Małgorzata: Pojednanie dzięki Różańcowi

Odmawiam Nowennę Pompejańską już od roku, pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za otrzymane łaski: pojednanie w rodzinie, ukojenie bólu po ciężkich przeżyciach, spokoju wewnętrznego, powodzenia w pracy awans syna, uniknięcie 3 wypadków samochodowych i wiele innych łask.
Przeczytaj całość

Marzena: Wiara, nadzieja, miłość

Witam, wczoraj zaczęłam odmawiać moją trzecią Nowennę Pompejańską. Poprzednie dwie odmówiłam w zeszłym roku, pierwszą o miłość, wierność i uczciwość małżeńską mojego Męża, a drugą o umocnienie Jego wiary i wrażliwe sumienie potrafiące rozpoznać i odrzucić wszelkie pokusy i zło prowadzące do grzechu ciężkiego. Przeczytaj Marzena: Wiara, nadzieja, miłość
Przeczytaj całość

M : Nadal będę się modlić

Szczęść Boże. Moje świadectwo być może nie będzie pocieszające ale od pewnego czasu nosiłam się z zamiarem napisania.
Przeczytaj całość

Anna: Uzdrowienie ze zranienia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Chciałabym podziękować Maryi za wstawiennictwo i uzdrowienie ze zranienia. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji znalezienia pracy gdyż wiem, że w firmie nie otrzymam kolejnej umowy dla tego moją reakcją na sytuację była ucieczka do Matki Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Uzdrowienie mojej mamy

8 Grudnia tego roku okazało się, że wszystkie torbiele znikły Lekarze kazali powtórzyć badania, gdyż nie mogli w to uwierzyć. Ponowie wykonane badania, potwierdziły, że torbiele znikły z trzustki mojej mamy.
Przeczytaj całość

Anna: Przemiana

Witam!
Szczęść Boże
Chciałabym się podzielić z Wami świadectwem nowenny pompejańskiej. Na dzień dzisiejszy jest to już moja trzecia nowenna – obecnie zostało mi 6 dni do końca ale nie poprzestanę na niej.
W każdej z tych nowenn prośby nie zostały spełnione, ale Matka Boża nie pozostawiła mnie jednak bez Swojego wsparcia, bez Swojej pomocy. Dzięki tym nowennom, poukładałam, uporządkowałam swoją sprawę z przeszłości a ciągła się za mną 13 lat. Tak! tyle czasu mój brat musiał czekać na moje wybaczenie.
Druga zasługa Matki Bożej to taka, że zaczęła się w moim życiu duchowym wielka przemiana, bardziej zbliżyłam się do Pana Boga. Piszę zaczęła się dlatego, że jest to „świeża” sprawa – jeszcze nie skończona.
Myślę, że gdy uporządkuję swoje życie Matka Boża spełni moje wszystkie prośby.
Wiem, że nie poprzestanę na tej trzeciej nowennie.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i przede wszystkim chciałabym prosić abyście nie przestawali się się modlić nowenna pompejańską – jeśli tylko się nią modlicie i nie załamujcie się, że dana prośba nie została spełniona. Nie poddawajcie się w chwilach zwątpienia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Przemiana"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

I tak otrzymałaś wiele łask duchowych, a to najważniejsze

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!