmówiłam różaniec tak jak powinnam, często byłam rozproszona, czasem zmęczenie, czasem dzieci, czasem różne myśli przeszkadzały. Najtrudniej było przy tajemnicy bolesnej. Najpiękniejsze owoce dawał różaniec odmówiony w nocy – część radosna – dopiero po jakimś czasie do mnie dotarło, że pełna energii, optymizmu i sił jestem, bo odmówiłam w nocy różaniec:) Głębiej przeżywam też Mszę św. – moment przeistoczenia. Dziękuję wtedy Bogu za to, że dał mi szansę życia w tym kraju, w tej rodzinie, w tej wierze.
Za córkę nadal będę się modlić. Zresztą bez modlitwy, wiary i nadziei nie dałabym rady. Maryjo, dziękuję za wszystkie łaski. Za to, że mnie wysłuchujesz mimo moich grzechów i zaniedbań.
Szczęść Boże.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!