Ewelina: Praca dla mojego męża

To juz moje drugie swiadectwo na tej stronie i 4 nowenna. Ta modlitwa zmienila moje zycie, zmienila mnie. Chyba juz nigdy nie przestane jej odmawiac. Czasem jest ciezko, moja modlitwa jest chaotyczna, za szybka, a Najswietsza Panienka i tak jej slucha. Dziekuje Ci Matko Slowa Przedwiecznego za wszystko! Przeczytaj Ewelina:...
Read More

Anna: Podsumowanie 5 Nowenn

Szczęść Boże. To moje pierwsze świadectwo, jak zaczęłam je pisać to otrzymałam kolejne łaski, więc zachęcam do napisania świadectwa tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Intencje moich 5 Nowenn Pompejańskich: 1. O łaskę znalezienia wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. (z błędami ponieważ była to pierwsza moja Nowenna-3 Różańce) 2. W...
Read More

Marta: Tylko Maryja mogła mi pomóc

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Czytając o nowennie dopiero teraz zorientowałam się,że nie dotrzymałam słowa danego Matce Różańcowej. Nie złożyłam świadectwa. Ale dopiero teraz uzmysłowiłam sobie,że jednak Matka była dla mnie łaskawa.
Read More

Wiktoria: warunki w pracy

Jakiś czas temu w mojej pracy zaczęło dziać się bardzo źle. Nie chodziło o warunki finansowe, lecz atmosferę, która nieustannie zaczęła mnie doprowadzać do wyczerpania nerwowego. Nie mogłam już tak dłużej żyć, postanowiłam odmawiać Nowennę Pompejańską, w intencji poprawy atmosfery w pracy bądź zmiany jej na lepsze. Intencję sformułowałam bardzo...
Read More

Iwona: otrzymanie pracy

Ja też zaczęłam w ten sposób modlić się dołączając jeszcze 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa. Już w połowie tej modlitwy dowiedziałam się, że zostałam przyjęta i w ciągu godziny miałam pracę, która jest dla mnie bardzo dobra.
Read More

Agnieszka: zaczęło się dziać coraz źle w moim życiu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 3 marca tego roku, a skończyłam 25 kwietnia. Obecnie odmawiam dwie nowenny jednocześnie. Uwierzcie, że z każdego zła, cierpienia, jakie nas spotyka Bóg ” wyciągnie” dla nas dobro.

Zaczęłam więcej się modlić, gdy zaczęło się dziać coraz źle w moim życiu i w mojej rodzinie. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu. Zaczęłam ją odmawiać, gdyż dla mnie to był znak, że Matka Boża chce, żebym modliła się tą nowenną. Pierwsza intencja dotyczyła mojej rodziny, w której było coraz więcej krzyku, złości, smutku. Brakowało mi radości i spokoju.Miałam wrażenie,że starszy syn, który ma 13 lat powoli odchodzi od Boga. Przeraziło mnie to, bo zawsze starałam się  wpajać dzieciom miłość do Boga. Doszły jeszcze do tego nieporozumienia z teściami. Więc wszystkie te złe rzeczy, które zaczęły się dziać zbliżyły mnie do Boga, sprawiły, że zaczęłam się dużo modlić. Zły bardzo mi w tym przeszkadzał. Na początku było to zrywanie różańca (robi to nadal), dzwonienie telefonu, byłam nie raz senna itp. Cieszyły mnie te trudności, ponieważ upewniało mnie to tylko w tym, że ta nowenna ma naprawdę dużą moc. Wiecie co zły wówczas zrobił? Uderzył w czuły dla mnie punkt,  czyli w relacje z moim mężem. Zaczęły się nie porozumienia i kłótnie. To już mnie nie śmieszyło. Chciał nas skłócić, chciał mnie zniechęcić do odmawiania nowenny, ale to mu się nie udało. Z mężem zawsze byliśmy blisko, chociaż jak chyba wszędzie zdarzały się kłótnie i nieporozumienie, ale teraz jesteśmy jeszcze bliżej, jeszcze bardziej w sobie zakochani. Śmiejemy się,że zachowujemy się jak zakochani nastolatkowie. Maryja działa w mojej rodzinie zmienia powoli każdego z nas. Ja jestem pewniejsza siebie, spokojniejsza staram się nie krzyczeć na dzieci być wyrozumiała dla nich. Staram się nie mówić o wadach innych ludzi.  Mąż, za którego teraz odmawiam nowennę (i za moją mamę, która ma problemy z pamięcią) praktycznie przestał przeklinać, czasem tylko mu to się zdarzy, nie krzyczy na dzieci i widzę jak Bóg go do Siebie przyciąga. Chcę też powiedzieć, że podczas odmawiania koronki do Miłosierdzia Bożego  Bóg oczyścił moje serce. Poczułam w nim taki gorąc i palenie. W pierwszej chwili się wystraszyłam, ale zaraz przyszła mi myśl, że skoro ziemię Bóg oczyści przez ogień, to znaczy że teraz oczyszcza ogniem moje serce. Czuje teraz  taką lekkość i czystość na sercu. Dziekuję Ci Boże za wszystko co robisz dla mnie i moich bliskich. Maryja skierowała mnie jeszcze do swojego syna, tzn. na mszę i modlitwy uwielbiające Boga i o uzdrowienie i  uwolnienie. Zachęcam wszystkich w uczestniczeniu w takich spotkaniach. Na takich spotkaniach działa żywy JEZUS i a się w Nim zakochałam. Dzieją się tutaj prawdziwe cuda. Ja uczestniczyłam w spotkaniu młodych, które są w każdą 2 sobotę miesiąca na Przeprośnej Górce Św. Ojca Pio koło Częstochowy. W każdą 3 sobotę miesiąca są spotkania otwarte.
Módlcie się, bo Maryja nas naprawdę słucha i obdarza nas odpowiednimi łaskami. Dziękuję Ci za wszystko Maryjo. KOCHAM CIĘ CAŁYM SERCEM.
P.S. Nie da się słowami wyrazić tego wszystkiego co się dokonuje dzięki Matce Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

17 komentarzy do "Agnieszka: zaczęło się dziać coraz źle w moim życiu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aleksandra
Gość
Aleksandra

To piękne świadectwo wytrwałej i silnej wiary. Niech Pan Bóg błogoslawi całej Rodzinie!

Bożena
Gość
Bożena

Wspaniałe świadectwo. Zaciekawiły mnie te spotkania ,co to jest Przeprośna Górka?

Ania
Gość

Bożenko Przeprośna Górka to miejscowośc koło Częstochowowy. Również polecam te spokania. Sama uczestnicze w nich już rok. Jezus naprawdę zyje!! Więcej możesz poczytać na stronie mimj.pl.

Ania
Gość

Przepraszam miało być koło Częstochowy 😉

Kania
Gość
Bożeno, na stronie mimj.pl są do obejrzenia bądź odsłuchania nagrania z poprzednich spotkań. Zawsze zastanawiałam się czy modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie odsłuchana po pewnym czasie też ma swoją moc. A w ostatnią sobotę Ojciec Daniel powiedział, że TAK. Sama muszę potwierdzić, że słuchając jej wczoraj otrzymałam wielką łaskę wybaczenia teściowej, która bardzo wspiera mojego męża w dążeniu do naszego rozwodu. Nie widziałam jej od miesięcy i nie wiem co poczuję, jak się zachowam, gdy kiedyś dojdzie do naszego spotkania. Będę się jednak modlić, aby to, co zapoczątkowała modlitwa o.Daniela się we mnie rozwijało i bym także mową i zachwianiem… Czytaj więcej »
Teresa.A
Gość
Teresa.A

Spotkania z o.Józefem Witko też polecam.
We włocławku 1 czerwca godz 18-ta klasztor franc. może ktoś ma blisko . też i przez intern. mozna się łaczyć

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Ja mam blisko(20 km), ale nie pójdę. Grzeszna miłość.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Agnieszko grzeszki zostaw w domku i wybierz się na tą Mszę …znajomych ze sobą pozbieraj ile sie da

Kania
Gość

Tereso, jak się połączyć przez internet, żeby zobaczyć transmisję Mszy Św. z Ojcem Witko? Na co „wejść”?

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Kaniu strona internetowa Klasztor franciszkanow we Włocławku , sprawdź juz czy masz wtyczkę aby obejrzec. Właśnie dostałam wiadomość od O.Witko że będzie mozliwość łączyć się przez internet . Proszę i być po spowiedzi , Komunii Św

Kania
Gość

Dziękuję Tereso za informacje. Pozdrawiam

Kania
Gość

Tereso, niestety nie mam wtyczki. Co teraz? Co trzeba zrobić, żeby ją mieć?

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Może masz komputerowca znajomego , kogos kto się zna , trzeba zainstalować wtyczkę . Ja też nie mam i wezme laptopa i do serwisu zaniose to mi na poczekaniu zainstaluja …..jest kilka dni jeszcze . Mam nadzieję że jest mozliwe do mojego laptopa instalacja takiej wtyczki .

Kania
Gość

Mam nadzieję, Tereso, że Ci się uda. Ja też zobaczę, co się da u mnie zrobić. Pozdrawiam 🙂

Pan Jezus
Gość
Pan Jezus

Jak macie w życiu jakieś problemy to najpierw szukajcie winy w sobie, a nie w Szatanie.

Lidia
Gość

Nie mam juz siły dalej cierpieć i walczyć.sama juz nie dam rady. Przykuta do łóżka bez kasy na dalsze leczenie. Marzę tylko o śmierci aby to wszystko juz się skonczylo.

Mateusz
Gość
Mateusz

Szatan zrobi wszystko żeby nas odciągnąć od modlitwy. Niezawacha się uderzyć w to na czym nam najbardziej zależy. Zachęcam do trwania i modlitwy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!