Katarzyna: Praca

To działa!!! Mieszkam zagranicą i przez kilka miesiecy pie miałam pracy. Szukałam na internecie różnych modlitw i natrafiłam na nowenne pompejanska. Bez zastanowienia, aczkolwiek z lekkim niepokojem czy podolam odmawiać 3 rozance dziennie podjęłam wyzywanie. Mimo przeroznych przeszkód, typu choroby, kłótnie z najbliższymi, straszenie w nocy modlilam sie gorliwie i...
Read More

Joanna: Dziękuję Ci Matko Boża!

Dziękuję Ci Matko Boża że mogłam odmówić kolejną nowennę do Ciebie. Odmawiałam ją od 15 sierpnia do 7 października prosząc Maryję o potrzebne dla mnie łaski. Dwa wydarzenia odczułam jako namacalną opiekę i pomoc Maryi w moim życiu. Polecajcie jej swoje sprawy, problemy.
Read More

Małgorzata: Wysłuchane prośby i opieka Matki Bożej

Już dawno powinnam złożyć to świadectwo ale jakoś tak mi zeszło a jest to moje trzecie świadectwo jakie tu zamieszczam.Odmówiłam kilka nowenn i zauważyłam że wokół mnie jest mnóstwo ludzi którzy potrzebują modlitwy a ja kończąc jedną odczuwam potrzebę rozpoczęcia kolejnej nowenny.
Read More

Maria: świadectwo uzdrowienia torbieli pajęczynówki w mózgu

Będąc w ciąży 4 lata temu, lekarze stwierdzili jeszcze w łonie, że mój syn ma poważną i rozległa wadę mózgu. Tuż po porodzie mój synek przeszedł szereg różnych badań, okazało się, że to torbiela pajęczynówki. Pojawiła się wtedy moja teściowa i przyniosła mi Nowennę Pompejską. Zaczęłam odmawianie i dziś widzę,...
Read More

Małgorzata: Dostałam cudowne dary

Tak nazywam ją "moją Matką Boską Pompejską". Moja historia jest zawiłą, ale wiem jedno Matka Boska Pompejska zawsze przy mnie czuwa. Jak potrzebuje jej pomocy to wiem, że muszę się do niej zwrócić osobiście. Kilka lat temu zaczęłam trzecie studia w moim życiu kierunek prawo, to było moje wielkie marzenie. Na drugim roku zaczęłam mieć kłopoty z egzaminami, ze zdrowiem, w małżeństwie. Nie zdałam egzaminów, powtarzałam rok, nie miałam na studia pieniędzy, ponieważ męża wyrzucili z pracy za romanse z pracownicami. Na domiar wszystkiego przyszła choroba.
Read More

Anita: Spełniona prośba

Po raz drugi chciałam złożyć świadectwo wysłuchanej przez Maryję prośby w intencji której odmawiałam nowennę. Modliłam się o wyjście z problemów finansowych i Matka Najświętsza wysłuchała mnie zarówno za pierwszym jak i drugim razem. Byłam w beznadziejnej sytuacji i tylko dzięki pomocy Matki Bożej odzyskałam spokój. W tym czasie odmawiałam również modlitwę do św. Rity oraz św. Tadeusza Judy oraz szereg innych modlitw, zwłaszcza Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Od października 2014 roku zmówiłam już 3 nowenny, dwie o poprawę sfery materialnej i jedną w intencji własnego zdrowia. Obecnie odmawiam czwartą  nowennę w intencji mojej małej siostrzenicy. Zaufałam Matce Najświętszej i się nie zawiodłam.  Obecnie odmawiana nowenna na pewno nie będzie ostatnią.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!