K:Dostawałam odpowiedz od Królowej Różańca Świętego

Chciałam złożyć świadectwo po odmówionej Nowennie Pompejańskiej. Modliłam się za pewnego chłopaka o potrzebne łaski dla niego.
Read More

Marzena: Niezwykła moc modlitwy

O tej niezwykłej mocy modlitwy NP przekonałam się, gdy mój mąż bezskutecznie poszukiwał pracy. Trwało to kilka miesięcy, co spowodowało, iż powoli popadał w depresje i tracił nadzieje na jej znalezienie. Wtedy siostra podsunęła mi Nowennę Pompejańską i wraz z mężem zaczęliśmy ją odmawiać, gdy kończyliśmy część błagalną pojawiła się realna szansa na podjęcie pracy za jakiś miesiąc. Tak też się stało.
Read More

Edyta: zostałam wysłuchana

Teraz jestem 32 tygodniu ciazy. Wierze w to ze Maria caly czas czuwa nademna i moim dzieciatkiem.
Read More

Grażyna: Wymodlony cel życiowy

Mam 45 lat, z mężem pobraliśmy się ponad 25 lat temu, lata te przeżyliśmy we dwoje, nie dane nam było doczekać się potomstwa. Nadszedł w naszym życiu taki czas że postanowiliśmy z mężem zmienić coś w naszym życiu i zapadła decyzja że wyprowadzamy się na wieś. Ja nie do końca byłam przekonana do tej zmiany ale ze względu na męża postanowiłam nie sprzeciwiać się.
Read More

Grazyna: Pomoc Matki Bożej

Modlilam się o pomoc dla córki gdyż była w krytycznej sytuacji finansowej i tak się wszystko dobrze ułożyło że może teraz córka spokojnie pracować i się już tak nie zamartwiac
Read More

Anna: Rodzina

Odmawiam piątą Nowennę. Jak kończę jedną to zaczynam następną. Kiedyś nie zawsze odmawiałam nawet jedną część różańca, teraz trudno przeżyć dzień bez trzech a czasami czterech części różańca.Ta modlitwa wciąga jest ukojeniem dla duszy. Odmawiam ją podczas prac jak i podczas wypoczynku. Nieraz przychodzi to z trudem ale codziennie nawet późno w nocy staram się ją odmówić.Pierwsza i druga intencja nie została jeszcze w pełni wysłuchana ale wszystko jest na dobrej drodze i wierzę, że to dzięki modlitwie- nowennie.
Trzecią nowennę odmówiłam w intencji swojej córki obecnie maturzystki prosząc o wyzwolenie z uzależnienia od telefonu komórkowego, internetu i o przygotowanie do matury. Córka przestała się uczyć, nie chodziła na lekcje. Załamała się. Nauczyciele zwracali uwagę, że nie wiedzą co się z nią dzieje. Bardzo dobra dotychczas uczennica opuszcza lekcje, jest nieprzygotowana, może być nieklasyfikowana z niektórych przedmiotów. Dodatkowo zaczęły się zdrowotne problemy. Gorąco modliłam się o nią i troszczyłam. Jednocześnie zaczęły się kłopoty z 16-letnim synem, przestał się uczyć, zaczął znikać z domu, zadawać się z nieznanym mi towarzystwem, zdarzało się, że pił. Jeśli już przebywał w domu to czas spędza „z komórką”. Wrażliwy dotąd chłopiec, grzeczny, radykalnie się zmienił.
Największym autorytetem są koledzy, rodzice się czepiają, kontrolują itd. Poprzednią nowennę odmówiłam w jego intencji i głęboko wierzę, że prośby moje zostaną wysłuchane. Świadectwo wspaniałej mocy nowenny pompejańskiej dotyczy córki. W II semestrze zaczęła się bardzo przykładać do nauki, uczęszczać do szkoły. Poprzednio cały swój wolny czas przeznaczała na internet i rozmowy z koleżankami, wszystkie inne zajęcia oprócz nauki. Przystąpiła do matury i gorąco wierzę, że z pomocą Matki Bożej uda jej się przebrnąć przez wszystkie egzaminy i dostać na studia. Gorąco modlę się również, żeby moje córki uczestniczyły we mszach świętych , przystępowały do spowiedzi i komunii świętej. Jest to powodem mojej wielkiej troski. Wiem,że nie od razu wszystkie nasze prośby są wysłuchane ale zawsze odczuwam wielką moc szczerej i pobożnej modlitwy. Dziękuję gorąco Różańcowej Matce z Pompejów. Nadal będę się modliła i nie ustawała. Czytam te piękne świadectwa i cieszę się z wszystkimi obdarowanymi łaskami. Może kiedyś wybiorę się na pielgrzymkę do Pompejów, aby podziękować za wszystkie otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AnnaMoja opinia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Moja opinia
Gość
Moja opinia

Witaj, to ze dla syna ważniejsi sa koledzy a nie nauka, rodzina to normalne. On ma ten tzw. „trudny’ wiek, i czy są komorki, laptopy, komputery czy ich nie ma jak kiedyś, rodzice zawsze sie borykali z tym trudnym okresem w zyciu mlodego czlowieka. tak było jest i będzie. Ale modlić sie trzeba, zeby jak najlagodniej to przeszedł. Wszystko będzie dobrze.

Anna
Gość
Anna

Dziękuję za wsparcie i gorąco pozdrawiam.