Łucja: po śmierci bardzo bliskiej mi osoby

Nie mogę powiedzieć, że ból minął...ale on na zawsze pozostanie. Mogę za to powiedzieć z całą pewnością, że Matka Boża pomogła mi wtedy to po prostu przetrwać
Przeczytaj całość

Monika: Dziękuję za dotychczasowe łaski i opiekę…

Nowennę zaczęłam odmawiać w bardzo ciężkim dla mnie okresie życia. Przeszło dwa lata po rozstaniu z ukochanym nadal nie mogłam poradzić sobie z tym, co się wydarzyło... Modliłam się w intencji jego powrotu. Czy łaski tej kiedykolwiek doświadczę - nie wiem, ale mam taką nadzieję. Modlitwa jednak bardzo mi pomogła,...
Przeczytaj całość

Alicja: Cudowny prezent od Maryi

Modlę się w intencji nawrócenia mojego syna.Skończyłam 6 nowennę, właściwie kiedy zaczęłam się modlić jego stan duchowy pogarszał się. Jestem po rozwodzie , nawróciłam się 1,5 roku temu. Bóg uratował mnie przed kompletną ruiną. No niestety konsekwencje złych wyborów pozostały. Syn odszedł od Boga, Kościoła. Odwrócił się ode mnie. W...
Przeczytaj całość

Czciciel: Długo oczekiwane potomstwo.

Szykując się do trzeciego programy zaczęliśmy odmawiać Nowennę Pompejańską prosząc Maryję o dar potomstwa.
Przeczytaj całość

Sylwia: Rozstanie i odzyskany spokój

Chciałabym sie podzielić świadectwem. Ponad rok temu modlilam sie o pewnego mężczyznę,jednak w dniu zakonczenia nowenny zerwal ze mna kontakt. Bylam zdziwiona ale jakos nie przejelam sie tym. Po 3 miesiacach spotkalam cudownego człowieka,szybko zostalismy parą. i szybko zapomnialam o Bogu i naszej Mamie. Zaczęło sie psuć. 3 miesiące temu zerwal ze mną (wina po obu stronach).
Przeczytaj całość

Anna: prośby o zdrowie

Moją pierwszą  nowenne odmówiłam w 2010,kiedy mąż miał wypadek w pracy, dostał krwotok wewnętrzny i trafił na oddział intensywnej terapii. Wtedy przypomnialam sobie o nowennie pompejskiej, cudownej modlitwie wspomnianej przez zakonnika na parafialnych rekolekcjach.

Królowa wysłuchała mej prośby i mąż wyzdrowial. Drugą nowenne odmawiałam o zdrowie dla mamy,która w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze kazali przygotowywać się na najgorsze. Królowa znów udzieliła nam łaski zdrowia. Dzisiaj jestem w trakcie odmawiania 3 powinny o zdrowie dla siebie.

Czuję się różnie,ale wierzę że zostanę wysluchana. Nie bójcie się tej modlitwy. Ona daje siłe i potrzebne łaski. Choć przychodzą chwile zwątpienia trzeba wierzyć! Choć nie zawsze otrzymujemy potrzebne łaski od razu, Królowa o nas pamięta i na pewno nam pomoże. Wytrwałości i wiary kochani.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!