Basia: modlitwa o miłość

O nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od swojej przyjaciółki,że jej modlitwa została wysłuchana.Ja długo się zastanawiałam czy zacząć nowennę pompejańską. Jednak zdecydowałam się pierwszy raz zaczęłam się modlić rok temu ,ale niestety po kilku dniach wydarzyło się coś co mnie troszeczkę przeraziło że tak szybko moja prośba została wysłuchana. I przestałam się modlić bo wydawało mi się że to jednak działa i moja intencja nie była do końca przemyślana że tego własnie chcę.Ale postanowiłam zacząć od nowa się modlić ciężko mi szło nie mogłam się skupić co i teraz nie jest łatwe ale staram się. Odmawiam już część dziękczynną i mam nadzieję że dotrwam do końca.

Odmówiłam cześć błagalną i nic się nie działo ale ja trwałam dalej w modlitwie.Po jakimś czasie stała się rzecz dziwna facet z którym spotkałam się parę miesięcy temu i miał zadzwonić ale nie odezwał się od razu jak obiecał .Wiec wydawało mi się że nic z tego nie będzie,bo do tańca trzeba dwojga. Ale dziwna rzecz się wydarzyła bo zadzwonił i poprosił o spotkanie.

Spotkałam się z nim ale zastanawiam się czy zadzwoni ponownie obiecał że zadzwoni .Na razie wyjeżdża w sprawach służbowych. Mam nadzieję że zadzwoni .Dalej będę się modlić żeby moją intencja została wysłuchana,modlę się o miłość wzajemna. Pozdrawiam wszystkich którzy się odmawiają Nowennę Pompejańską.

Dołącz do naszej społeczności

Żywego Różańca!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o