Katarzyna: Dziś wszystko jest już dobrze

Chciałabym się z Państwem podzielić świadectwem związanym z odmawianiem nowenny pompejańskiej. Rok temu moja mama dowiedziała się, że ma dużą zmianę w narządach rozrodczych. Podejrzewano, że jest to zmiana nowotworowa, badania wykazały, że posiada ona takie cechy. Nie dopuszczałam w ogóle, że coś takiego mogłoby się wydarzyć, rozpoczęłam modlitwę nowennę pompejańską, modliłam się przed obrazem Matki Bolesnej i Jezusa Ukrzyżowanego.
Przeczytaj całość

M.: Wdzięczna jestem Maryi

Wdzięczna jestem Maryi za wstawiennictwo i wierzę, że pomoże mi jeszcze niejeden raz.
Przeczytaj całość

Kate: Dziękuję Ci Maryjo

Nowenna towarzyszy mi od pięciu lat. Ilość łask które otrzymałam ciężko jest wymienić… Przede wszystkim odmieniła mnie, moje serce, moja duszę. Pomogła mi dostrzec moje wady oraz złe zachowania, a następnie je zmienić na dobre.
Przeczytaj całość

Kamila: otrzymałam pracę dzięki Nowennie Pompejańskiej

Witam serdecznie, chciałabym serdecznie podziękować Matce Bożej Pompejskiej za znalezienie pracy,którą otrzymałam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Mimo,iż na początku były problemy Mateńka dopomogła mi. Dziękuję serdecznie Matko za Twoją troskę o mnie i o moją rodzinę, oraz za nieustanną miłość, którą nas obdarzasz.
Przeczytaj całość

Ania: walka o wszystko !

Któregoś wieczoru w końcu powiedziałam Bogu: "tak, jutro idę do spowiedzi"
Przeczytaj całość

Anonimowo: 1 Nowenna Pompejańska

Dłuższy czas myślałam o Nowennie Pompejańskiej. Jednak wydawało mi się , że codzienne odmawianie Różańca Świętego jest dla mnie za trudne.
Odmawiałam tylko 10-tkę Różańca codziennie. Gdy byłam już bardzo zdeterminowana swoją sytuacją w domu, pracy zdecydowałam się. Podobało mi się, że Nowennę Pompejańską odmawia się tylko w jednej intencji. Intencja podana przeze mnie została wysłuchana. Modlitwa różańcowa została wzbogacona o szczerą modlitwę osobistą do Pana Jezusa. Nigdy nie myślałam, że można się też tak modlić i mówić WSZYSTKO, zwierzać się ze wszystkich swoich problemów. Kiedy w pracy mi nie szło to przychodziła myśl: Masz jeszcze Nowennę Pompejańską do odmówienia. To też dla mnie jest obowiązek i praca nad sobą. Szkoła pokory. W niektórych chwilach mówiłam w myślach odmawiając Różaniec -„Bądź wola Twoja Panie”. I to jest najpiękniejsze dla mnie, że potrafię to powiedzieć i poddać się woli Bożej całkowicie. Za sprawą Nowenny Pompejańskiej otrzymałam i otrzymuję o wiele więcej niż proszę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anonimowo: 1 Nowenna Pompejańska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Renata Romanowska-Olbryś
Gość

cudownie !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!