Kasia: Dziękuję Ci ukochana Maryjo, ze czuwasz nade mną.

Dziekuje Ci ukochana Maryjo, ze czuwasz nade mna. Kocham Cie i mam nadzieje, ze dzieki Tobie staje sie lepszym czlowiekiem.
Read More

Agnieszka: Jestem niezmiernie wdzięczna Bogu, że doprowadził mnie do tej modlitwy…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, Kochani, O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w początkach 2013 roku od koleżanki ze wspólnoty. Modliła się w pewnej ważnej dla siebie intencji, ja jednak nie miałam wtedy poczucia,że mam jakąś intencję, która "potrzebowałaby" takiego intensywnego wstawiennictwa. Nie przerażała mnie ilość koniecznej modlitwy, co do "skuteczności"...
Read More

Szymon: Podczas nowenny było różnie

To jest moje pierwsze świadectwo po pierwszej Nowennie Pompejańskiej. Modliłem się w niecodziennej intencji. Prosiłem Mamę o dar męstwa, a raczej prawdziwej męskości. Gdy rozpoczynałem się modlić to myślałem, że będzie się to wiązało ze zdobyciem dobrej pracy, wzbudzeniem takiego zdrowego podziwu ze strony mojej ukochanej. Prawdę rzecz ujmując to...
Read More

Danuta: Obecność Matki Bożej w moim życiu

Odmówiłam Nowennę w intencji mojej starszej córki,która mieszka już od kilku lat bez ślubu ze swoim wybrańcem i to pod moim dachem, Nie mają żadnych przeszkód,żeby taki związek zawrzeć w kościele.Jestem wyczerpana psychicznie ,Były kłotnie ,prośby ,rozmowy.Bez skutku.Teraz moja młodsza córka poszła w jej ślady.Mówiłam do Matki Bożej ,że jak Ty mi nie pomożesz ,to już nikt nie jest w stanie mi pomóc,bo po ludzku wyczerpałam wszystkie możliwości.Jest mi bardzo przykro ,jak moja córka w moim domu idzie do łożka z niepoślubionym mężczyzną .Eksploatuję się psychicznie,bo nie mogę powstrzymać się od komentarzy pod ich adresem.
Read More

Kinga: Uzdrowienie z Nowotworu

Miło mi jest powitać wszystkich czcicieli Matki Bożej Pompejańskiej Królowej różańca świętego. Dziś ja również chciałam dać świadectwo o mocy nowenny pompejańskiej i dołączyć do grona bardzo wielu pięknych świadectw, które mnie osobiście też wspierały w trakcie modlitwy za, co serdecznie dziękuję.Przeczytaj Kinga: Uzdrowienie z Nowotworu
Read More

Basia: modlitwa o miłość

O nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od swojej przyjaciółki,że jej modlitwa została wysłuchana.Ja długo się zastanawiałam czy zacząć nowennę pompejańską. Jednak zdecydowałam się pierwszy raz zaczęłam się modlić rok temu ,ale niestety po kilku dniach wydarzyło się coś co mnie troszeczkę przeraziło że tak szybko moja prośba została wysłuchana. I przestałam się modlić bo wydawało mi się że to jednak działa i moja intencja nie była do końca przemyślana że tego własnie chcę.Ale postanowiłam zacząć od nowa się modlić ciężko mi szło nie mogłam się skupić co i teraz nie jest łatwe ale staram się. Odmawiam już część dziękczynną i mam nadzieję że dotrwam do końca.

Odmówiłam cześć błagalną i nic się nie działo ale ja trwałam dalej w modlitwie.Po jakimś czasie stała się rzecz dziwna facet z którym spotkałam się  parę miesięcy temu  i miał zadzwonić ale  nie odezwał się od razu jak obiecał .Wiec wydawało mi się że nic z tego nie będzie,bo do tańca trzeba dwojga. Ale dziwna rzecz się wydarzyła bo zadzwonił i poprosił o spotkanie.

Spotkałam się z nim ale zastanawiam się czy zadzwoni ponownie obiecał że zadzwoni .Na razie wyjeżdża w sprawach służbowych. Mam nadzieję że zadzwoni .Dalej będę się modlić żeby moją intencja została wysłuchana,modlę się o miłość wzajemna. Pozdrawiam  wszystkich którzy się odmawiają Nowennę Pompejańską.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!