Ufna: Maryja powiedziała mi prawdę

Maryja jest wspaniała, cichutko szeptem powiedziała mi prawdę chciała tylko żebym Jej to zawierzyła poprzez modlitwę. Moc uwielbienia też ma ogromną siłę, zachęcam do tego każdego.
Przeczytaj całość

Aneta: Moje poszarpane życie odzyskuje normalność

Dziękuję Bogu za Krzyż, który mi zesłał, bo bardziej zbliżyłam się do Niego.
Przeczytaj całość

P: Dziś widzę duże efekty moich modlitw

Dziś widzę duże efekty moich modlitw a mam 20 dzień; ) Naprawdę ludzie którzy mnie widzą pytają się co zrobiłam. Piszę to przed wszystkim dla dziewczyn,ktore mają taki problem jak ja i nie mają już siły, straciły już wiarę że wszystko się może odmienić nie tylko dla mnie ,dla was.
Przeczytaj całość

Grażyna: Cud życia wnuczki

Nowennę pompejańską rozpoczęłam w lutym 2016 roku w intencji zajścia w ciążę mojej średniej córki, która jeszcze nie miała dzieci i leczyła się w związku z tym. Ciągle coś było nie tak z jej zdrowiem. Jeszcze przed zakończeniem nowenny doznawałam przeczucia (słyszałam wewnętrzny głos), że moje modlitwy zostaną wysłuchane. Jednakże zdarzały się chwile zwątpienia i wtedy dodawałam sobie kolejną modlitwę do odmawiania. Po kilku miesiącach dowiedziałam się, że nowenna wybłagała łaskę macierzyństwa dla mojej córki. Wtedy też i ona rozpoczęła swoją nowennę pompejańską w intencji zdrowia dla dziecka.
Przeczytaj całość

Ostatnia szansa na maj, by pokłonić się Królowej Różańca z Pompejów!

Ostatnia szansa na maj, by pokłonić się Królowej Różańca z Pompejów! Nasza redakcja zaprasza na piątą pielgrzymkę na uroczystości święta Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach, w dniach 1–11 maja 2016 roku!
Przeczytaj całość

Anna: Rodzina

Odmawiam piątą Nowennę. Jak kończę jedną to zaczynam następną. Kiedyś nie zawsze odmawiałam nawet jedną część różańca, teraz trudno przeżyć dzień bez trzech a czasami czterech części różańca.Ta modlitwa wciąga jest ukojeniem dla duszy. Odmawiam ją podczas prac jak i podczas wypoczynku. Nieraz przychodzi to z trudem ale codziennie nawet późno w nocy staram się ją odmówić.Pierwsza i druga intencja nie została jeszcze w pełni wysłuchana ale wszystko jest na dobrej drodze i wierzę, że to dzięki modlitwie- nowennie.
Trzecią nowennę odmówiłam w intencji swojej córki obecnie maturzystki prosząc o wyzwolenie z uzależnienia od telefonu komórkowego, internetu i o przygotowanie do matury. Córka przestała się uczyć, nie chodziła na lekcje. Załamała się. Nauczyciele zwracali uwagę, że nie wiedzą co się z nią dzieje. Bardzo dobra dotychczas uczennica opuszcza lekcje, jest nieprzygotowana, może być nieklasyfikowana z niektórych przedmiotów. Dodatkowo zaczęły się zdrowotne problemy. Gorąco modliłam się o nią i troszczyłam. Jednocześnie zaczęły się kłopoty z 16-letnim synem, przestał się uczyć, zaczął znikać z domu, zadawać się z nieznanym mi towarzystwem, zdarzało się, że pił. Jeśli już przebywał w domu to czas spędza „z komórką”. Wrażliwy dotąd chłopiec, grzeczny, radykalnie się zmienił.
Największym autorytetem są koledzy, rodzice się czepiają, kontrolują itd. Poprzednią nowennę odmówiłam w jego intencji i głęboko wierzę, że prośby moje zostaną wysłuchane. Świadectwo wspaniałej mocy nowenny pompejańskiej dotyczy córki. W II semestrze zaczęła się bardzo przykładać do nauki, uczęszczać do szkoły. Poprzednio cały swój wolny czas przeznaczała na internet i rozmowy z koleżankami, wszystkie inne zajęcia oprócz nauki. Przystąpiła do matury i gorąco wierzę, że z pomocą Matki Bożej uda jej się przebrnąć przez wszystkie egzaminy i dostać na studia. Gorąco modlę się również, żeby moje córki uczestniczyły we mszach świętych , przystępowały do spowiedzi i komunii świętej. Jest to powodem mojej wielkiej troski. Wiem,że nie od razu wszystkie nasze prośby są wysłuchane ale zawsze odczuwam wielką moc szczerej i pobożnej modlitwy. Dziękuję gorąco Różańcowej Matce z Pompejów. Nadal będę się modliła i nie ustawała. Czytam te piękne świadectwa i cieszę się z wszystkimi obdarowanymi łaskami. Może kiedyś wybiorę się na pielgrzymkę do Pompejów, aby podziękować za wszystkie otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: Rodzina"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Moja opinia
Gość
Moja opinia

Witaj, to ze dla syna ważniejsi sa koledzy a nie nauka, rodzina to normalne. On ma ten tzw. „trudny’ wiek, i czy są komorki, laptopy, komputery czy ich nie ma jak kiedyś, rodzice zawsze sie borykali z tym trudnym okresem w zyciu mlodego czlowieka. tak było jest i będzie. Ale modlić sie trzeba, zeby jak najlagodniej to przeszedł. Wszystko będzie dobrze.

Anna
Gość

Dziękuję za wsparcie i gorąco pozdrawiam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!