Anna: świadectwo nadziei

Przyjaciółka powiedziała żebym nie liczyła na cud ale przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, staram się w to wierzyć mimo że mam ogromne wątpliwości czy wszystko ma sens ale potem czytam tu świadectwa i znów wraca mi wiara.
Read More

Weronika: Nerwica i depresja odeszły w niepamięć

Szczęść Boże. Moja przygoda z Nowenna Pompejanska zaczeła sie w sumie w momencie kiedy stwierdzono u mnie nerwice lekowa oraz depresje. Całkiem przypadkowo piszac z pewnym chlopakiem z jednych grup nerwicowcow znalazlam u niego na tablicy wlasnie Nowenne Pompejanska, weszlam poczytalam i tak zaczelam odmawiac 1sza w swoim zyciu Nowenne, nie bylo łatwo ani lekko - odmówiłam i zostalam wysłuchana przez Maryje.
Read More

Beata: Lepsze życie

Nowennę Pompejańską odmawiałam drugi raz w życiu, chodź pierwsza odmawiana była przeze mnie roszczeniowo. Jak rozpuszczone dziecko które chce cukierek. Wymęczona, wyklepana. Koniec końców zapomniana ale chyba jedynie przeze mnie bo Matka Boża o mnie nie zapomniała. Przynajmniej mam taką nadzieję.
Read More

Monika: Bez modlitwy życie nie ma sensu

Dziękuję Ci, Matko Boża za pomoc, dziękuję, że jesteś przy mnie i przy mojej rodzinie!
Read More

Aleksandra: Maryja dodała mi otuchy i siły

Chciałabym się podzielić z Wami swoim świadectwem, aczkolwiek pragnę zaznaczyć już na samym początku, że Nowennę odmówiłam tylko około 3-4 razy.... (mniej więcej "odbywało" się to co dwa dni). Byłam w strasznym stanie psychicznym przez chłopaka poznanego w internecie, cały czas płakałam, byłam wrakiem człowieka, zupełnie nieszczęśliwa, zawiedziona, odrzucona, "obdarta" z godności, honoru i poczucia własnej wartości, bez poczucia sensu życia i z towarzyszącymi myślami samobójczymi, po prostu zachowywałam się jakbym zwariowała lub jakby opętał mnie jakiś demon, szatan.
Read More

Anna: Praca dla męża

Trochę zwlekałam z napisaniem świadectwa, sama nawet nie wiem, czy to z braku czasu, czy innego powodu, ale zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej, dzielę się z Wami moimi doświadczeniami.

Powiem szczerze, że kiedy tylko usłyszałam o Nowennie, od razu postanowiłam ją odmówić. W mojej sytuacji, a w zasadzie naszej, bo to o mojego męża chodziło, wydało mi się to jedyną nadzieją. Mój mąż jest obcokrajowcem, od roku mieszkamy razem w Polsce. W jego sytuacji – praktycznie nie miał większego doświadczenia zawodowego (dopiero co skończył studia) i w ogóle nie zna języka polskiego, jeśli już to jakieś pojedyncze słowa – znalezienie pracy tutaj, jeszcze w naszym mieście, wydawało się praktycznie niemożliwe. Postanowiłam zwrócić się z tym problemem do Maryi. Niedługo po tym, jak skończyłam odmawiać nowennę, mąż dostał pracę!

Na dzień dzisiejszy mój mąż ma pracę, niedawno została mu przedłużona umowa (z okresu próbnego na czas określony). Jest to praca, w której mąż nie potrzebuje polskiego, świetnie sobie tam radzi. Odmawianie nowenny przez 54 dni czasem może wydawać się trudne, ale warto znaleźć czas na tę szczególną modlitwę. Ja także miewałam gorsze chwile, ale postanowiłam trwać do końca. Oprócz wysłuchanej prośby głównej, otrzymałam też laskę pogodzenia się z siostrą, z którą od dwóch lat byłam skłócona…

Matka Boża wysłucha każdego, kto się do niej zwraca! Jestem wdzięczna za łaski, które otrzymałam! Od czasu nowenny więcej się też modlę i znajduję w tym spokój ducha, wiem, że kiedy wszystko zawierzy się Bogu, nic nie jest niemożliwe.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anna: Praca dla męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
smutna
Gość
smutna

jak ja pani zazdroszczę, ja jestem w trakcie drugiej nowenny z prosba o uzdrowienie córki ale jest tylko gorzej i ciągle gorzej ja oddalabym życie za jej zdrowie caly świat wali mi się na głowe a tu żadnej pomocy znikąd moje dziecko całe swoje 17 letnie zycie ma pod góre i jeszcze to . Blagam o modlitwe za zdrowie mojej córki może ktoś kogo Maryja kocha bardziej odemnie bedzie miał szanse uprosić zdrowie dla mojego dziecka

Magdalena
Gość
Magdalena

Pomodlę się za Panią i córkę.

Ania J
Gość
Ania J

Wlasnie rozpoczęlam koronkę w sprawie Twojej córci.

Anna
Gość

Proszę się nie martwić. Maryja kocha wszystkich tak samo. Proszę mieć nadzieję i nie przerywać modlitwy. Ja również będę się modlić w intencji Pani córeczki.

Dorota
Gość

Moja droga pomodle sue za ciebie i corke ufaj Jezus wie co dla niej jest najlepsze

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!