Patrycja: czuję się bezpieczna w ramionach naszej niebiańskiej MAMUSI

Witam.Jestem winna naszej Królowej zaległe świadectwa.Sama nie wiem jak to jest że nie raz po skończonej nowennie od razu piszę świadectwo a nie raz odwlekam je pół roku...czyżby taka była wola Pana Boga?czy raczej zaniedbanie z mojej strony? Modliłam sie w intencji nawrócenia kuzynki.Nowenna była naprawdę trudna,miałam okropne sny i...
Przeczytaj całość

Marzena: Moja ostatnia Nowenna

Nowennę Pompejską prawie nieprzerywanie odmawiam od ponad półtora roku w wielu intencjach. Część z nich została wysłuchana przez Maryję, część nie. Natrafiłam na nią kiedy szukałam jakiejś pomocy po niespodziewanym odejściu ode mnie chłopaka...
Przeczytaj całość

Stefka: otrzymanie daru pracy dla córki

Szczęść Boże. Trochę zwlekałam z napisaniem tego świadectwa, ale cały czas byłam ponaglana, miałam tą świadomość, że nie wywiązałam się z obietnicy dzielenia się radością i otrzymanymi łaskami za wstawiennictwem Matki Bożej Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Natalia: Dziecko, ciąża, małżeństwo

Dzięki odmawianiu nowenny sama bardzo się zmieniłam
Przeczytaj całość

Franciszka: Wysłuchana nowenna

Jesienią, miałam badanie mammografię. Oczekując na wynik, zaczęłam odmawiać w tej intencji nowennę pompejańską, aby wynik był dobry. Jednak , gdy listonosz wręczył mi dużą kopertę, już wiedziałam, że nie jest dobrze, bo w takich kopertach posyłają klisze, gdy wynik jest zły.
Przeczytaj całość

Anna: Praca dla męża

Trochę zwlekałam z napisaniem świadectwa, sama nawet nie wiem, czy to z braku czasu, czy innego powodu, ale zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej, dzielę się z Wami moimi doświadczeniami.

Powiem szczerze, że kiedy tylko usłyszałam o Nowennie, od razu postanowiłam ją odmówić. W mojej sytuacji, a w zasadzie naszej, bo to o mojego męża chodziło, wydało mi się to jedyną nadzieją. Mój mąż jest obcokrajowcem, od roku mieszkamy razem w Polsce. W jego sytuacji – praktycznie nie miał większego doświadczenia zawodowego (dopiero co skończył studia) i w ogóle nie zna języka polskiego, jeśli już to jakieś pojedyncze słowa – znalezienie pracy tutaj, jeszcze w naszym mieście, wydawało się praktycznie niemożliwe. Postanowiłam zwrócić się z tym problemem do Maryi. Niedługo po tym, jak skończyłam odmawiać nowennę, mąż dostał pracę!

Na dzień dzisiejszy mój mąż ma pracę, niedawno została mu przedłużona umowa (z okresu próbnego na czas określony). Jest to praca, w której mąż nie potrzebuje polskiego, świetnie sobie tam radzi. Odmawianie nowenny przez 54 dni czasem może wydawać się trudne, ale warto znaleźć czas na tę szczególną modlitwę. Ja także miewałam gorsze chwile, ale postanowiłam trwać do końca. Oprócz wysłuchanej prośby głównej, otrzymałam też laskę pogodzenia się z siostrą, z którą od dwóch lat byłam skłócona…

Matka Boża wysłucha każdego, kto się do niej zwraca! Jestem wdzięczna za łaski, które otrzymałam! Od czasu nowenny więcej się też modlę i znajduję w tym spokój ducha, wiem, że kiedy wszystko zawierzy się Bogu, nic nie jest niemożliwe.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anna: Praca dla męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
smutna
Gość
smutna

jak ja pani zazdroszczę, ja jestem w trakcie drugiej nowenny z prosba o uzdrowienie córki ale jest tylko gorzej i ciągle gorzej ja oddalabym życie za jej zdrowie caly świat wali mi się na głowe a tu żadnej pomocy znikąd moje dziecko całe swoje 17 letnie zycie ma pod góre i jeszcze to . Blagam o modlitwe za zdrowie mojej córki może ktoś kogo Maryja kocha bardziej odemnie bedzie miał szanse uprosić zdrowie dla mojego dziecka

Magdalena
Gość
Magdalena

Pomodlę się za Panią i córkę.

Ania J
Gość
Ania J

Wlasnie rozpoczęlam koronkę w sprawie Twojej córci.

Anna
Gość

Proszę się nie martwić. Maryja kocha wszystkich tak samo. Proszę mieć nadzieję i nie przerywać modlitwy. Ja również będę się modlić w intencji Pani córeczki.

Dorota
Gość

Moja droga pomodle sue za ciebie i corke ufaj Jezus wie co dla niej jest najlepsze

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!