Asia: Dzięki o Matko, dzięki!

Witajcie, Chciałabym opowiedzieć,ale zarazem mam taki obowiązek, aby podzielić się radością. Jak wiele tu osób, tak i ja kiedyś miałam problem z tym,aby zmówić 1 różaniec dziennie,teraz 3 dziennie da się, choć nie ukrywam,że bywa ciężko. Po pierwsze, o nowennie dowiedziałam się przypadkowo- ale jak wiemy u Boga nie ma...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Wielkie Dziękczynienie

Piszę kolejne świadectwo w wyjątkowym dniu święta mojej patronki Św. Agnieszki. Czuję, że jej wstawiennictwo w moich sprawach zmobilizowało mnie do tego dzieła. Bo jakże inaczej można nazwać ogrom Bożych łask, których doświadczyłam w ostatnim roku. Niezwykle ważna jest intencja w której się modliłam i do której zachęcam każdego, kto przeczyta moje świadectwo- to była intencja za dusze zmarłe Wszystkich Świętych o ich wsparcie i wstawiennictwo dla dusz czyśćcowych zmarłych z mojej rodziny i wszystkich innych. Taką miałam potrzebę. I o dziwo każdego dnia doświadczałam Bożej łaski.
Przeczytaj całość

Ewelina: Cud poczęcia

Od pewnego czasu starałam się z mężem o dziecko. Nie udawało nam się. Postanowiliśmy odmawiać Nowennę od 5 listopada prosząc o dar poczęcia i narodzin tak upragnionego przez nas dziecka. Jesteśmy w połowie części błagalnej a Maryja uczyniła cud. Wczoraj wykonałam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Dziękujemy Ci Maryjo, że...
Przeczytaj całość

Stasia: Wszystko dzięki nowennie

Zwlekalam z napisaniem tego świadectwa sama nie wiem czemu. Odmawiam obecnie 3 Nowennę. 1 odmawialam za pomoc w rozwiązaniu problemu który wydawał mi się nie do rozwiązania. Modlilam się do Mateczki, do św Rity i Tadeusza Judy i zostałam wysluchana.
Przeczytaj całość

Aneta: Matko prowadź mnie dalej

Dziś rozpoczęłam swoją kolejną nowennę i wraz z nią pragnę złożyć drugie świadectwo.Przypomnę że moja modlitwa do Matenki skupia się na moim małżeństwie ,a głównie proszę o uzdrowienie ,nawrócenie i przemianę serca dla mojego męża ,który dwa lata temu odszedł ode mnie I od dzieci do innej kobiety ,a ściśle mówiąc ja przysluzylam się do tego ,pakując to z powodu kryzysu mojego męża związanego alkoholem i hazardem.
Przeczytaj całość

Anna Maria: Wymodlona praca

Kochani, niedawno ukazało się na stronie moje świadectwo o wielu łaskach Bożych, jakich doświadczyłam, odmawiając nowennę i prosząc Matkę Bożą o wstawiennictwo. Aktualnie odmawiam trzecią nowennę o zbawienie dusz czyśćcowych. To świadectwo dotyczy mojej pierwszej intencji uzyskanej za pomocą nowenny.

Wcześniej pisałam, że nowenna to jedna z piękniejszych rzeczy, jaka przytrafiła mi się w życiu, jeśli nie najpiękniejsza. Moją pierwszą nowennę odmawiałam w intencji znalezienia stałej i dobrej pracy. Ukończyłam ją 7 kwietnia – dzisiaj jest 21 maja i niebawem zaczynam nową, wymodloną pracę (na początek na umowę na czas próbny, ale to norma). Wcześniej pracowałam w niepełnym wymiarze, a potem imałam się różnych dorywczych, fizycznych prac.

Praca jest ambitna, z możliwością wykazania się, atmosfera przyjazna. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszystkie elementy składowe tej pracy układają się w jedną całość. W tej firmie byłam już wcześniej na rozmowie o pracę, ale wówczas mi się nie udało, gdyż stanowisko wiązało się z biegłą znajomością języka. Firma oddzwoniła do mnie dwa tygodnie później, że mają dla mnie inną propozycję. Nawet rozwiązała się sprawa z trudnym dojazdem do firmy i ten dylemat został rozwiązany już na rozmowie kwalifikacyjnej. Po raz pierwszy spotkałam się na rozmowie o pracę, iż zostały wzięte pod uwagę moje zdolności interpersonalne i pedagogiczne, a wcześniej były tylko przeszkodą.

Mam obawy, czy sobie poradzę, ale wiem, że z Matką Bożą wszystko mi się uda! Miałam chwile zwątpienia, ale nie czekałam z założonymi rękami. Wysyłałam CV, dzwoniłam do firm, jeździłam na rozmowy. Byłam już nawet zdecydowana poszukać pracy za granicą, lub w innym zakątku kraju.Kochani, ufajcie, zawierzcie Matce Bożej, w odpowiednim momencie otrzymacie to,o co prosicie. Wierzę, iż ta praca nie jest tylko szczęściem lub przypadkiem, ale z pewnością zadziałała Matka Boża. Dziękuję Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski, a także za spełnienie mojej intencji w sprawie pracy. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami! Chwała Jezusowi Chrystusowi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna Maria: Wymodlona praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu i Matce Bożej!

marta
Gość

Ja tez.modle sie o prace. Dziekuje za twoje swiadectwo ktore daje mi nadzieje

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!