Monika: zawsze mi pomaga

Nowenne odmawiam już od dwóch lat.Modle się zawsze w intencjach innych osób i Matka Boska zawsze im pomaga.Teraz modliłam się w intencji mojego męża i prośba została także wysłuchana.Matka Boska pomogła mu w sprawie sądowej która była trudna,ale dobrze się dla niego skończyła.
Przeczytaj całość

Halina: Dziękuję Ci

Szczęść Boże pragnę podzielić moimi świadectwami z odmówionych jednocześnie dwóch Nowenn Pompejańskich odmawiałam w intencji moich córek .Mateńka Najświętsza wyprosila dla nich łaski za co jestem bardzo wdzięczna . Na owoce następnej Nowenny którą skończyłam w grudniu 2017 r .
Przeczytaj całość

Robert: finanse do naprawy

Rozwiązanie naszych problemów pokazuje, że Bóg działa niestandardowo
Przeczytaj całość

Asia: Dzięki Nowennie uwierzyłam w swoje siły

Nowennę odmawiałam w swoim imieniu. w czasie jej odmawiania myślałam że nic się nie zmienia. Ale teraz mogę napisać Maryja prowadzi modlących się, dodaje sił, pomaga odbudować poczucie własnej wartości, pokazuje co jest ważne w życiu. Dzięki Nowennie uwierzyłam w swoje siły i ma prace o którą się modliłam. Chwała...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Nowenna jedynym sposobem na ratunek…

Na razie moja prosba nie zostala wysluchana. Ale gleboko w to wierze. Jednak otrzymalam inna laske przez te 4 dni. Otoz jestem spokojna, bardzo wyciszona. a to dla mnie wazne bo jest moj syn ktorym musze sie opiekowac,a nie wiecznie plakac.... Wierze ze Maz opamieta sie i wroci do Nas...Pomodlcie sie za nas..
Przeczytaj całość

Basia: modlitwa o miłość

O nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od swojej przyjaciółki,że jej modlitwa została wysłuchana.Ja długo się zastanawiałam czy zacząć nowennę pompejańską. Jednak zdecydowałam się pierwszy raz zaczęłam się modlić rok temu ,ale niestety po kilku dniach wydarzyło się coś co mnie troszeczkę przeraziło że tak szybko moja prośba została wysłuchana. I przestałam się modlić bo wydawało mi się że to jednak działa i moja intencja nie była do końca przemyślana że tego własnie chcę.Ale postanowiłam zacząć od nowa się modlić ciężko mi szło nie mogłam się skupić co i teraz nie jest łatwe ale staram się. Odmawiam już część dziękczynną i mam nadzieję że dotrwam do końca.

Odmówiłam cześć błagalną i nic się nie działo ale ja trwałam dalej w modlitwie.Po jakimś czasie stała się rzecz dziwna facet z którym spotkałam się  parę miesięcy temu  i miał zadzwonić ale  nie odezwał się od razu jak obiecał .Wiec wydawało mi się że nic z tego nie będzie,bo do tańca trzeba dwojga. Ale dziwna rzecz się wydarzyła bo zadzwonił i poprosił o spotkanie.

Spotkałam się z nim ale zastanawiam się czy zadzwoni ponownie obiecał że zadzwoni .Na razie wyjeżdża w sprawach służbowych. Mam nadzieję że zadzwoni .Dalej będę się modlić żeby moją intencja została wysłuchana,modlę się o miłość wzajemna. Pozdrawiam  wszystkich którzy się odmawiają Nowennę Pompejańską.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!