Malgorzata: Modlitwa i prośba są zawsze wysłuchane

Witam juz 3 razy taz odmawiam nowene ma w sobie wielko moc ja i maz dostalismy prace ,Matuchna nigdy mnie nie opuszcza i mysle nigdy nie opusci,Wara robi cuda
Read More

Faustyna: Pomoc w szkole i na egzaminie

Odmawiam teraz już kolejną nowennę do Matki Bożej z Pompejów, jednak pierwszy raz zadeklarowałam się aby je upublicznić. Modliłam i modlę się dalej bo to już kolejna nowenna w tej intencji aby poradzić sobie z problemami szkolnymi i zdać prawo jazdy. W szkole udało mi się wszystko zaliczyć i na pewno nie była kwestia tego co umiałam bo przez stres nie wiedziałam już nic, tylko łaska Boża która oświeciła mój rozum i napisałam praktycznie wszystko.
Read More

Renata: nauka różańca i łaska pracy

Nowennę Pompejańską odmawiałam już dwukrotnie , zaczęłam w zeszłym roku w październiku I raz i grudniu II raz. Do naszej Mateczki kierowała prośbę jak większość z nas w tych trudnych czasach o pracę dla zięcia, a ponieważ i mi groziła utrata pracy to w tym samym czasie poprosiła jeszcze w...
Read More

Elżbieta: pozbyłam się lęków

Jak przychodzą złe myśli to staram się je odganiać jak ,,muchy latem,,.I planuje następny dzień z nadzieją ze Maryja mi pomoże.
Read More

DANA: Nie wiem jaki jest plan Mamy Bożej wobec mojego małżeństwa

Na nowennę trafiłam przypadkowo w internecie tak mi się wydawało w tamtym czasie dzisiaj wiem że to było działanie Mojej Najukochańszej Matki w wtedy gdy potrzebowałam jakiegoś wsparcia
Read More

Agnieszka: to najlepsza modlitwa w moim wykonaniu

Szczęść Boże, zacznę może od tego że moja przygoda z różańcem rozpoczela się kilkanaście lat temu. Jako młoda nastoletnia dziewczyna odmawiałam różaniec w podziękowaniu za konkretne laski  ktore zostaly spelnione ,ale traktowałam  to bardziej jako obowiązek i z perspektywy czasu mogę chyba powiedzieć że nie była  to najlepsza modlitwa w moim wykonaniu. Później modliłam  się również  Tajemnicą Szczęścia św. Brygidy ale i tu moje myśli pływał gdzie indziej a i zdarzało mi się przysnąć przy odmawiania tych 15 modlitw. Lata  mijały w moim życiu nie było już różańca nie było  Tajemnicy Szczęścia, było za to puste klepanie modlitw obowiązek uczestnictwa we mszy świętej i chyba żal  do Boga Jezusa i Marii że w moim życiu dzieje się tak a nie inaczej. W ubiegłym roku chyba pod jego koniec  na Facebooku ktoś udostępnił link do rekolekcji już kilkakrotnie wspomnianego egzorcysta ks. Piotra Glass po odsłuchania jego nauk coś we mnie drgnęło tak jakby moja dusza łapała oddech.

Nie było to jakieś Bum i już ale stopniowe odradzanie się mojej wiary. To właśnie od ks. Piotra od jego wykładów narodziła się we mnie chęć zmiany powrotu do Boga to również z wykładów  dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej ale stwierdziłam ze to nie dla mnie tym bardziej ze bałam się po swoich wcześniejszych doświadczeniach ze to będzie obowiązek którego nie dam rady spełnić, wiec szukałam innej alternatywy i tu coś mnie ciągnęło do Tajemnicy Szczęścia nieświadomie zaczęłam ją odmawiać 1 lutego w imieniny Św Brygidy, ale czytając świadectwa osób o lasach otrzymanych od Maski Boskiej kusilo mnie by spróbować odmówić Nowennę ale znowu się obawiałam czy znajdę czas tym bardziej ze odmawiał juz Tajemnicę Szczęścia miałam poza tym dylemat za kogo się modlić za nawrócenie i przemianę męża czy zdrowie dziecka. Może to dziwne ale usłyszałam w swoim wnętrzu głos  żeby modlić się za męża ze synem zajmie się Pan Jezus. Od końca kwietnia modlę się za męża i czekam na cud, różaniec do którego podchodzilam  z dużą rezerwą odmawiam z radością choć początki były trudne.

Wierzę że to Panienka odmienia moje życie stopniowo wiem ze ja sama musze się jeszcze dużo zmienić ale wiem tez ze Matka Boża daje moc. Chciałabym podzielić się jeszcze jedną łaską którą doświadczyłam otóż 8 maja po odczytaniu supliki do Matki Bożej moje serce przepełnia tak ogromna radość ze nie jestem tego racjonalnie wyjaśnić  moja modlitwa jest pełniejsza. Daleko mi do ideału zdarza się często ze moje myśli odplywaja gdzie indziej ale odmawiam rozaniec z uśmiechem na twarzy i w sercu. Dzięki  Ci Mateczko. Nie wiem czy moja modlitwa o nawrócenie męża zostanie wysłuchania ale wiem ze juz jestem wygrana. Panie zmieniaj mnie na lepsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Teresa.Abasia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
basia
Gość
basia

Bądz wytrwała w tym co robisz i nigdy nie ustawaj najważniejsze w modlitwie jest aby być wytrwałym bo człowiiek jest czasami bezsilny.mnie czesto przy odmawianiu tej nowenny nacho..dzą rożne cierpienia niechęć okrutna ale staram się nie ustawać chociaż w odmawianiu nie jestem doskonała.bąddz cierpliwa i nie poprzestawaj na tej jednej.Maryja będzie Cię teraz częsciej potrzebowac.Pozdrawiam

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Tak to prawda przy odmawianiu NP nachodzą różne myśli