Sabina: Nowenna Pompejańska została wysłuchana zaraz po jej zakończeniu

Mam na imię Sabina. Mam 29 lat. Jestem żoną i matką. Mam 2 dzieci – 8-letnią Wioletę i 2-letnią Anitę. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym. Po urodzeniu drugiej dziewczynki, bardzo chciałam mieć 3 dziecko i chciałam aby był to chłopiec. Nazwałabym go Gabriel. Niestety próby zajścia w ciążę od prawie...
Read More

Anna: Życie bliżej Boga

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Ania, o Nowenne Pompejanskiej dowiedziałam się słuchając nagrania kazania księdza Piotra Glassa w internecie. Modliłam się o uzdrowienie 26 letniego siostrzenca męża, który od 10 lat ciężko choruje na schizofrenię. Mój mąż pochodzi z Ukrainy, gdzie jego siostrzeniec aktualnie mieszka. Podczas trwania Nowenny Matka...
Read More

Ludmiła: prośba o łaskę zdrowia

Badania wyszły dobrze, dolegliwości minęły.
Read More

Przemek: Nowenna o powrót do zdrowia.

W internecie przeczytałem o nowennie , więc postanowiłem sobie czemu nie. Warto spróbować. Kiedy skończyłem nowennę zdrowie może i nie powróciło jednak faktycznie jest już dużo lepiej. Astma mi nie dokucza , a dodatkowo arytmia się uspokoiła.
Read More

Andrzej: W tej nowennie jest ogromna siła

Chciałem podziękować Najświętszej Marii Pannie za wysłuchanie moich próśb, już dwukrotnie za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Pierwszy raz nastąpiło to w roku kiedy już w czasie pierwszego dnia modlitwy zniknęły moje problemy w pracy.
Read More

Anna: Zdrowie, praca

W sierpniu ubiegłego roku zaczęłam swoją pierwszą Nowennę. Intencją było zdrowie syna, który narzekał od jakiegoś czasu na ból nogi. Jak to matka, trochę się wystraszyłam i to ten strach zmobilizował mnie wtedy do modlitwy. Zaczęłam wtedy Nowennę i po 3 dniach przerwałam. Wydawało mi się, że 3 Różańce dziennie to nie na moje siły. Myślałam, że może jeden dziennie w zupełności wystarczy. Takie myśli krążyły mi po głowie, szukałam usprawiedliwień, żeby nie odmawiać całej Nowenny, ale skrócić ją. Po kilku dniach os przerwania jakaś myśl mnie naszła, że to teraz jest ten czas, że warto, że Bóg i Maryja czekają na tą modlitwę. Udało się i z mniejszymi i większymi problemami, ale dotrwałam do końca. Co jednak szczególnie zaskoczyło mnie podczas tej pierwszej Nowenny: Bliska osoba miała parę miesięcy wcześniej sen, w którym jej zmarły ojciec mówił jej, że już długo nie pożyje. Dowiedziawszy się o tym śnie sama zaczęłam się bać, że skąd, jak, czemu takie dziwne sny się śnią, bałam się o tą osobę. Aż tu pewnego ciepłego dnia przeglądawszy Facebooka natknęłam się filmik opublikowany przez jedną z katolickich stron. W oczy rzucił mi się temat: „Jak traktować to co zmarli mówią do nas we śnie”. Filmik był krótki, trwał jakieś 3 minuty. Ksiądz egzorcysta mówił, że jeśli śni się nam ktoś bliski czy dalszy zmarły i coś nam mówi, że mamy coś zrobić, albo że coś się stanie, to mamy nie brać na serio jego słów, bo jest to tylko i wyłącznie wołanie o modlitwę. Poważnie można traktować słowa świętych we śnie.
Filmik oglądałam z otwartymi ze zdumienia ustami. Modliłam się o zdrowie syna (lekarz nie widział nic niepokojącego, wyniki badań ok, noga przeciążona, przestała sama boleć), a dostałam dodatkową łaskę ukojenia i wytłumaczenie snu bliskiej osoby. Teraz pisząc to, jeszcze nie umiem tego ogarnąć za bardzo swoim umysłem. Bóg jest największy, działa dla naszego dobra, chce dla nas jak najlepiej, wystarczy że chcemy go słuchać i chcemy z Nim rozmawiać.
Po pierwszej Nowennie odmawiałam jeszcze 3 kolejne i wszystkie trzy intencje spełniły się w mniejszym lub w większym stopniu. Ostatnia Nowenna była w intencji znalezienia pracy. Zaczęłam ją dokładnie 27 lutego. 2 marca dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę a 5 marca już zaczynałam. Co więcej, stanowisko to było już zajęte, ale dziwnym zrządzeniem losu od marca postanowiono znaleźć inną osobę i trafiło na mnie. Także w 6 dniu intencji błagalnej już miałam pracę. Nowennę kontynuowałam oczywiście nadal.
Dzisiaj zaczynam piątą Nowennę, tym razem tez w intencji pracy, ale w odnalezieniu się w niej, bo nie jest łatwo. Bóg ma Swoje plany, nie bez przyczyny jestem tutaj gdzie jestem.
Mam nadzieję, że tym swoim nieco chaotycznym wpisem przekonam choć jedną osobę do odmawiania Nowenny. Dzieją się prawdziwe cuda, jeśli tylko oddacie to wszystko Bogu i Maryi. Nie traktujcie jednak Nowenny jak maszynki do spełniania życzeń. Zaufajcie Bogu, złączcie się z Nim i módlcie z wiarą i pobożnością. Choć nieraz jest ciężko i myśli krążą gdzie indziej, nie rezygnujcie. Nie poddawajcie się. Przeczytałam gdzieś, że Bóg na nasze modlitwy ma zawsze 3 odpowiedzi:
1. Tak
2. Jeszcze nie
3. Zaplanowałem dla ciebie coś lepszego
Bóg jest wielki. Pragnę pamiętać o tym codziennie. Wam też tego życzę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ElżbietaC Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
C
Gość
C

Mnie przyśniła się zmarła osoba i powiedziała mi coś co spełniło się po 3 tygodniach.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Mnie dwa lata temu we wrześniu ,przyśnił się Święty Charbel i prosił o odmawianie Drogi Krzyżowej w piątki,żeby nie wybuchła wojna atomowa.Odmawiam ją co piątek,raz tylko zapomniałam.Święty Charbelu -módl się za nami.