Basia: Duchowe wyzwolenie

O nowennie dowiedziałam się z tej strony. Nie sądziłam, że dokona takiego przewrotu w moim życiu. Jestem osobą poddawaną egzorcyzmom, walka nie jest łatwa. Postanowiłam zrobić jakiś krok ze swojej strony, żeby pomóc sobie w tej sprawie. Przez 54 dni odmawiałam 4 części różańca. Były trudności. Przeczytaj Basia: Duchowe wyzwolenie
Przeczytaj całość

N: Zaczęliśmy starać sie o Nowe Życie

W styczniu 2016 roku dowiedziałam sie ze mam torbiel endometrialna i byc może nie będę mogła mieć dzieci. Długo rozmyślalismy co dalej.
Przeczytaj całość

Alina: Maryja ROZWIĄZUJĄCA NASZE WĘZY

witam wszystkich... moja 8 NP była własnie w intencji deszczu i urodzajnego plonu dla rolników. W porównaniu do ubiegłych lat to będzie piękny rok dla rolników, chociaż modliłam się o deszcz to otrzymywałam łaski o które nie prosiłam.
Przeczytaj całość

Karina: Nie skończyłam jeszcze części błagalnej a już otrzymałam nową ofertę pracy

Praca jest spokojna, blisko miejsca zamieszkania, dogodne godziny pracy i życzliwi współpracownicy. Maryjo, dziękuję.
Przeczytaj całość

Barbara: zmiany

Nowenne pompejską odmawiam po raz 3 2 wcześniejsze prośby wysłuchane......1 o remisję choroby mamy i wszystko potoczyło się b.szybko od diagnozy do operacji minął miesiąc wszystko błyskawicznie uchwycone w 1 stadium...uffff.Ale to nie wszystko oprócz tego, że wysłuchane są moje prośby to dodatkowo od czasu kiedy odmawiałam Nowenne tzn od...
Przeczytaj całość

Ania: Znalazłam „lekarstwo”

Ubiegły rok był dla mnie trudny i pełny wyzwań. Najpierw zranione serce, później niepewność pracy… Na szczęście znalazłam lekarstwo, które daje ukojenie i rozwiązanie. Odmówiłam trzy nowenny w różnych intencjach i wszystkie zostały wysłuchane. Maryja wyprosiła mi wszystkie łaski, o które prosiłam. Moje życie zaczęło się układać. Spotkałam miłość mojego życia – wartościowego człowieka, odpowiedzialnego i kochającego, z którym planujemy ślub w tym roku. Niepewna sytuacja w pracy rozwiązała się również pomyślnie. Wiem teraz, że zawsze trzeba na pierwszym miejscu stawiać Boga, kochać Go i ufać bezgranicznie, a wszy­stkie inne sprawy ułożą się. Dziękuję, Maryjo!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ania: Znalazłam „lekarstwo”"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ola
Gość

Jedno z niewielu świadectw skuteczności nowenny w sprawach sercowych. Bardzo się cieszę, że to napisałaś. Kilka dni temu skończyłam nowennę o dobrego męża i w tym czasie chłopak, który mi się podobał, zakochał się mimo że na początku nowenny zaczął okazywać mi zainteresowanie. Widziałam ich razem, wyglądają na szczęśliwych, a mnie nie chce się żyć. Może i w moim przypadku NP okaże się skuteczna… Tobie życzę wiele szczęścia i jeszcze raz dziękuję za świadectwo!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!