K: łzy płyną mi po twarzy, bo cuda sie dzieją…

Budziłam sie rano nucąc Zawitaj Królowo Różańca Świętego... w ciągu dnia sobie też podśpiewywałam. Po jakimś czasie mówię do męża że jest listopad a ja mam w głowie pieśń różańcową może powinnam odmówić Nowenne Pompejańską ? Ale jeszcze poczekam...
Read More

Gosia: Odnalazłam sens w tej chorobie…

Od pewnego czasu w mojej głowie krążyła myśl, że powinnam złożyć swoje świadectwo. Jest to moja pierwsza nowenna i choć jestem dopiero w połowie części błagalnej, to zaczęłam widzieć w tym wszystkim sens. Moja mama niespodziewanie zachorowała na raka płuc. Początkowo lekarze mówili, że to tylko zapalenie, jednak nowotwór rozwinął...
Read More

Bogumiła: modlitwa za syna

Pragnę podzielić się z czytelnikami KRŚ świadectwem, które pomoże zrozumieć, jaką drogę trzeba przebyć, aby dokonał się akt zawierzenia prośby o zdrowie syna, Dariusza, Królowej Różańca Świętego z Pompejów. Otóż nasz syn Darek (lat 33) w 6. miesiącu życia, wskutek okołoporodowego niedotlenienia mózgu, miał napady skłonowe, w wyniku których nastąpił niedorozwój umysłowy. Konsekwencją tych ataków...
Read More

Grażyna: Nie ma śladu choroby

W sierpniu 2017 r. po tomografie komp.dowiedziałam się że na lewym płucu mam zmianę ok 17 mm. Natychmiast skierowano mnie do szpitala gdzie przeszłam różne badania ,w tym znów TK. Zmiana miała już 24 mm.Mąż i córka zaczęli odmawiać za mnie nowennę pompejańską,sama też do nich dołączyłam .
Read More

Agnieszka: jak, dzięki Maryi, zmieniłam życie

Od kilku miesięcy nosiłam się z zamiarem opisania łask, które otrzymałam od Maryji. Nowennę odkryłam w grudniu 2011 roku. Sytuacja była ciężka- długotrwałe bezrobocie, brak sensu w życiu. Zaczęłam modlić się o pracę. Nim skończyłam pierwszą nowennę, pod koniec stycznia 2012 r. rozpoczęłam nową za zdrowie koleżanki, u której wykryto guzek,...
Read More

Anna: Przemiana

Witam!
Szczęść Boże
Chciałabym się podzielić z Wami świadectwem nowenny pompejańskiej. Na dzień dzisiejszy jest to już moja trzecia nowenna – obecnie zostało mi 6 dni do końca ale nie poprzestanę na niej.
W każdej z tych nowenn prośby nie zostały spełnione, ale Matka Boża nie pozostawiła mnie jednak bez Swojego wsparcia, bez Swojej pomocy. Dzięki tym nowennom, poukładałam, uporządkowałam swoją sprawę z przeszłości a ciągła się za mną 13 lat. Tak! tyle czasu mój brat musiał czekać na moje wybaczenie.
Druga zasługa Matki Bożej to taka, że zaczęła się w moim życiu duchowym wielka przemiana, bardziej zbliżyłam się do Pana Boga. Piszę zaczęła się dlatego, że jest to „świeża” sprawa – jeszcze nie skończona.
Myślę, że gdy uporządkuję swoje życie Matka Boża spełni moje wszystkie prośby.
Wiem, że nie poprzestanę na tej trzeciej nowennie.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i przede wszystkim chciałabym prosić abyście nie przestawali się się modlić nowenna pompejańską – jeśli tylko się nią modlicie i nie załamujcie się, że dana prośba nie została spełniona. Nie poddawajcie się w chwilach zwątpienia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Przemiana"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

I tak otrzymałaś wiele łask duchowych, a to najważniejsze

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!