Aleksandra: Zraniony zwiazek i opuszczenie przez osoby

Pierwsza byla za chłopaka o jego nawrocenie, by Maria popchla go w dobra strone. Kolejna nowenna zaczelam odmawiac jeden dzien pozniej bo zaczęciu tamtej. Chlopak z ktorym bylam ponad 1,5 roku byl jak sam sie nazywal agnostykiem. Nie wierzyl praktycznie w nic.
Przeczytaj całość

Justyna: Matka Boża jest po naszej stronie

Mam na imię Justyna. Na początku tego roku przechodziłam bardzo trudny czas, czas ciemności, depresji, duchowego zmagania, duchowego piekła. Znałam przyczynę, ale nie potrafiłam sobie poradzić ze swoim problemem. W moim sercu toczyła się ogromna walka, z jednej strony chęć odejścia z Kościoła, z drugiej pytanie: „do kogóż pójdę?”. Stanęłam pod ścianą, moje życie stało się duchową wegetacją i przeogromną duchową walką.
Przeczytaj całość

Marek: Skuteczność modlitwy

Skończyłem odmawiać pierwszą nowennę pompejańską. Już pierwszego dnia coś się zaczęło dziać i w ciągu pierwszego tygodnia doświadczyłem wielu łask. Bóg zesłał mi to, o co Go prosiłem. Zachęcam Was do podjęcia wysiłku nowenny i odmawiania różańca - chyba najskuteczniejszej formy modlitwy zaraz po Mszy świętej. Dziękuję Ci Boże za otrzymane łaski i Tobie Maryjo.
Przeczytaj całość

Marzena: podziekowanie za laski i opieke

Chce bardzo podziekowac Matce Bozej za wszystkie laski i opieke .Poprzednia nowenne przerwalam doslownie 2 tyg przed koncem ,teraz odmawiam ja jezcze raz w tej samej intencji nie wiem czy zostane wysluchana ale czuje niesamowita opieke Matki Bozej .
Przeczytaj całość

Anna: Do końca życia będę Cię sławić i rozsławiać nowennę

We wrześniu 2014 wyszłam za mąż za wspaniałego człowieka. Powiedzieliśmy sobie rok po ślubie chcemy mieć dziecko. Mijały miesiące, w końcu w lutym 2016 ujrzałam dwie kreski na teście ciążowym...nasza radość była ogromna ale niestety krótka. W kwietniu straciłam ciążę... ciężko przez to przeszliśmy... w lipcu 2016 zaczęliśmy strać się od nowa... co miesiąc płacz z powodu nadejścia miesiączki.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Matka Boża ciągle pokazuje mi którą drogą kroczyć

Chciałam podziękować Matce Bożej i zaświadczyć o łaskach płynących z odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Od pewnego czasu źle układało się w moim małżeństwie, brak zrozumienia , wspólnych zainteresowań. Każdy wolny czas, o ile ma się go jak ma się małe dzieci, spędzaliśmy osobno. W końcu tak się od siebie oddaliliśmy, że mąż znalazł kochankę. Dowiedziałam się przez przypadek. Oczywiście wypierał się bardzo długo, że to tylko znajoma, ale moje przeczucia mówiły mi co innego. Kiedy w końcu potwierdził najgorsze, załamałam się bardzo. Szukałam ostatniej deski ratunku, która mogłaby mnie wyciągnąć z tej sytuacji. Trafiłam na Nowennę Pompejańską w Internecie i zaczęłam odmawiać. Oczywiście ciężko było się przemóc i znaleźć czas, ale zaryzykowałam bo nic nie tracę, tylko mogłam zyskać, w to wierzyłam od początku. Były gorsze i lepsze dni ale zawsze starałam się skupiać przy modlitwie, jednak zły był blisko. Próbował mnie buntować przeciwko mężowi, długo nie mogłam się pozbyć złości którą czułam do niego. Jednak modlitwa w skupieniu dawała mi siły na co dzień i najważniejsze spokój ducha. Otrzymałam dużo różnych łask, chociaż może główna intencja nie spełniła się w pełni ,nie tracę wiary i zaczęłam odmawiać kolejną nowennę. Kolejne łaski spływają na całą rodzinę, zaczynam na nowo patrzeć na świat i nie skupiać się na rzeczach mało ważnych i przyziemnych. Matka Boża jest z nami przez cały czas. Nawet jeżeli nam jest ciężko i nie czujemy tego to ona jest i nas wspiera bo wie że tego właśnie potrzebujemy. Musimy się tylko otworzyć na jej działanie i łaski ,które chce na ofiarować, swoim dzieciom. Bądź Błogosławiona Królowo Różańca Świętego. Ofiarowuję Ci siebie i całą swoją rodzinę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: Matka Boża ciągle pokazuje mi którą drogą kroczyć"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ola
Gość
Agnieszko trwaj w modlitwie i codziennie pros Mateczke o opieke nad Toba i Twoja rodzina. Ja jestem w podobnej sytuacji, z dwojka malutkich dzieci, bez rodziny przy mnie do pomocy. Tylko dzieki nowennie, modlitwie, odkrywaniu na nowo Jezusa i Matki Jego , przetwalam i trwam. Sa dni lepsze i gorsze, ucze sie byc lepszym czlowiekiem, ufac Bogu, wiem, ze On ma plan, dobry plan dla mnie- cokolwiek to znaczy…zawierzylam Maryji i czuje jej opieke nad nami, pomimo lez i zmeczenia… Bog nie chce nieszczescia dla nas, ale czasem musimy przejsc przez pustynie, by odnalezc i zrozumiec prawdziwe szczescie jakie On… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Olu, bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Dodają otuchy w trudny czas. Niech Matka Boża również otoczy opieką ciebie i twoją rodzinę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!