Basia: modlitwa o miłość

O nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od swojej przyjaciółki,że jej modlitwa została wysłuchana.Ja długo się zastanawiałam czy zacząć nowennę pompejańską. Jednak zdecydowałam się pierwszy raz zaczęłam się modlić rok temu ,ale niestety po kilku dniach wydarzyło się coś co mnie troszeczkę przeraziło że tak szybko moja prośba została wysłuchana. I przestałam się modlić bo wydawało mi się że to jednak działa i moja intencja nie była do końca przemyślana że tego własnie chcę.Ale postanowiłam zacząć od nowa się modlić ciężko mi szło nie mogłam się skupić co i teraz nie jest łatwe ale staram się. Odmawiam już część dziękczynną i mam nadzieję że dotrwam do końca.

Odmówiłam cześć błagalną i nic się nie działo ale ja trwałam dalej w modlitwie.Po jakimś czasie stała się rzecz dziwna facet z którym spotkałam się  parę miesięcy temu  i miał zadzwonić ale  nie odezwał się od razu jak obiecał .Wiec wydawało mi się że nic z tego nie będzie,bo do tańca trzeba dwojga. Ale dziwna rzecz się wydarzyła bo zadzwonił i poprosił o spotkanie.

Spotkałam się z nim ale zastanawiam się czy zadzwoni ponownie obiecał że zadzwoni .Na razie wyjeżdża w sprawach służbowych. Mam nadzieję że zadzwoni .Dalej będę się modlić żeby moją intencja została wysłuchana,modlę się o miłość wzajemna. Pozdrawiam  wszystkich którzy się odmawiają Nowennę Pompejańską.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij