Janina: Trzeba czasu

odrzekłam: to Matka Boża Pompejańska cię ochroniła i prowadziła
Przeczytaj całość

Barbara: Tyle dobra i łask wokół!

Nowennę pompejańską modliłam się trzy razy. Nie pamiętam już, szczerze przyznam, jak dowiedziałam się o nowennie. Pamiętam jedynie, ze bez ociągania zaczęłam z ufnością się modlić. Za pierwszym razem modliłam się o dobrą pracę, sprawiającą radość, bo praca według mojego kierunku studiów bardzo mnie męczyła i stresowała, a zarobki były...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Opieka nad moją córeczką

Gdy pierwszy raz usłyszałam o nowennie pompejańskiej i dowiedziałam się, jak się ją odmawia, pomyślałam, że musiałabym mieć naprawdę ogromną motywację, aby się jej podjąć. Przerażały mnie dwie rzeczy.Przeczytaj Agnieszka: Opieka nad moją córeczką
Przeczytaj całość

Monika: dzięki NP nie tracę nadziei

Jestem w trakcie odmawiania swojej 2 NP, dokładnie 17 dzień, intencja jest dużo większej wagi. Jak na razie nie widać większych rezultatów. Modlę się o nawrócenie swojego chłopaka. Odkąd zaczęłam NP, mam wrażenie, jakby wszystko działo się nie tak, bym przestała się za niego modlić. Kłóciliśmy się częściej niż wcześniej,...
Przeczytaj całość

Sandra: Pierwsza nowenna – różaniec zmienia życie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki, z którą często rozmawiamy o Bogu , Piśmie Świętym. Tego dnia byłam w słabym nastroju i w rozmowie napomknęła o Nowennie - aż mi się wypieki na policzkach pojawiły, wieczorem poczytałam o tym i postanowiłam zacząć następnego dnia. Byłam pełna obaw - kiedy ja na to znajdę czas? Ciężkie studia, mnóstwo nauki... W nocy miałam straszny sen - gdy się obudziłam wiedziałam , że to zły chce mnie odwieźć od pomysłu. I zaczęłam odmawiać różaniec.
Przeczytaj całość

Anna: Cud narodzin i wiele innych łask otrzymanych

Kochani, pragnę się podzielić z wami moimi łaskami i cudem, jakie dzięki Nowennie otrzymałam. Naprawdę jest to Nowenna nie do odparcia – otrzymałam wszystko, o co Matkę Bożą poprosiłam.

Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji znalezienia pracy. W bardzo krótkim czasie znalazłam bardzo dobrą pracę, wręcz wymarzoną. Oprócz tego stałam się bardziej otwarta na ludzi, coś jakby pękło we mnie, ale dopiero teraz to sobie uświadomiłam. Odnalazłam sens życia.

Mając 35 lat, byłam osobą samotną i nic nie wskazywało na to, że to się zmieni. Mówiłam sobie, że tak pewnie jest mi pisane. Jednocześnie bardzo pragnęłam być mamą. Nieoczekiwanie pojawił się na mojej drodze mężczyzna, który mnie pokochał, a ja jego. W wieku 36 lat zaszłam w ciążę, bardzo się ucieszyłam z tego. Jednak moja radość nie trwała długo, bo się okazało, że moje dzieciątko może urodzić się chore. Według badań prenatalnych prawdopodobieństwo choroby wynosiło 75%. Nie poddałam się dalszym badaniom – powiedziałam sobie, że Bóg wie co robi. Zaczęłam odmawiać nowennę.

Urodziłam zdrową i śliczną córeczkę – to jest mój cud, największy, jaki mogłam sobie tylko wyobrazić! Dostałam dzięki nowennie bardzo wiele innych łask, które pomagają mi w życiu codziennym, stałam się bardziej spokojna, całe moje życie zawierzyłam Matce Bożej. Dziękuję ci Maryjo za wszystko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anna: Cud narodzin i wiele innych łask otrzymanych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
rita
Gość

MATEŃKO KOCHANA, obdarzasz łaskami tylu ludzi, obdarz proszę i mnie. Tak bardzo Cię proszę i UFAM. TY wiesz jak bardzo mi zależ, żeby mój SYN dorosły młody człowiek ułożył sobie życie osobiste. Modlę się dla niego o dobrą żonę. Mateńko dopomóż stroskanej matce!

Bea
Gość

Dziękuję za świadectwo. Jestem właśnie w szpitalu w 12 tygodniu ciąży – odkleila się kosmówka na 1,3 cm ciaza zagrożona ale nasze maleństwo całe i zdrowe. Wierzę, że Matka Boża nas nie opuści i doczekamy się szczęśliwie narodzin . Twój przykład pokazuje że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Dużo zdrowia dla Was.

Ara
Gość

A mnie Pan Bóg nie wysłuchał . Jestem nieszczęśliwa i samotna ((

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!