Sylwia: Modlitwa o szansę na zbudowanie rodziny

Módlcie się, a na pewno otrzymacie pomoc. I nie traćcie wiary w modlitwę - zwłaszcza, gdy wszystko psuje się Wam jeszcze bardziej - to znak, że Bóg i Wszyscy z nim czuwający nad Wami słuchają i sprawdzają jak bardzo ufacie.
Przeczytaj całość

Anna: Podziękowania za otrzymane łaski

Chciałam podziękować naszej Mateczce za łaski, jakie otrzymałam ja oraz osoba, za którą się modliłam. Było ciężko, ale wiedziałam, że to jedyna nadzieja.
Przeczytaj całość

Mateusz: Bóg pomaga tym, którzy proszą wytrwale

Szczęść Boże. Moje świadectwo może być dziwne, ale pragnę się nim podzielić, bo czuję, że powinienem. Nie wierzyłem w siłę tej modlitwy. Miałem dość trudną sytuację i byłem przekonany, że nikt i nic nie zmieni niczego w moim życiu. Ale od początku…Przeczytaj Mateusz: Bóg pomaga tym, którzy proszą wytrwale
Przeczytaj całość

Agnieszka: Podziękowanie Matce Najświetszej

Właśnie dzisiaj zaczęłam odmawiać drugą część Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego chłopaka, która może wydawać się niemożliwa do spełniania, dla tych którzy nie ufają Matce Bożej. Nie wiem, jak wyrazić wdzięczność słowami za wszystkie dary, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny (to jest moja druga). Przeczytaj Agnieszka: Podziękowanie Matce Najświetszej
Przeczytaj całość

Krystyna: Dziękuję za zdrowie mojej córki

Z głębi serca pragnę podziękować Matce Bożej za łaski, które otrzymała moja córka za Jej pośrednictwem. Nowennę pompejską odmawiam od maja. Odkryłam tę cudowną modlitwę przypadkowo w chwili, gdy wykryto u mojej córki guzka na piersi. Prosiłam Matkę Bożą gorąco o dobry wynik badania dla mojego jedynego, upragnionego dziecka i szybki zabieg.
Przeczytaj całość

Aneta: dostałam wymarzoną pracę

Pragnę zacząć moje świadectwo od tego, że wcześniej pracowałam w kilku miejscach, zawsze było coś nie tak do takiego stopnia, że musiałam rezygnować z danej pracy i szukać następnej, a bezrobocie jest duże i wiadomo jak ciężko jest znaleźć jakąkolwiek pracę nie mowa już o takiej jaką byśmy chcieli i sobie życzyli i w której czulibyśmy się dobrze. Nie pamiętam jak trafiłam na Nowennę Pompejańską czy usłyszałam od kogoś czy znalazłam informację w internecie. Obietnice Matki Bożej i świadectwa ludzi wzbudziły we mnie ogromne pragnienie odmawiania tej Nowenny. Dodam, że kiedyś miałam problem z odmawianiem jednej części Różańca dziennie, podziwiałam ludzi którzy odmawiają 3 części, dziwiłam się jak oni to robią? Dostałam taki ogrom Łask oprócz tej jednej intencji w jakiej się modliłam. Prosiłam Matkę Bożą o dobrą pracę, taką w której będę mogła rozwijać swoje talenty, które dał mi Pan Bóg. Jak dobrze pamiętam już pierwszego dnia Nowenny miałam 2 lub 3 telefony i to naprawdę z takimi ofertami o jakich marzyłam! Jeden z tych telefonów – to właśnie moja obecna praca którą wykonuję a pracuję już piąty miesiąc i jest wspaniale. Rozwijam swoje talenty, spełniam się, praca jest najmniej stresująca ze wszystkich jakie miałam i naprawdę idę do pracy z chęcią a nie z przymusu jak wielu ludzi. Nie spodziewałam się tak szybkiej reakcji Matki Bożej bo już po odmówieniu jednej części Różańca pierwszego dnia Nowenny! Oprócz tej ogromnej Łaski dostałam również wiele innych o jakie nie prosiłam. Nowennę odmówiłam do końca chociaż nie było łatwo. Teraz jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny, wierzę, że Matka Boża i tym razem nie zostawi mnie. Jej powierzam całe moje życie. I dziękuję z całego serca za tą wymarzoną pracę! Chwała Tobie Panno Różańcowa z Pompejów!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Aneta: dostałam wymarzoną pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
pati
Gość

Chwała Panu! Bardzo budujące świadectwo. Ja też odmawiałam NP w sprawie pracy, ale jestem nadal bezrobotna:( już bardzo długo, półtora rok:(

Aneta
Gość

Proszę się nie martwić, Matka Boża ZAWSZE wysłuchuje nasze modlitwy i nasze prośby, praca znajdzie się w odpowiednim czasie, Bóg na pewno ma wspaniały plan wobec Twojej osoby:) życzę wszystkiego co najlepsze i Błogosławieństwa Bożego, z Panem Bogiem!:)

Ewa
Gość

Wspaniałe świadectwo – szczególnie dla wielu młodych ludzi będących w podobnej sytuacji 🙂

Irena
Gość

Anetko, cieszę się razem z Tobą!!! Nie ustawaj w modlitwie, a czas się zawsze znajdzie. Jezu, ufam Tobie!

Aneta
Gość

Bóg zapłać za ciepłe słowa:) nie ustaję w modlitwie, nie wyobrażam sobie dnia bez modlitwy! 🙂
I to prawda, że kiedy podejmujemy się Nowenny Pompejańskiej, Matka Boża pomaga nam znaleźć czas na modlitwę. Jak niepojęcie wielka jest Miłość Matki Bożej i Pana Boga względem nas ludzi… Chwała Panu!!! :))

Stanisława Wojciechowska
Gość
Stanisława Wojciechowska

Jestem zachwycona Twoim wspaniałym świadectwem cieszę się razem z Tobą . Tez pragnę odmawiać Nowennę Pompejańską ale brak mi sił , odwagi , ciągle mi się wydaje , że nie podołam , że brak mi czasu , ale w sercu narasta pragnienie odmawiania. Dziękuję za Twoje świadectwo, które dodaje mi odwagi. Serdecznie pozdrawiam i proszę o modlitwę.

Aneta
Gość
Pani Stanisławo, proszę zaufać Matce Bożej, Ona zawsze pomaga, dodaje sił i z Nią zawsze znajdziemy czas na modlitwę. Mi też wydawało się, że nie podołam, to przecież trzy części Różańca każdego dnia a poza tym to prawie dwa miesiące takiej modlitwy. Też myślałam, że nie dam rady, że nie wytrwam, itd – ale nic z tych rzeczy! Wiedziałam, że jedyny ratunek jest w tej Nowennie, ja byłam przekonana jeszcze przed jej rozpoczęciem, że Matka Boża mi pomoże, i że napewno wysłucha mojej prośby, zaufałam i nie zawiodłam się. Jezus powiedział, że niech według naszej wiary nam się stanie. Dlatego… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!