Dorota: Modlitwa za najbliższych

Moja modlitwa spodobała się Matce Bożej Pompejańskiej.Za wszystkie łaski gorąco dziękuję.
Read More

Agnieszka: Nawrócenie przyjaciela

Jeszcze nie odmówiłam całej Nowenny, na razie zaczynam część dziękczynną. Wprawdzie moja intencja jeszcze się nie spełniła, jednak zauważyłam wiele łask w moim życiu za pośrednictwem Matki Najświętszej. Przeczytaj Agnieszka: Nawrócenie przyjaciela
Read More

Karolina: Matka Najświętsza poukładała moje życie

Chciałabym podzielić się z Wami moimi świadectwami, tak, tak nie jednym, ponieważ odkąd odmawiam Nowennę Pompejańską w moim życiu dzieją się cuda...
Read More

Bożena: Modlitwa to źródło miłości

est to bardzo wzruszająca i długa historia powiem jedynie tyle - w ostatnią niedziele Roku Miłosierdzia w moim mieszkaniu wyspowiadała się mojemu zaprzyjaźnionemu Księdzu i... Nawróciła się.
Read More

Iwona: Moje świadectwo

Chciałabym złożyć świadectwa odmówionych przeze mnie nowenn.Odmówiłam ich cztery.Pierwsza dotyczyła spraw finansowych,a pozostałe o poprawę stanu zdrowia moich bliskich i mojego.
Read More

Agnieszka: Macierzyństwo

Modliłam się do Matki Bożej Pompejańskiej o łaskę macierzyństwa. Od dwóch lat bezskutecznie staraliśmy się z mężem o potomstwo. Często wstępowałam na blogi kobiet zmagających się z niepłodnością i na paru z nich natknęłam się na Nowennę Pompejańską.

Nie zawsze dzięki Nowennie udało im się zajść w ciążę, ale za każdym niemal razem dostawały od Matki Boskiej spokój duszy. Wszystkie stresy związane z dążeniem do ciąży znikały, a one czuły niezmierną radość z obcowania z Najświętsza Panną.

Ja sama mogę powiedzieć, że przez dwa lata wypróbowałam już wszystkiego. Co prawda nie leczyłam się u lekarzy (ci twierdzili że wszytko jest ok), ale stosowanie wspomagaczy płodności (głównie witamin i olei) miałam w mały palcu. Stosowałam też naturalne metody planowania rodziny, mierzyłam temperaturę każdego ranka i pomimo że wszystko było w porządku, w ciążę nie zachodziłam. Początkiem kwietnia postanowiłam, że jak do 32 roku życia nie zajdę w ciążę, to rezygnuję całkowicie ze starań.

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego coś mnie tknęło, żeby zacząć odmawiać Nowennę Pompejańską. Może uznałam, że to moja ostatnia deska ratunku. Były chwile trudne, zmęczenie, ale chyba nigdy niechęć. W dzień rozpoczęcia części dziękczynnej temperatura ciała skoczyła dziwnie do góry. Trzy dni temu zrobiłam test ciążowy – jestem w ciąży! Moje zdziwienie było o tyle większe, że do zapłodnienia doszło najprawdopodobniej w moje 32 urodziny.

Część dziękczynną kończę w Boże Ciało i wiem, że Nowenna Pompejańska zostanie ze mną na dłużej. Matka Najświętsza dała mi niesamowitą nadzieję, której było mi brak i wiem, że ta ciąża to prawdziwy cud! Dziękuję Jej z całego serca za wyproszenie u Ojca Niebieskiego łaski macierzyństwa. Polecam wszystkim zawierzenie się Matce Boskiej z Pompejów.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: Macierzyństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Agnieszko bardzo ci gratuluje piękne świadectwo ja tez czekam na ten cud to juz moja 3 nowenna

Bea
Gość

Piękne świadectwo. Ja właśnie dzięki Nowennie – wstawiennictwu Matki Bożej zaszłam w ciążę po 11 latach starań- gdzie również byliśmy z mężem zdrowi. Zakończyłam drugą Nowenne w Niedzielę Miłosierdzia Bożego a tydzień w cześniej wydarzył się Cud:) Teraz 14 tydzien ciazy i wierzę, że Matka Boża zawsze będzie z nami. Pozdrawiam i gratuluję.

Aneta
Gość

Ja tez proszę o dar macierzyństwa odmawiam druga nowennę dużo sie zmienilo w moim zyciu jestem spokojniejsza i myślałam ze odmowie 1 nowennę i zakoncze ale czułam potrzebę odmawiania.Mam pytanie jak wy odmawiacie nowennę można odmawiać podczas spaceru jadac autobusem??

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!