Monika: Dla mnie to był wielki cud!

Witam pisałam jakiś czas temu o swoich łaskach, jakie otrzymałam od Maryi oraz wspominałam, o co prosiłam przenajświętszą Panienkę.
Przeczytaj całość

Lusia: łaska

Chce się z Wami podzielić radością znalezienia pracy dzięki nowennie pompejańskiej. Chociaż bywały chwile trudne zwątpienia i rozpaczy to Nowenna pozwalała mi się podnosić, dodawała nadziei i wiary na co dzień. Teraz chcę się modlić aby praca ta była dobra, trwała, rozwojowa i owocna. Wierzę, że Bóg będzie zawsze Błogosławił...
Przeczytaj całość

Gosia: Maryja zawsze przychodzi z pomocą

Witam wszystkich ! Pisałam tu już swoje świadectwo http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/07/gosia-matenka-zawsze-przychodzi-z-pomoca/#more-7450 , które mówiło o efektach Nowenny Pompejańskiej odmawianej przez moją mamę , a dotyczących mnie. Teraz chcę napisać o mojej przygodzie z Nowenną. Przeczytaj Gosia: Maryja zawsze przychodzi z pomocą
Przeczytaj całość

Ilona: Spokój na sercu

Proszę tez Matkę Najswiętrzą o to, zeby juz nikt przeze mnie nie cierpiał. Dziś jest 11 dzień Nowenny i czuję sie troche spokojniej. Wierzę że Matka Boża pozwoli mi sie uwolnić od tych dołujących uczuć i poczucia winy.
Przeczytaj całość

Iwona: Oto dowód na to, że ma Nowenna na moc i to nie podoba się szatanowi

Odmówiłam w moim życiu już kilka nowenn pompejańskich i dziękuję za wszystko co otrzymałam. Czuję nieustanną opiekę, i wiem, że dalsze moje prośby nie zostaną przez Matkę Bożą pominięte. Zawsze mi pomagała, w najdrobniejszych problemach mogłam i mogę nadal na nią liczyć. Im bardziej się martwię i rozpaczam tym bardziej nieoczekiwane rozwiązanie przychodzi ze strony Maryi.
Przeczytaj całość

Anita: Spełniona prośba

Po raz drugi chciałam złożyć świadectwo wysłuchanej przez Maryję prośby w intencji której odmawiałam nowennę. Modliłam się o wyjście z problemów finansowych i Matka Najświętsza wysłuchała mnie zarówno za pierwszym jak i drugim razem. Byłam w beznadziejnej sytuacji i tylko dzięki pomocy Matki Bożej odzyskałam spokój. W tym czasie odmawiałam również modlitwę do św. Rity oraz św. Tadeusza Judy oraz szereg innych modlitw, zwłaszcza Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Od października 2014 roku zmówiłam już 3 nowenny, dwie o poprawę sfery materialnej i jedną w intencji własnego zdrowia. Obecnie odmawiam czwartą  nowennę w intencji mojej małej siostrzenicy. Zaufałam Matce Najświętszej i się nie zawiodłam.  Obecnie odmawiana nowenna na pewno nie będzie ostatnią.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!