Wiola: Natychmiastowa interwencja w intencji pracy

Pisząc swoje świadectwo chcę podziękować Matce Bożej Królowej Różańca Świętego, do której modlę się w szczególny sposób, za wielką łaskę znalezienia pracy oraz wszelką opiekę. Do odmawiania Nowenny zmusiła mnie trudna sytuacja w jakiej się znalazłam. Przeczytaj Wiola: Natychmiastowa interwencja w intencji pracy
Read More

Mirosław: Mam pragnienie odmawiania nowenny do końca życia

Skończyłem właśnie moją siódmą Nowennę Pompejańską. Po odmówieniu pierwszej nowenny otrzymałem częściowo to, o co prosiłem, ale przede wszystkim poczułem pragnienie odmawiania różańca. Skończyłem odmawiać pierwszą nowennę 14 sierpnia, a 15 sierpnia udałem się na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, gdzie rozpocząłem odmawianie kolejnej.
Read More

Stefan: Łaska pracy

Nazywam się Stefan, pragnę złożyć świadectwo otrzymanej łaski za przyczyną nowenny pompejańskiej. Mój syn stracił pracę, nie pracował już prawie pół roku, postanowiłem rozpocząć modlitwę nowenną pompejańską w jego intencji w nadziei otrzymania łaski znalezienia pracy.
Read More

Lidia: Więcej zaufania!

Moim postanowieniem jest trwać w tej modlitwie dzień po dniu do końca moich ziemskich dni. Kiedyś czytałam w świadectwach innych osòb, które modliły się w tej intencji, że miały sny jak trzymają kogoś za rękę i prowadzą w kierunku światła.
Read More

Justyna: Prosiłam o pracę, a dostałam coś lepszego

Swoją historię zacznę od tego że jestem tegoroczną absolwentką prawa. Studia były dla mnie pięknym, lecz pełnym nauki okresem. W ciągu tych 5 lat nieustannie była ze mną Maryja, to Ją zawsze prosiłam o pomoc w zaliczaniu kolejnych kolokwiów czy egzaminów. Z perspektywy czasu wiem, że nie przeszłabym tych studiów...
Read More

Basia: Zmiana

Witam Wszystkich serdecznie..nowenne odnalazłam na internecie szukając ratunku dla siebie i meża..pp kilku miesiącsch małżeństwa mój mąż mnie zostawił..nie trudno więc zrozumieć dlaczego tu jestem i co czuje..Matka Boża troszke już pomogła..żyje..a miałam tak ciężke myśli, że teraz to pisząc łzy płyną..bo ciężko przyznać sie do takich słabości..w jednej chwili runeło wszystko co miałam najcenniejszego..stałam się spokojniejsza..chodze rankami do kościoła, przyjmuje komunię w intencji małżeństwa..walcze..ale coraz trudniej..dziś mąż zadeklarował,że widzomy się w sądzoe i jest gorzej..ale mam nadzieje,bo podobno tak jest w czasie odmawiania tej modlitwy….mam nadzieje,wytrwam,bo długa droga przede mną..przed nami..mam nadzieje,że wystarczy sił, miłości i wiary dla nas..że z Bożą mocą uda się dokonać kolejny cud..uzależniłam się od różańca-ładnie brzmi;)Dziękuję za każdy dzień,że jest lepiej..że jest przy mnie i prosze,żeby pomogła mi z moim zmaganiem i bólem,żebyśmy dali sobie szanse..żebym nie zwątpiła i dotrwała..trzeba sie modlić bo wierzcie mi tylko to pomaga i zmienia..stałam sie w środku spokojna i cicha..wierzcie,bo warto..

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Basia: Zmiana"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aleksandra
Gość
Aleksandra

Witaj w klubie! Chcę przez to powiedzieć, że nie jesteś sama, sporo osób ma podobną intencję, znosi podobne cierpienia i – bardzo dobrze rozumie jak ciężko jest wtedy żyć. Masz rację, modlitwa różańcowa potrafi dawać pokój i ulgę. Ja sama w najtrudniejszych momentach życia ciągnęłam się już tylko na różańcu. Jak dobrze, że ta cenna modlitwa została nam dana! Ostatnio postanowiłam sobie dodatkowo codziennie westchnąć modlitewnie za klub „Zlamanych Serc” z tutejszej strony. Teraz i Ty tam będziesz. Wspierajmy się modlitewnie! Niech Pan Bóg Cię błogosławi.

Dorota
Gość
Dorota
I ja dolaczam do Was. „Walcze” Nowenna o swoje malzenstwo juz od ponad roku. Roznie bywa, raz jest lepiej, raz gorzej ale trwam. Tak jak mowilas Basiu, ta modlitwa uzaleznia, ale to dobry nalog. Bog tak nami pokierowal, ze trafilysmy na Nowenne w trudnych momentach naszego zycia ona zblizyla nas do Maryji i daje nam odczuc Jej opieke. Ja pod wplywem Nowenny bardzo sie zmienilam i powoli zauwazam zmiany w moich bliskich, chociaz na poczatku bylo bardzo ciezko, problemy sie pietrzyly. Teraz tez nie jest jeszcze tak jak bym chciala i moze tak juz nie bedzie, ale zawierzylam swoje zycie… Czytaj więcej »
Zadowolona
Gość
Zadowolona

Tak czytając Twoje świadectwo Basiu zastanawiam jak długo znaliście się przed ślubem? Czy mieliście okazję dobrze się poznać? A może przymykałaś wcześniej oko na wady narzeczonego w obawie, że Cię opuści. Takie sytuacje niestety bardzo szybko się mszczą.Nie straciłaś tego ” co miałaś najcenniejszego” jeśli nadal masz w sercu Boga, bierzesz udział w mszy św. przyjmujesz komunię. A jeśli za to ” co miałaś najcenniejszego” uważasz swojego męża to czas zacząć się modlić o swoje uzdrowienie wewnętrzne.

Ania
Gość

Bardzo mądre słowa.
Zawierz wszystko i zanuż się w Najświętszym Sercu Pana Jezusa, Basiu i Jego Najświętszej Matce, to napełni Cię siłą wewnętrzną. Pomoc nadejdzie. Bardzo polecam Ci modlitwy Sw. Ojca Pio. Głowa do góry, Basiu.

Aleksandra
Gość
Aleksandra
Wiara, nadzieja i miłość: te trzy, najważniejsze w życiu chrześcijanina. A jakie miał zdanie Jezus na temat miłości wszyscy dobrze wiemy. Wiele lat potrzebowałam na to, żeby zgłębić istotę miłości Jezusa do nas, to właśnie On uczy nas pięknej, szlachetnej miłości gotowej na wszystko. Dlatego ta prawdziwa jest dla nas tak cenna i dlatego tak boli, gdy ktoś ją zlekceważy, zrani lub podepcze. A jeśli ktoś kocha prawdziwie, to faktor czasowy naprawdę nie ma znaczenia. Re: Zadowolona, postarajmy się odnieść do sytuacji Basi tu i teraz, do stanu zastanego. To, co się stało, już się zdarzyło i żadna krytyka tego… Czytaj więcej »
zadowolona
Gość
zadowolona

Aleksandro…przez pewien czas podpisywałam się na tym forum swoim imieniem. Jest ono bardzo popularne i tak jak Twoje zaczyna się na literę A. co wprowadzało pewne zamieszanie…Wierz mi „Zadowolona” nie zawsze jest ze swego życia zadowolona więc to taki pseudonim trochę na przekór, aby się jeszcze bardziej nie dołować.
Co do świadectw to złożyłam już tu dwa i szykuję się do trzeciego.
To tyle jako wywołana do tablicy. Miłego wieczoru 🙂

Zuza
Gość

Wierzę w wasze małżeństwo. Pomodlę się za was. Nie poddawaj się Basiu. Nawet sytuacje po ludzku ZUPEŁNIE bezwyjściowe w rękach Boga są do rozwiązania.

grażyna
Gość
grażyna

dziękuję za świadectwo oraz za walkę jaką okazujesz. Poddaję Ci jeszcze propozycją innej modlitwy .Otóż został nakręcony film dokumentalny Michała Kondrata p.t Jak pokonać szatana w którym m.innymi rozmawia z egzorcystą o problemie rozpadu małżeństwa i tam informują że bardzo skuteczna jest odnowienie formuły sakramentu małżeńskiego. Można odmawiać bez współmałżonka a sakrament zawarty czyni cuda .Polecam dołączyć tą formę z wytrwałością i ufnością . Pozdrawiam i ufam z Tobą.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Życzę Ci Basiu powodzenia i mam nadzieję, że Matka Boska Cię wysłucha.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!