Barbara: Zaufajcie Najswietszej Panience

Nowennę Pompejanską zaczęłam odmawiac gdy już nie miałam sił ani pomysłu co zrobić w sytuacji jaka mnie spotkała. bardzo żałuję że dopiero wtedy    poprosiłam Najswietszą Panienkę o pomoc gdybym zaufała Jej wcześniej wszystko mogło inaczej się potoczyc.

Poznałam człowieka który przez dwa lata mnie oszukiwał, zdradzał i okradał. byl to oszust matrymonialny. obiecywał mi małżeństwo przed Bogiem, namawiał na urodzenie dziecka. doprowadził mnie do ruiny finansowej, do ogromnych zadłużen w banku, które spłacać musze przynajmniej przez 8 lat, sa to ogromne kwoty.  zaczęłam odmawiac Nowennę w intencji rozwiązania moich problemów finansowych, nie miałam na nic na raty, na mieszkanie, przestałam spłacać pewne zobowiązania. żeby jakoś się ratować zeszłam nawet na złą drogę.

Wtedy myslalam ze nie ma innego wyjścia. było to bardzo trudne dla mnie. juz po kilku dniach odmawiania Nowenny Święta Panienka wyciągnęła do mnie rękę i zaczęła mi pomagać. mężczyzna z którym byłam kilka lat a którego zostawiłam dla tego oszusta pomógł mu bezinteresownie i pomaga do dziś, gdyby nie jego dobre serce byłabym pod mostem. Wierzę że wyjdę z tych problemów, bo wiem ze Najswietsza Panienka nie odmówi swej pomocy gdy ja o to prosimy.

Jestem żywym przykładem okazanej przez Nią łaski i dobroci. Gdzie tylko będę mogła będę mówiła i pisała o tym czego doświadczyłam dzięki tej modlitwie. Zaufajcie Najswietszej Panience. Jej serce i dobroć jest nieskończona. Módlcie się do Niej w najtrudniejszych sprawach otrzymacie pomoc.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Barbara: Zaufajcie Najswietszej Panience"

Powiadom o
avatar
Dorota
Gość
Dorota

Modlitwa Różańcowa ma wielką MOC. Chwała Królowej Różańca Świętego z Pompejów.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dziękuję Basiu za Twoje świadectwo .

Ania
Gość

Piękne świadectwo, dziękuję.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij