Katarzyna: Nowenna dała spokój, którego tak mi brakowało

Szczęść Boże, pragnę podzielić się moim świadectwem. Nowennę zaczęłam odmawiać w intencji uzdrowienia mnie z nerwicy i stanów lękowych. Już w trakcie jej odmawiania pojawiło się wiele łask, które otrzymałam od Matulki. Przez wiele lat nie chodziłam do kościoła, modliłam się tylko w sytuacjach kryzysowych, do spowiedzi uczęszczałam sporadycznie.
Read More

MaryLu: Zostałam wysłuchana! Mąż powraca do mnie i synka.

ie ukrywam, zdarza się, że przysypiam, budzę się w nocy i kończę się modlić, modlę się w autobusie, w drodze do pracy, była nawet sytuacja, kiedy zasnęłam pod sam koniec Różańca.
Read More

Kamila: Ona zawsze trzyma nas za rękę i prowadzi

Chciałam podzielić się ze wszystkimi swoim świadectwem dotyczącym pracy. Z pewnością jest dużo takich osób jak ja, które najpierw po studiach nie mogą znaleźć pracy w zawodzie a jak w końcu ją dostaną to niekoniecznie w zawodzie i za pieniążki za które ciężko jest się utrzymać. Nie bójcie się zaufać Matce Przenajświętszej i powiedzieć Jej o wszystkich swoich troskach i problemach. Po studiach przez rok nie mogłam znaleźć zajęcia pomimo ukończenia studiów inżynierskich.
Read More

Dorota: Uwolnienie od wszelkiego złego

Uwolnienie od wszelkiego złego tak brzmiała moja prośba w trakcie odmawiania drugiej mojej novenny. Byłam zaręczona i w trakcie odmawiania tej nowvenny mój narzeczony mnie denerwował
Read More

Sebastian: Szybka odpowiedż Matki Boskiej

Witam Dzieki stronie na facebooku Nie wstydze się Jezusa zacząlem od wczoraj odmawiać Nowenne Pompejańską , główna prośba była abym otrzymał prace odmowiłem jedną dziesiątke i dzwoni telefon ,wachałem się czy odbierać podczas modlitwy , ale odebrałem i dostałem prace . Wierzę że dzięki temu otrzymałem prace , oczywiście będę...
Read More

Anna Maria: Ogrom łask Bożych

Kilkanaście miesięcy temu zaczęły się moje problemy z pracą, pracowałam w niepełnym wymiarze godzin ,w między czasie szukałam pracy dodatkowej. W połowie 2014 roku  trafiłam drogą internetową na informację o Świętej, jaką jest św. Rita. Modliłam się do Niej o wstawiennictwo i łaski, i poświadczam, że kilka razy pomogła mi w sytuacjach bardzo trudnych. Nie pamiętam, kiedy w moim życiu nastąpił ten przełomowy moment w życiu, moment nawrócenia. Bardzo duże wrażenie zrobił na mnie ojciec Boshabora, i miałam szczęście być na mszy, której przewodniczył. Jestem praktykującą Katoliczką, zawsze wierzyłam w Boga, ale dopiero teraz  po 30 kilku latach mojego życia, poznałam, czym jest Miłość i Miłosierdzie Boże.
Moje nawrócenie ku Bogu wciąż trwa, pogłębia się i pragnę pielęgnować to uczucie potrzeby bliskości z Jezusem.

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się poprzez wpis mojej koleżanki, która wpisała na fb, że dzisiaj jest jej 52 dzień Nowenny. Wtedy zainteresowałam się, co to za modlitwa.
I nie napiszę, niczego nowego, kiedy wspomnę, że wcześniej nie modliłam się ani zbyt długo, ani często, a różaniec wydawał się mi bezmyślnym recytowaniem.

Obecnie jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny. Moją pierwszą nowennę odmawiałam w intencji pracy, ponieważ od lutego nie pracuję nawet dorywczo. Ukończyłam ją 7 kwietnia. Moja sytuacja jest bardzo trudna, jestem sama z dzieckiem, ale mam wokół siebie wspaniałe osoby, które mi pomagają. Za to dziękuję Bogu!

Moja pierwsza  intencja nie została jeszcze wysłuchana, nadal nie mam pracy. Wierzę ,że moja intencja się niebawem spełni. Natomiast otrzymałam mnóstwo innych łask w trakcie odmawiania Nowenn. Jestem niesamowicie spokojna, zdecydowanie mniej nerwowa, bardziej cierpliwa w stosunku do mojego dziecka, rodziny, innych osób. Oprócz pokoju w sercu otrzymałam także łaskę skruchy i żalu za swoje grzechy, w trakcie odmawiania nowenny otwierały mi się oczy na sprawy z przeszłości. Czułam ogromny wstyd z tego powodu.

Zostałam uwolniona z grzechu nieczystości, chociaż o to nie prosiłam. Zauważyłam też, że nie siedzę przy komputerze i w Internecie, kiedy nie mam wyraźnego powodu, wcześniej marnowałam  bezmyślnie czas np. na portalu społecznościowym.

Zaczęłam przychylniej patrzeć na innych ludzi, nie nosić w sobie urazy, oni tak, jak ja są dziećmi Bożymi, każdego z nas Bóg kocha tak samo, ani mniej, ani bardziej. Inaczej też patrzę na nasz pobyt tutaj na ziemi, nie boję się śmierci. Łatwiej jest mi znosić ból, smutek, upokorzenia. Czuję potrzebę pogłębiania się w modlitwie. Jest mi trudno, zdarza się, że płaczę, ale mimo tych trudności wynikających z życia ziemskiego, jestem niezwykle szczęśliwa, bo wiem, że nie jestem pozostawiona sobie samej, czuję opiekę Matki Przenajświętszej i niezwykłą moc Bożego Miłosierdzia. Nie wyobrażam sobie  mojego życia bez modlitwy różańcowej, która jest dla mnie ukojeniem, pocieszeniem, a także podziękowaniem za łaski. Modlę się także np. do św. Józefa, do św. Ojca Pio, do Ducha Św., a także odmawiam Koronkę do Miłosierdzia Bożego, Koronkę 100 dusz za dusze czyśćcowe.

Jest to moje pierwsze świadectwo, ale na pewno nie ostatnie. Módlcie się i ufajcie, Wasze modlitwy nie są nadaremne. Ta nowenna, to jedna z piękniejszych rzeczy w życiu, jaka mnie spotkała, jeśli mogę tak powiedzieć. Dała mi niesamowity spokój i radość w sercu.
Dziękuję Bogu za wszystko, co mnie spotkało w życiu, zwłaszcza za te trudne i ciężkie momenty, które przybliżyły mnie do Niego. Dziękuję za wstawiennictwo Świętym, do których się modlę.

Dziękuję Matce Przenajświętszej, Królowej Różańca Świętego, módl się za nami, grzesznymi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
LijoJolkajaPatiAndrzej Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

Ja również uczestniczyłem we mszy św.której przewodniczył ojciec Boshabora w Żywcu.

Pati
Gość
Pati

Ja jade w lipcu pirszy raz:)now note die doczekac!

ja
Gość
ja

piękne:) nie potrafię się zmusić do wiary, jest mi strasznie, strasznie ciężko

Jolka
Gość
Jolka

pieknie swiadectwo 🙂
to tak jakbym czytala po czesci moja historie….
zawsze wierzylam w Boga,ale tak naprawde odkrylam go w ubieglym roku.
Odmawiam nowenne pompejanska (jestem w trakcie)jest to moja pierwsza nowenna i wcale nie jest ciezko….tak jak mi sie na poczatku wydawalo…mam taki blogi spokoj serca i ogrom innych lask 🙂 🙂 🙂

„pisze”ja” ze nie potrafi sie zmusic do wiary….”
nie trzeba sie zmuszac….widze ze szukasz,bo inaczej nie przegladalbys tych swiadectw…..
szukajcie a znajdziecie…Pan Bog sam znajdzie droge do Ciebie 🙂
kiedys tez szukalam …..i jak widzisz znalaxlsm…Tu tez znajdziesz 😉
Pozdrawiam goraco

Lijo
Gość

pięknie!!!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!