Weronika: Maryja prowadzi mnie do Boga

Zanim przejdę do mojego świadectwa stricto sensu pozwolę sobie skorzystać z okazji i zrobić dwie uwagi. Przede wszystkim chciałabym podziękować wszystkim, którzy umieszczają tutaj świadectwa. Byliście dla mnie wielkim wsparciem w momentach w których ogarniało mnie lenistwo. Dziękuję założycielom tej strony i wszystkim którzy mają odwagę i chęć dawania świadectwa.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Izabela: Nowenna Pompejańska już na dobre wpisała się w moje życie

Matka Boża czyni cuda. Ona nikogo nie opuści. Po "deszczu " przychodzi "słońce" naszej wiary i ufności w Boga Wszechmogącego w TróJcy Świętej Jedynego.
Przeczytaj całość

Jacek: A my nadal modlimy się Nowenną Pompejańską i pragniemy tak JUŻ ZAWSZE!

Witajcie Czciciele Królowej Różańca Świętego ! Dziś tj. 13 stycznia mija dokładnie rok odkąd rozpocząłem odmawiać Nowennę NIE DO ODPARCIA i tym świadectwem PRAGNĘ UWIELBIĆ NASZĄ MATECZKĘ POMPEJAŃSKĄ !!! Jak wielu z Was, piszących na tej stronie, na NP trafiłem "przypadkiem" - w dwumiesięczniku "Miłujcie się", zakupionym w Pierwszą Sobotę...
Przeczytaj całość

G: Modlitwa ta ma ogromną moc. Matko Boża bardzo dziękuję!

Moją pierwszą NP odmówiłam w intencji odnalezienia się w nowej pracy i wielu innych rzeczy, które są z nią związane.
Przeczytaj całość

Maja: Cały czas mieliśmy pod górkę..

,,Miłosierdzie Boże może sprawić, że zakwitnie nawet najbardziej jałowa ziemia" Moje świadectwo piszę ku pokrzepieniu serc, aby głosić chwałę Bożą i Jego miłosierdzie.
Przeczytaj całość

Ania: Dzień bez różańca to dla mnie dzień stracony

Był grudzień 2012 roku. Mój mąż alkoholik leżał za ścianą pijany. Użalając się nad swoim bezsensownym życiem, błądziłam w internetowej sieci. Wśród komentarzy pod jakimś artykułem znalazłam link z nowenną pompejańską. Nie znałam tej modlitwy. Tamtej nocy, przez kilka godzin, prawie do rana, ze łzami w oczach, czytałam świadectwa. Przeczytałam je chyba wszystkie i jestem ogromnie wdzięczna za te treści.Byłam pod ogromnym wrażeniem tej modlitwy i postanowiłam następnego dnia rozpocząć nowennę. Od tamtej pory odmówiłam ich kilkanaście. Modliłam się w wielu intencjach: o wyzwolenie męża z alkoholizmu, o zdanie matury przez dzieci, o zdrowie dla mojego taty po ciężkim zawale, o zgodę, miłość i szacunek w rodzinie i w wielu innych sprawach. Od momentu ukończenia pierwszej nowenny, zrozumiałam że moje życie nabiera sensu, a powierzenie spraw Maryi jest najlepszym rozwiązaniem. Wiele moich próśb zostało wysłuchanych: mąż wprawdzie nie jest jeszcze abstynentem, ale wierzę, że tak będzie, bo już nastąpiła poprawa, syn zdał maturę, dostał się na prestiżową uczelnię, o której marzył, tata po ciężkim zawale wraca do zdrowia, a córka próbną maturę napisała z najlepszym wynikiem w klasie. Ja także otrzymałam wiele łask, jestem innym człowiekiem. Wiem, że z różańcem w ręku, u boku Maryi, można żyć szczęśliwie. Dzień bez odmówienia różańca, to dla mnie dzień stracony. Osobiście bardzo żałuję, że tak późno dowiedziałam się o nowennie. Jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej za wszystkie łaski otrzymane za Jej wstawiennictwem. Codziennie w modlitwie dziękuję za to, co mam i za to, co przyszłość przyniesie. Gorąco polecam nowennę pompejańską wszystkim, którzy zwątpili i nie widzą nadziei na lepsze jutro! Weźcie do ręki różaniec, a zobaczycie, że Maryja was nie opuści.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Ania: Dzień bez różańca to dla mnie dzień stracony"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Wspaniałe świadectwo, dalaś mi dużo nadziei 😉

Danka
Gość

Aniu, dzięki NP mój mąż jest już 4 rok trzezwiejacym / ani kropli alkoholu/ alkoholikiem, uwierz tak bedzie i w Twojej rodzinie, pozdrawiam 🙂

Teresa
Gość
Teresa

Mój brat również poszedł dobrowolnie na odwyk dzięki Nowennie Pompejańskiej.

Ola
Gość

Oby tak dalej 🙂 Trzymam kciuki.

Dana
Gość

Ja też odmawiam NP o trzeźwość dla męża kończę 6 czerwca,podejmuje też posty w tej intencji,podpisałam też krucjatę wyzwolenia człowieka w jego intencji. Mąż jak pił ,tak pije oprócz niedzieli ,tylko w ten dzień jest trzeźwy.Czasem mam dosyć ,nie mam juz sił się za niego modlić.Powiedział mi ze będzie pił do końca ,tylko nie wiem ,czy mojego ,czy swojego.

Halina
Gość
Halina

Modl sie za dusze czyśćcowe tą nowenną. Przyniesie łaski o które prosisz poprzez modlitwe dusz cierpiacych..pozdrawiam

ewa
Gość

Ja również modlę się NP dziś właśnie kończę pierwszą,modliłam się o dar kapłaństwa dla mojego syna,który będąc 1 rok w seminarium postanowił przemyśleć decyzję jeszcze raz.Jeszcze w trakcie Nowenny syn powiedział że postanowił jednak wrócić do seminarium że widzia że tam jest jego miejsce.Jakże się cieszę! Mam nadzieję że moja modlitwa pomogła mu w zrozumieniu czego oczekuje od niego Bóg.dzięki Ci Maaryjo.

Justyna
Gość
Justyna

Odmawiam Nowennę Pompejańską. 24 czerwca kończę. Modlę sie o cudowne uzdrowienie mojej córki. 3 dni temu przyśniła mi sie Matka Boska. 2 dni temu przyśniło mi sie, ze uzdrowiła moje dziecko, 1 dzień temu również snilo mi się uzdrowienie córki. Ten kto wątpi i myśli ze to bajki niech weźmie różaniec do ręki wtedy sam sie przekona.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!