Agnieszka: Świadectwo

Szczęść Boże wszystkim czytającym oraz tym którzy te i inne wpisy wrzucają na stronkę.W marcu tego roku zdiagnozowano u mnie guza odbytnicy.
Read More

Bogumiła: Maryjo bądź ze mna abym nauczyła swoje dzieci różańca

Dzięki Ci Maryjo za wielką nadzieję jaką dałaś mojemu synowi. Sprawa którą nigdy nie powinna się już wydarzyć a tu proszę sam trener kadry narodowej u 21 zadzwonił do Maksa w sprawie jego powołania. Maks coraz bardziej wierzy w moć modlitwy różańcowej. jego radość jest nieopisana. Chwała Bogu.
Read More

Izabela: Nowenna Pompejańska już na dobre wpisała się w moje życie

Matka Boża czyni cuda. Ona nikogo nie opuści. Po "deszczu " przychodzi "słońce" naszej wiary i ufności w Boga Wszechmogącego w TróJcy Świętej Jedynego.
Read More

Aleksandra: Zrozumienie sakramentów

Jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny pompejańskiej. Dzięki Maryi i jej łaskom diametralnie się zmieniam. Dostrzegam innych wokół siebie. Częściej się modlę i z większym oddaniem. Moja miłość do naszej Mamy pogłębiła się. Też zrozumiałam, jak wielką wagę ma sakrament Eucharystii jak i pokuty, jak ważny jest częsty rachunek sumienia, zdawanie sobie sprawy z grzechów jakie popełniam i żalu za nie.
Read More

Anonimowo: 1 Nowenna Pompejańska

Dłuższy czas myślałam o Nowennie Pompejańskiej. Jednak wydawało mi się , że codzienne odmawianie Różańca Świętego jest dla mnie za trudne.
Odmawiałam tylko 10-tkę Różańca codziennie. Gdy byłam już bardzo zdeterminowana swoją sytuacją w domu, pracy zdecydowałam się. Podobało mi się, że Nowennę Pompejańską odmawia się tylko w jednej intencji. Intencja podana przeze mnie została wysłuchana. Modlitwa różańcowa została wzbogacona o szczerą modlitwę osobistą do Pana Jezusa. Nigdy nie myślałam, że można się też tak modlić i mówić WSZYSTKO, zwierzać się ze wszystkich swoich problemów. Kiedy w pracy mi nie szło to przychodziła myśl: Masz jeszcze Nowennę Pompejańską do odmówienia. To też dla mnie jest obowiązek i praca nad sobą. Szkoła pokory. W niektórych chwilach mówiłam w myślach odmawiając Różaniec -„Bądź wola Twoja Panie”. I to jest najpiękniejsze dla mnie, że potrafię to powiedzieć i poddać się woli Bożej całkowicie. Za sprawą Nowenny Pompejańskiej otrzymałam i otrzymuję o wiele więcej niż proszę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anonimowo: 1 Nowenna Pompejańska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Renata Romanowska-Olbryś
Gość

cudownie !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!