Agnieszka: Macierzyństwo

Modliłam się do Matki Bożej Pompejańskiej o łaskę macierzyństwa. Od dwóch lat bezskutecznie staraliśmy się z mężem o potomstwo. Często wstępowałam na blogi kobiet zmagających się z niepłodnością i na paru z nich natknęłam się na Nowennę Pompejańską.

Nie zawsze dzięki Nowennie udało im się zajść w ciążę, ale za każdym niemal razem dostawały od Matki Boskiej spokój duszy. Wszystkie stresy związane z dążeniem do ciąży znikały, a one czuły niezmierną radość z obcowania z Najświętsza Panną.

Ja sama mogę powiedzieć, że przez dwa lata wypróbowałam już wszystkiego. Co prawda nie leczyłam się u lekarzy (ci twierdzili że wszytko jest ok), ale stosowanie wspomagaczy płodności (głównie witamin i olei) miałam w mały palcu. Stosowałam też naturalne metody planowania rodziny, mierzyłam temperaturę każdego ranka i pomimo że wszystko było w porządku, w ciążę nie zachodziłam. Początkiem kwietnia postanowiłam, że jak do 32 roku życia nie zajdę w ciążę, to rezygnuję całkowicie ze starań.

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego coś mnie tknęło, żeby zacząć odmawiać Nowennę Pompejańską. Może uznałam, że to moja ostatnia deska ratunku. Były chwile trudne, zmęczenie, ale chyba nigdy niechęć. W dzień rozpoczęcia części dziękczynnej temperatura ciała skoczyła dziwnie do góry. Trzy dni temu zrobiłam test ciążowy – jestem w ciąży! Moje zdziwienie było o tyle większe, że do zapłodnienia doszło najprawdopodobniej w moje 32 urodziny.

Część dziękczynną kończę w Boże Ciało i wiem, że Nowenna Pompejańska zostanie ze mną na dłużej. Matka Najświętsza dała mi niesamowitą nadzieję, której było mi brak i wiem, że ta ciąża to prawdziwy cud! Dziękuję Jej z całego serca za wyproszenie u Ojca Niebieskiego łaski macierzyństwa. Polecam wszystkim zawierzenie się Matce Boskiej z Pompejów.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
AnetaBeaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Agnieszko bardzo ci gratuluje piękne świadectwo ja tez czekam na ten cud to juz moja 3 nowenna

Bea
Gość
Bea

Piękne świadectwo. Ja właśnie dzięki Nowennie – wstawiennictwu Matki Bożej zaszłam w ciążę po 11 latach starań- gdzie również byliśmy z mężem zdrowi. Zakończyłam drugą Nowenne w Niedzielę Miłosierdzia Bożego a tydzień w cześniej wydarzył się Cud:) Teraz 14 tydzien ciazy i wierzę, że Matka Boża zawsze będzie z nami. Pozdrawiam i gratuluję.

Aneta
Gość
Aneta

Ja tez proszę o dar macierzyństwa odmawiam druga nowennę dużo sie zmienilo w moim zyciu jestem spokojniejsza i myślałam ze odmowie 1 nowennę i zakoncze ale czułam potrzebę odmawiania.Mam pytanie jak wy odmawiacie nowennę można odmawiać podczas spaceru jadac autobusem??

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!