Jolanta: Matka Boża ukazała mi grzechy które miałam zatajone

Szczęsc Boże. To moje pierwsze swiadectwo po roku czasu odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Zawsze mylałam że jestem wieżąca bo przecież nikogo nie zabiłamPrzeczytaj Jolanta: Matka Boża ukazała mi grzechy które miałam zatajone
Read More

Kasia: wystarczy zaufać Maryi

Przez te swiadectwo chce podziekowac Ci Maryjo, ze mnie wysluchalas choc dopiero jestem w polowie Nowenny. I potwierdzam modlitwa rozancowa zmienia zycie, daje wiecej niz prosimy. Tylko modlmy sie ufnie do Maryji. Maz otrzymal podwyzke w pracy choc zdawalo sie to niemozliwe. Kto zaufa ten sie nie zawiedzie. Ufajmy woli...
Read More

Renata: Uleczenie z choroby alkoholizmu

Pragnę złożyć świadectwo w imieniu mojej mamy, która mnie o to prosiła, ponieważ ona sama nie korzysta z komputera i Internetu. Nowennę Pompejańską postanowiła rozpocząć, jak tylko natknęła się na informacje na jej temat w „Naszym Dzienniku”. Po krótkich przygotowaniach rozpoczęła, a pierwszą jej intencją była prośba o zerwanie jej...
Read More

Basia: Upragnione dziecko

Witam Wszystkich! Nasza historia z Nowenną Pompejańską rozpoczyna się rok po narodzeniu naszego pierwszego dziecka- córeczki. Zapragnęliśmy wtedy ponownie zostać rodzicami.
Read More

Adrian: Mam na imię Adrian, skończyłem 27 lat.

Pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie otrzymane łaski. Zachęcam wszystkich do odmawiania różańca.
Read More

Aleksandra: Nie mogłam tego znieść

Ostatnio w moim życiu doświadczyłam bardzo ciężkich chwil. Na początku zauważyłam, że powoli tracę moje dwie przyjaciółki, a potem większość naszych wspólnych znajomych zaczęło odtrącać mnie od siebie.

Zaczęłam odmawiać modlitwę do św. Rity, lecz gdy sytuacja związana z odtrącaniem mnie stała się nie do wytrzymania, czułam, że muszę zacząć odmawiać Nowennę Pompejańską. Wcześniej się za nią nie zabrałam, bo jest to modlitwa bardzo wymagająca.  Po paru dniach odmawiania nowenny, sytuacja jeszcze bardziej się pogorszyła. Osoby na których mi bardzo zależy wyraźnie zaczęły mnie unikać. Nie mogłam tego znieść. Raz po samotnym powrocie do domu, wstąpiłam do kościoła aby się pomodlić. Była tam także modlitwa do św. Tadeusza Judy, którą także odmówiłam.

Następnego dnia dwie inne koleżanki powiedziały, że sprawa zaszła za daleko i trzeba to komuś zgłosić. Kolejnego dnia odbyła się rozmowa z której wynikło, że to nie ja jestem winna całej tej sprawie. Po prostu musieli sobie znaleźć „ofiarę”. W kolejnych dniach nasze stosunki przyjacielskie wydawały się być coraz lepsze. Lecz po upływie czasu moje dwie byłe przyjaciółki znowu dawały dać mi do zrozumienia, że to jednak koniec naszej przyjaźni. Było mi bardzo ciężko. Jedynie inni znajomi z którymi się trzymaliśmy mnie nie odtrącali. Płakałam przez nie prawie codziennie.

Po 27 dniach części błagalnej zdałam sobie sprawę, że nie ma sensu tkwić w fałszywej przyjaźni. Zauważyłam też, że bardziej zbliżyłam się do Boga mimo tego, że jestem osobą wierzącą. W czasie trwania nowenny odwarzyłam się też powiedzieć o swoich problemach najbliższym. Pomimo straconych przyjaciółek odnowiłam stosunki koleżenskie z innymi. W tej chwili zakolegowałam się z jedną dziewczyną. Jest dobrym człowiekiem, ale martwi mnie u niej to, że pali i przeklina pomimo młodego wieku.

Chciałabym by to się zmieniło. Wierzę, że Matka Boża mnie nie opuści i wyprosi mi u Pana Boga łaskę, że jeszcze będę miała bardzo fajne koleżanki a może i nawet przyjaciółki. Dziś odmawiam drugi dzień części dziękczynnej. Dzięki wstawiennictwu św. Rity i Matki Bożej wiem, że bez Boga daleko nie zajdziemy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Aleksandra: Nie mogłam tego znieść"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

To prawda bez modlitwy i BOGA żle 😉

Robert
Gość
Robert

Fajnie by bylo,gdybys nastepna swoja intencje zmowila za swoja kolezanke,np. za uwolnienie sie

z palenia itd.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!