Beata: Liczne łaski

Dziękuję za wszystko Matko Boża, miej mnie zawsze w swojej opiece i prowadź do Boga.
Read More

Barbara: pokorne podziękowanie

Pragnę złożyć moje trzecie świadectwo (tak jak obiecałam Królowej Różańca świętego). W wigilię Bożena Narodzenia ukończyłam moją 12 Nowennę Pompejańską, którą odmawiam od 2015 roku. Przez 9 Nowenn modliłam się w jednej intencji - o dobrego męża dla córki (prośba ta nie została jeszcze wysłuchana), dziesiątą odmówiłam za moją siostrzenicę u której zdiagnozowany został czerniak skóry, jedenastą NP odmówiłam za dusze cierpiące w czyśćcu a 12 jako pokutę - wynagrodzenie za grzechy popełnione w mojej rodzinie.
Read More

Aga: Powrót

Witam serdecznie.Chciałam podzielić się z Wami moim świadectwem.Na początku powiem,że jest to przecudowna modlitwa,która naprawdę działa cuda.Nowennę skończyłam 4 września,ale już na jej początku wszystko zaczęło się zmieniać.Rok temu poznałam wspaniałego mężczyznę, z którym połączyło mnie uczucie.
Read More

Basia: zakończyłam trudne studia!

Chciałam podziękować Naszej Niebieskiej Mateńce za łaskę, którą wymodliła moja Mama nowenną Pompejańską jak i za wiele łask, które otrzymuję. Już od pewnego czasu nie ustaje ona w odmawianiu tej modlitwy jak i wielu innych w intencji swoich trzech córek, z których każda boryka się z problemami. Będę wysławiać Matkę...
Read More

Mariola: Dziękuję Maryjo.

Z różańcem się budzę i z różańcem zasypiam.
Read More

Alina: Patent na 20 lat

Nowennę Pompejańską odmawiam prawie nieustannie. Jedną kończę , następną zaczynam. Wiele modlę sie za bliskich mi ludzi w ich biedach, ktorych obecnie wiele.
W Popielec zaczęłam Nowennę Nie Do Odparcia za mojego brata. Intencja o potrzebne łaski, w tym o łaskę wnuka. Bardzo się tym martwił, bo jedyny syn nie ma dzieci, mimo dobrych paru lat od ślubu.
Na początku odmawiania tej pięknej modlitwy, zadzwonił do mnie ; „ Nie uwierzysz! Przyznali mi patent za mój wynalazek i będzie ważny na 20 lat! Myślałem, że to potrwa wiele czasu, jeżeji w ogóle…”
A ja mu na to ; Uwierzę. Odmawiam za Ciebie Nowennę Pompejańską. Kończę w Swięto Miłosierdzia Bożego!
Teraz czekamy już tylko na tego upragnionego wnuka…
Nigdy nie przestanę szeptać: Ave Maria!
A Ty ukochana Matko słuchaśz tego cierpliwie i mam wrażenie , że nigdy się tym nie nużysz…
Alina Maria

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Alina: Patent na 20 lat"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marek
Gość

Na tej stronie jest informacja, aby modlitwy końcowe odmawiać tylko raz dziennie na zakończenie Nowenny. Natomiast w poradniku kupionym w Licheniu jest napisane, aby modlitwy te wraz z podawaniem intencji odmawiać na zakończenie każdej części różańca…Więc jak to jest ?

Magda
Gość

Odmawiam modlitwę błagalną, bądź dziękczynną po każdej części różańca.

Rafal
Gość

Na tej stronie jest informacja w jaki sposob odmawiac Nowenne. PATRZ DOL:)

Rafal
Gość

Przepraszam, smartfon pokazuje jako zakladke w gornym prawym rogu… jak odmawiac Nowenne Pompejanska.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Też odmawiam te modlitwy po każdej części. Ale nie podchodźmy Marku do modlitwy jak do przepisu na ciasto 😉

Dana
Gość

Zadowolona ma rację to nie apteka – Maryja przyjmie każdą modlitwę ja też odmawiam modlitwy po każdej części tak już mam

Beata
Gość

Ja odmawiam różnie, jeśli cały różaniec- 3 części- to raz na końcu. Jeśli po jednej części- to odmawiam po każdej. A Zadowolona i Dana mają rację.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!