Izabela: Matka Przenajświętsza pokazuje mi, o co się modlić

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam na początku roku. Modliłam się o mnie i o ukochanego mężczyznę, z którym nagle zaczęły mi się psuć relacje.
Read More

Magdalena: Odratowanie miłości

dlatego Matko Boża oddaję się całkowicie pod Twą opiekę
Read More

Teresa: Dar modlitwy

Mieszkam w małej miejscowości nie mam przyjaciół ani wielu znajomych brakuje mi odwagi by o tym opowiadać.Wiem że świadectwo złożone na tej stronie jest ważne ale czuje że do końca nie wypełniam obietnicy złożonej Maryji.
Read More

Agata: Nowenny za Mamę

Zamówiłam dziś Królową Róźańca Świetego i podrzucę jej może jak poczyta świadectwa to zacznie też się modlić
Read More

Wiesław: Opieka Maryi i łaska pokoju

Powierzyłem wszystko Maryi i Jezusowi.Odkąd zacząłem N.P.otrzymałem więcej pokoju a także innych łask.Zrozumiałem żę to jest mój krzyż,który muszę nosić z pokorą i dziękować Panu Jezusowi.
Read More

Barbara: Zaufajcie Najswietszej Panience

Nowennę Pompejanską zaczęłam odmawiac gdy już nie miałam sił ani pomysłu co zrobić w sytuacji jaka mnie spotkała. bardzo żałuję że dopiero wtedy    poprosiłam Najswietszą Panienkę o pomoc gdybym zaufała Jej wcześniej wszystko mogło inaczej się potoczyc.

Poznałam człowieka który przez dwa lata mnie oszukiwał, zdradzał i okradał. byl to oszust matrymonialny. obiecywał mi małżeństwo przed Bogiem, namawiał na urodzenie dziecka. doprowadził mnie do ruiny finansowej, do ogromnych zadłużen w banku, które spłacać musze przynajmniej przez 8 lat, sa to ogromne kwoty.  zaczęłam odmawiac Nowennę w intencji rozwiązania moich problemów finansowych, nie miałam na nic na raty, na mieszkanie, przestałam spłacać pewne zobowiązania. żeby jakoś się ratować zeszłam nawet na złą drogę.

Wtedy myslalam ze nie ma innego wyjścia. było to bardzo trudne dla mnie. juz po kilku dniach odmawiania Nowenny Święta Panienka wyciągnęła do mnie rękę i zaczęła mi pomagać. mężczyzna z którym byłam kilka lat a którego zostawiłam dla tego oszusta pomógł mu bezinteresownie i pomaga do dziś, gdyby nie jego dobre serce byłabym pod mostem. Wierzę że wyjdę z tych problemów, bo wiem ze Najswietsza Panienka nie odmówi swej pomocy gdy ja o to prosimy.

Jestem żywym przykładem okazanej przez Nią łaski i dobroci. Gdzie tylko będę mogła będę mówiła i pisała o tym czego doświadczyłam dzięki tej modlitwie. Zaufajcie Najswietszej Panience. Jej serce i dobroć jest nieskończona. Módlcie się do Niej w najtrudniejszych sprawach otrzymacie pomoc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Barbara: Zaufajcie Najswietszej Panience"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Modlitwa Różańcowa ma wielką MOC. Chwała Królowej Różańca Świętego z Pompejów.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dziękuję Basiu za Twoje świadectwo .

Ania
Gość

Piękne świadectwo, dziękuję.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!