Asia: Modliłam się o nawrócenie bliskiej osoby

Bardzo mi zależy aby ta osoba powróciła do Kościoła i zadbała o swoje życie wieczne i bardzo pragnę jej pomóc przy nawróceniu.
Read More

Bogusława: Całkowite uzdrowienie po udarze

Pragnę złożyć publicznie podziękowanie Matce Bożej za uratowanie życia mojego męża. W listopadzie ubiegłego roku małżonek nagle poczuł się bardzo źle i zaczął tracić przytomność. Szybko wezwaliśmy pogotowie. Lekarz stwierdził, że jest to udar mózgu. Gdy dotarliśmy do szpitala, na SOR-ze potwierdzono wcześniejszą diagnozę i przewieziono męża na oddział wewnętrzny. Przeczytaj Bogusława: Całkowite...
Read More

Renata: znalezienie pracy

Świadectwo pochodzi z czasopisma różańcowego pt. "Królowa Różańca Świętego", numer 1/2012. Odwiedź stronę tego kwartalnika! Przed Wigilią skończyłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji stałej pracy dla męża. No i właśnie mój mąż podpisał umowę o pracę. Na razie na okres próbny, ale wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. Dziękuję Ci Mamo...
Read More

Katarzyna: Sytuacja na pozór bez wyjścia

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się niespełna dwa lata temu. Wcześniej słyszałam sporo dobrych słów o jej działaniu ale nigdy nie mogłam się przemóc by potocznie mówiąc się za nią zabrać. Wszystko zmieniło się w momencie kiedy dobiegał koniec roku szkolnego i przyszło do wystawiania ocen. Strach, stres i pełno negatywnej energii zaczęło spływać do mojego życia. Mam siostrę bliźniaczkę i to z nią do końca liceum chodziłam razem do szkoły, kocham ją prawdziwą siostrzaną miłością i bardzo jesteśmy ze sobą zżyte.
Read More

M: Różaniec ratunkiem na trudne sytuacje

Od marca zaczęłam pracę, którą, jak wierzę, miałam tylko dlatego, że wyprosiłam ją dzięki nowennie do Matki Boskiej rozwiązującej węzły. Warunki pracy miałam dość dobre, jednak męczyły mnie "lewicowe" poglądy ludzi w pracy (na polityce się nie znam, ale jednak wszystkie teksty antykościelne mi doskwierały, a tematy takie były poruszane często).
Read More

Agnieszka: Matka Boża ciągle pokazuje mi którą drogą kroczyć

Chciałam podziękować Matce Bożej i zaświadczyć o łaskach płynących z odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Od pewnego czasu źle układało się w moim małżeństwie, brak zrozumienia , wspólnych zainteresowań. Każdy wolny czas, o ile ma się go jak ma się małe dzieci, spędzaliśmy osobno. W końcu tak się od siebie oddaliliśmy, że mąż znalazł kochankę. Dowiedziałam się przez przypadek. Oczywiście wypierał się bardzo długo, że to tylko znajoma, ale moje przeczucia mówiły mi co innego. Kiedy w końcu potwierdził najgorsze, załamałam się bardzo. Szukałam ostatniej deski ratunku, która mogłaby mnie wyciągnąć z tej sytuacji. Trafiłam na Nowennę Pompejańską w Internecie i zaczęłam odmawiać. Oczywiście ciężko było się przemóc i znaleźć czas, ale zaryzykowałam bo nic nie tracę, tylko mogłam zyskać, w to wierzyłam od początku. Były gorsze i lepsze dni ale zawsze starałam się skupiać przy modlitwie, jednak zły był blisko. Próbował mnie buntować przeciwko mężowi, długo nie mogłam się pozbyć złości którą czułam do niego. Jednak modlitwa w skupieniu dawała mi siły na co dzień i najważniejsze spokój ducha. Otrzymałam dużo różnych łask, chociaż może główna intencja nie spełniła się w pełni ,nie tracę wiary i zaczęłam odmawiać kolejną nowennę. Kolejne łaski spływają na całą rodzinę, zaczynam na nowo patrzeć na świat i nie skupiać się na rzeczach mało ważnych i przyziemnych. Matka Boża jest z nami przez cały czas. Nawet jeżeli nam jest ciężko i nie czujemy tego to ona jest i nas wspiera bo wie że tego właśnie potrzebujemy. Musimy się tylko otworzyć na jej działanie i łaski ,które chce na ofiarować, swoim dzieciom. Bądź Błogosławiona Królowo Różańca Świętego. Ofiarowuję Ci siebie i całą swoją rodzinę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: Matka Boża ciągle pokazuje mi którą drogą kroczyć"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ola
Gość
Agnieszko trwaj w modlitwie i codziennie pros Mateczke o opieke nad Toba i Twoja rodzina. Ja jestem w podobnej sytuacji, z dwojka malutkich dzieci, bez rodziny przy mnie do pomocy. Tylko dzieki nowennie, modlitwie, odkrywaniu na nowo Jezusa i Matki Jego , przetwalam i trwam. Sa dni lepsze i gorsze, ucze sie byc lepszym czlowiekiem, ufac Bogu, wiem, ze On ma plan, dobry plan dla mnie- cokolwiek to znaczy…zawierzylam Maryji i czuje jej opieke nad nami, pomimo lez i zmeczenia… Bog nie chce nieszczescia dla nas, ale czasem musimy przejsc przez pustynie, by odnalezc i zrozumiec prawdziwe szczescie jakie On… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Olu, bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Dodają otuchy w trudny czas. Niech Matka Boża również otoczy opieką ciebie i twoją rodzinę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!