Magda: Efekty są warte tego wysiłku

Miesiąc temu ukończylam swoją pierwsza NP. Intencja,w ktorej ją odmawiałam spełniła się połowicznie jak dotąd,ale ufam,że w efekcie wszystko się ułoży i skończy pomyślnie.W trakcie odmawiania nowenny zdarzyło się kilka nieoczekiwanych zbiegów okoliczności-małych cudów,ktore łaczę z nieustąjacą opieką i pomocą Matki Boskiej. Gorąco namawiam do odmawiania różańca i NP. Choć jest to zobowiązanie wymagające i pochłaniające czas,ale efekty warte są tego wysiłku.
Read More

Gosia: Warto odmawiać Nowennę Pompejańską

Maryjo, Matko mojego wezwania chce i pragnę idąc za Twym słowem czynić wszystko co powie mi Jezus, miłować Jego wole….
Read More

H: Dziękuję Ci Matko Przenajswientrza za wszystkie Łaski

Dziękuję Ci Matko Przenajswientrza za wszystkie Łaski które od Ciebie otrzymałam. Dwa razy odmawialam Nowennę Pompejanska teraz niedługo przygotowuję się trzeci raz. To naprawdę działa.
Read More

Marek: Sytuacja po ludzku nie do przejścia

Witam wszystkich .O nowennie dowiedziałem się z internetu słuchając rekolekcji ks Piotra Glasa Pragnę podzielić się swoim swoim świadectwem z odmawianych roku temu Nowenn Pompejańskich w intencji poprawienia relacji oraz o potrzebne łaski dla dziecka .Sytuacja po ludzku nie do wyjścia i bardzo skomplikowana .Nie będę się rozpisywał i wchodził w szczegóły chce dać świadectwo pomocy Matki Boskiej jakie wówczas stało się za Jej przyczyną .
Read More

Renata: Drugie życie dla dziecka

Chciałabym się podzielić moim świadectwem. Nowennę odmawiałam dwa razy: pierwszą za życie mojego dziecka, drugą za jego zdrowie. Pierwsza została wysłuchana – mój synek żyje, choć lekarze na OIOM-ie mówili, że już nie ma szans i trzeba się z nim pożegnać. Zamiast tego chwyciłam za różaniec i zaczęłam się modlić. Przeczytaj Renata: Drugie...
Read More

Anna Maria: Wymodlona praca

Kochani, niedawno ukazało się na stronie moje świadectwo o wielu łaskach Bożych, jakich doświadczyłam, odmawiając nowennę i prosząc Matkę Bożą o wstawiennictwo. Aktualnie odmawiam trzecią nowennę o zbawienie dusz czyśćcowych. To świadectwo dotyczy mojej pierwszej intencji uzyskanej za pomocą nowenny.

Wcześniej pisałam, że nowenna to jedna z piękniejszych rzeczy, jaka przytrafiła mi się w życiu, jeśli nie najpiękniejsza. Moją pierwszą nowennę odmawiałam w intencji znalezienia stałej i dobrej pracy. Ukończyłam ją 7 kwietnia – dzisiaj jest 21 maja i niebawem zaczynam nową, wymodloną pracę (na początek na umowę na czas próbny, ale to norma). Wcześniej pracowałam w niepełnym wymiarze, a potem imałam się różnych dorywczych, fizycznych prac.

Praca jest ambitna, z możliwością wykazania się, atmosfera przyjazna. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszystkie elementy składowe tej pracy układają się w jedną całość. W tej firmie byłam już wcześniej na rozmowie o pracę, ale wówczas mi się nie udało, gdyż stanowisko wiązało się z biegłą znajomością języka. Firma oddzwoniła do mnie dwa tygodnie później, że mają dla mnie inną propozycję. Nawet rozwiązała się sprawa z trudnym dojazdem do firmy i ten dylemat został rozwiązany już na rozmowie kwalifikacyjnej. Po raz pierwszy spotkałam się na rozmowie o pracę, iż zostały wzięte pod uwagę moje zdolności interpersonalne i pedagogiczne, a wcześniej były tylko przeszkodą.

Mam obawy, czy sobie poradzę, ale wiem, że z Matką Bożą wszystko mi się uda! Miałam chwile zwątpienia, ale nie czekałam z założonymi rękami. Wysyłałam CV, dzwoniłam do firm, jeździłam na rozmowy. Byłam już nawet zdecydowana poszukać pracy za granicą, lub w innym zakątku kraju.Kochani, ufajcie, zawierzcie Matce Bożej, w odpowiednim momencie otrzymacie to,o co prosicie. Wierzę, iż ta praca nie jest tylko szczęściem lub przypadkiem, ale z pewnością zadziałała Matka Boża. Dziękuję Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski, a także za spełnienie mojej intencji w sprawie pracy. Królowo Różańca Świętego, módl się za nami! Chwała Jezusowi Chrystusowi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna Maria: Wymodlona praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Chwała Panu i Matce Bożej!

marta
Gość

Ja tez.modle sie o prace. Dziekuje za twoje swiadectwo ktore daje mi nadzieje

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!