Agata: Uzdrowienie z choroby nowotworowej

Właśnie przypomniałam sobie, że powinnam złożyć swoje świadectwo, dziękując Matce Bożej za wstawiennictwo u Boga. Kiedy odnalazłam bliską mi osobę (po ponad 20 latach) na Facebooku, przez jakiś czas pisaliśmy ze sobą, potem się spotkaliśmy i wkrótce okazało się, że ta osoba jest chora na raka.Przeczytaj Agata: Uzdrowienie z choroby nowotworowej
Read More

Rafał: Uzdrowienie mamy

Diagnoza: tętniak aorty brzusznej. Pacjent: wspaniała matka, babcia a także żona alkoholika. Zalecenia: Leczenie w klinice chirurgii naczyniowej, tomografia, operacja. W 2017 r. po kilkudniowym pobycie w szpitalu diagnoza która widniała na wypisie szpitalnym mamy zaważyła o decyzji podjęcia odmówienia przeze mnie nowenny pompejańskiej. Dowiedziałem się o niej przypadkowo, od znajomego który odmawiał tą modlitwę z żona w intencji chorej na raka matki.
Read More

Maria: Wiedz z niewzruszoną pewnością…, że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką

„Wiedz z niewzruszoną pewnością..., że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką, twoją i wszystkich ludzi..., którzy Mnie kochają, tych, którzy Mnie szukają, tych, którzy Mi ufają.
Read More

ANNA WALCZYK: utracona przyjaźń

Minął praktycznie rok, jej odmawiania.Nie raz płakałam i traciłam nadzieję,... co prawda nie jest tak, jakbym chciała, ale odnowiliśmy kontakt, znów ze sobą rozmawiamy...czuję, że odzyskuję Przyjaciela.Dziękuję Mateńko!
Read More

Dorota: Prośba o zaliczenie roku na studiach

Jestem chora nie mogłam się uczyć. Brakowało mi sił i dobrej pamięci. Myślałam, że już nie dam rady, że będę miała poprawki na studiach. Ale udało mi się dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej zaliczyć ten rok studiów. Bardzo się z tego cieszę.
Read More

Aleksandra: Dziękuję!

Szczęść Boże! Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny. Świadectwo piszę drugi raz, ale chciałam nawiązać do mojej pierwszej Nowenny. Otóż wtedy napisałam, że w ostatni dzień części błagalnej otrzymałam wiadomość , że wynik moich badań jest bardzo dobry. Teraz chciałam dodać , że w ostatni dzień części dziękczynnej(a był to Wielki Czwartek i dzień moich urodzin) otrzymałam informację o następnym moim wyniku , który okazał się dla mnie dobry. W tym momencie moje leczenie zostało zakończone(wiadomo badania kontrolne, przyjmowanie leków). Nowennę Pompejańską w tej samej intencji odmawiał również mój mąż. Dziękuję Matce Bożej za wstawiennictwo u swego Syna i wszystkie otrzymane łaski. Cały czas odczuwam opiekę Bożą.
Chciałam również dodać , że codziennie odmawiam wiele innych modlitw, np. Koronkę do Miłosierdzia Bożego, modlę się do Matki Bożej Licheńskiej, Matki Bożej Szkaplerznej, Chrystusa Ukrzyżowanego, proszę o wstawiennictwo również Świętego Jana Pawła II, Świętego Ojca Pio, Świętego Ks. Zygmunta Gorazdowskiego, Świętą Siostrę Faustynę, Świętego Michała Archanoła .
Módlcie się , a Wasze prośby zostaną wysłuchane.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o