Gosia: Nowa szkoła

Dzień przed testami rozpoczęłam nowennę. Stres mnie momentalnie opuścił. Wiedziałam, że Matka Boża zrobi wszystko co jest dla mnie dobre. Historię napisałam na 63% co uważam za cud.
Read More

Aga: silna wiara i pokora

estem wdzięczna Mateńce i myślę że ta modlitwa zostanie już zemną. Zachęciłam do modlitwy 2 braci, 2 bratowe, mamę i oni też widzą działania Matki Boskiej w swoim życiu.
Read More

Anna: Nowenna pomogła mi wydostać się z toksycznego i niebezpiecznego związku

Przez ponad 3 lata tkwiłam w toksycznym związku, pełnym przemocy psychicznej i fizycznej. Żyłam z mężczyzną, którego bałam się tak bardzo, że nie potrafiłam od niego odejść. Każda próba zakończenia tego związku kończyła się niepowodzeniem, ponieważ byłam zastraszana i szantażowana. Mężczyzna ten groził, że jeśli od niego odejdę to zniszczy...
Read More

D: Otrzymanie wielu łask, a także zdobycie pracy

Nie zawsze modlitwa szła łatwo, często się rozpraszałam i wydawało mi się, ze nie odmawiam jej dokładnie, mimo tego, otrzymałam wiele łask jak i zdobyłam nową pracę, o ktorą sie modliłam
Read More

Aga: uzdrowienie kolana

Od stycznia moja mama uderzyła się w kolano i miała całą opuchniętą nogę. Miała problemy z chodzeniem więc musiała dużo leżeć w łóżku. Wizyty u 3 lekarzy nie przyniosły żadnych rezultatów, gdyż oni stwierdzili, że musi noga boleć. Od końca stycznia podjęłam NP w intencji mamy. Podczas nowenny doszło do...
Read More

Ania: Dzień bez różańca to dla mnie dzień stracony

Był grudzień 2012 roku. Mój mąż alkoholik leżał za ścianą pijany. Użalając się nad swoim bezsensownym życiem, błądziłam w internetowej sieci. Wśród komentarzy pod jakimś artykułem znalazłam link z nowenną pompejańską. Nie znałam tej modlitwy. Tamtej nocy, przez kilka godzin, prawie do rana, ze łzami w oczach, czytałam świadectwa. Przeczytałam je chyba wszystkie i jestem ogromnie wdzięczna za te treści.Byłam pod ogromnym wrażeniem tej modlitwy i postanowiłam następnego dnia rozpocząć nowennę. Od tamtej pory odmówiłam ich kilkanaście. Modliłam się w wielu intencjach: o wyzwolenie męża z alkoholizmu, o zdanie matury przez dzieci, o zdrowie dla mojego taty po ciężkim zawale, o zgodę, miłość i szacunek w rodzinie i w wielu innych sprawach. Od momentu ukończenia pierwszej nowenny, zrozumiałam że moje życie nabiera sensu, a powierzenie spraw Maryi jest najlepszym rozwiązaniem. Wiele moich próśb zostało wysłuchanych: mąż wprawdzie nie jest jeszcze abstynentem, ale wierzę, że tak będzie, bo już nastąpiła poprawa, syn zdał maturę, dostał się na prestiżową uczelnię, o której marzył, tata po ciężkim zawale wraca do zdrowia, a córka próbną maturę napisała z najlepszym wynikiem w klasie. Ja także otrzymałam wiele łask, jestem innym człowiekiem. Wiem, że z różańcem w ręku, u boku Maryi, można żyć szczęśliwie. Dzień bez odmówienia różańca, to dla mnie dzień stracony. Osobiście bardzo żałuję, że tak późno dowiedziałam się o nowennie. Jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej za wszystkie łaski otrzymane za Jej wstawiennictwem. Codziennie w modlitwie dziękuję za to, co mam i za to, co przyszłość przyniesie. Gorąco polecam nowennę pompejańską wszystkim, którzy zwątpili i nie widzą nadziei na lepsze jutro! Weźcie do ręki różaniec, a zobaczycie, że Maryja was nie opuści.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
HalinaJustynaewaDanaOla Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Wspaniałe świadectwo, dalaś mi dużo nadziei 😉

Danka
Gość
Danka

Aniu, dzięki NP mój mąż jest już 4 rok trzezwiejacym / ani kropli alkoholu/ alkoholikiem, uwierz tak bedzie i w Twojej rodzinie, pozdrawiam 🙂

Teresa
Gość
Teresa

Mój brat również poszedł dobrowolnie na odwyk dzięki Nowennie Pompejańskiej.

Ola
Gość
Ola

Oby tak dalej 🙂 Trzymam kciuki.

Dana
Gość
Dana

Ja też odmawiam NP o trzeźwość dla męża kończę 6 czerwca,podejmuje też posty w tej intencji,podpisałam też krucjatę wyzwolenia człowieka w jego intencji. Mąż jak pił ,tak pije oprócz niedzieli ,tylko w ten dzień jest trzeźwy.Czasem mam dosyć ,nie mam juz sił się za niego modlić.Powiedział mi ze będzie pił do końca ,tylko nie wiem ,czy mojego ,czy swojego.

Halina
Gość
Halina

Modl sie za dusze czyśćcowe tą nowenną. Przyniesie łaski o które prosisz poprzez modlitwe dusz cierpiacych..pozdrawiam

ewa
Gość
ewa

Ja również modlę się NP dziś właśnie kończę pierwszą,modliłam się o dar kapłaństwa dla mojego syna,który będąc 1 rok w seminarium postanowił przemyśleć decyzję jeszcze raz.Jeszcze w trakcie Nowenny syn powiedział że postanowił jednak wrócić do seminarium że widzia że tam jest jego miejsce.Jakże się cieszę! Mam nadzieję że moja modlitwa pomogła mu w zrozumieniu czego oczekuje od niego Bóg.dzięki Ci Maaryjo.

Justyna
Gość
Justyna

Odmawiam Nowennę Pompejańską. 24 czerwca kończę. Modlę sie o cudowne uzdrowienie mojej córki. 3 dni temu przyśniła mi sie Matka Boska. 2 dni temu przyśniło mi sie, ze uzdrowiła moje dziecko, 1 dzień temu również snilo mi się uzdrowienie córki. Ten kto wątpi i myśli ze to bajki niech weźmie różaniec do ręki wtedy sam sie przekona.