Katarzyna: Ratunek dla małżeństwa i rodziny

Nowenne pompejanska znalazłam w internecie szukając ratunku w modlitwie gdy mój mąż z dnia na dzień oświadczył ze dusi się w naszym sakramentalnym związku trwającym od 24 lat ,nie czuje do mnie nic i się wyprowadził.
Read More

Magdalena: Dzięki Matce Boskiej zdałam Maturę!

Szczęść Boże! O nowennie dowiedziałam się zimą tego roku z internetu, weszłam na Tą stronę przypadkiem. Tu zaczyna się moje świadectwo.
Read More

Wojtek: Miłość …

Jak widać, doznałem sprzeciwu Szatana jak wielu innych modlących ale Matka Najświętsza nie odtrącała moich modlitw, jedynie nie mogę powiedzieć aby doznał łaski spokoju i ukojenia, o której często piszą inni. To były ciężkie miesiące, często ze łzami, zwątpieniem i smutkiem.
Read More

Iwona: Pomoc w codziennych kłopotach

Tak jakby ktoś podążał krok przed nami i ułatwiał życie na co dzień. Są to drobiazgi, ale jakże pomocne i jakże wyraźne, nie sposób się nie zorientować, że to pomoc Maryi na każdym kroku.
Read More

Anita: zmagania się z ciemnościami duszy i pokusami

Widzę jednak, że ta modlitwa bardzo pomaga
Read More

Artur: Moc Różańca

Szczęśc Boże, dzięki modlitwie różańcowej wyprosiłem dużą łaskę u Pana Jezusa za wstawiennictwem św. Józefa. 
W czasie wspólnej pracy z kolegą  polegającej na regulacji silnika elektrycznego wystąpiło zwarcie – także  z mojej winy. Silnik był w stanie zwarcia długi czas i zaczął „pachniec„spalonym uzwojeniem z kilku metrów, do tego był niesamowicie gorący. Zabezpieczenie temperaturowe najpewniej nie zadziałało. Byliśmy w szoku i zdruzgotani, gdyż był to rzadki rodzaj silnika.

Zostawiliśmy urządzenie w takim stanie i pojechałem odzielnie do firmy. W czasie powrotu do firmy poprosiłem Pana Jezusa za wstawiennictwem św. Jóżefa żeby ruszył ten silnik ponownie, bo była to porażka nie tylko dla mnie i kolegi ale też  naszej firmy i klienta. Pogodziłem się z tym że mogę ponieśc bardzo duży koszt sprowadzenia nowego urządzenia. Odmawiałem Różaniec w czasie powrotu do firmy z wiarą i ufnością. Po zdaniu relacji w firmie było naprawdę smutno i„grobowo„. Do tego kolega wziął winę na siebie co bardziej mnie zaskoczyło – ale zaakceptowałem to. Chyba po kilku dniach dostaliśmy telefon że urządzenie  dobrze DZIAŁA!!

Pan Jezus zdziałał wielki cud!!!
Pozdrawiam Was i życzę wszystkiego najlepszego. Szczęśc Boże!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Grzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Właśnie o to chodzi- pamiętajcie że Pan Bóg pomaga nam w każdej nawet mechanicznej sprawie, On też zna się na mechanice, to co człowiek tworzy to Pan Bóg miał w zamyśle od zawsze- jeszcze wiele przed nami. Bogu niech będą dzięki.
Ps Dodam, że wiele razy prosiłem o pomoc w podobnej elektronicznej pracy i zawsze pomagał w taki sposób który nie potrafiłem po ludzku wyjaśnić, Dziękuje za to świadectwo.