Urszula: Jakie to jest niesamowite…

Dzien dobry.Do tej pory odmowilam juz 3 Nowenny Pompejanskie,nie bylo latwo , odmawialam je zawsze i wszedzie , w drodze do pracy, w parku , dokonczylam odmawiac wszystkie choc nadal czekam na cud , bo tu jest potezebny cud by przemienic dusze mojego meza i cud pocxecia dzieciotka
Przeczytaj całość

Julia: ODDALIŁA ODE MNIE ŚMIERĆ

Mam na imię Julia, mam 18 lat. Od zawsze marzyłam by móc właśnie tutaj napisać swoje pierwsze świadectwo. Każdego kto właśnie teraz to czyta, proszę o poświęcenie chwili czasu na przeczytanie, bo może właśnie ja dzisiaj dam Ci iskierkę wiary, zaufanie Matce Bożej. Moja historia wyglądała tak: od 16 roku...
Przeczytaj całość

Kinga: Spowiedź

Obiecałam dawno Matce Bożej ,że złożę świadectwo NP w int spowiedzi św., a wciąż zwlekałam ze składaniem świadectwa. Otóż od wielu lat cierpiałam na kłopoty ze przygotowaniem się do spowiedzi,miałam skrupulatne sumienie, obsesje grzechowe, potrzebowałam prawie tydzień czasu na przygotowanie się na spowiedź. Było mi ciężko, trudno mi było wyznać czy miałam grzech dany czy nie, nawet musiałam spowiadać ze szczegółami dla uspokojenia swojego sumienia. Na początku części dziękczynnej zauważyłam poprawę, coraz lepiej i spokojniej przygotowuję się do spowiedzi św, nie tak przez tydzień.
Przeczytaj całość

Dorota: Zmiana pracy

W ubiegłym roku odmówiłam kolejną nowennę pompejańską w której prosiłam o "zmianę pracy zgodnie z moimi kwalifikacjami i umiejętnościami". W grudniu trafiłam na interesujące ogłoszenie o pracy w przedszkolu. Umówiłam się na rozmowę z pracodawcą, a po dwóch dniach otrzymałam pracę. Dziękuję Królowej Różańca Świętego za otrzymaną łaskę.
Przeczytaj całość

Marta: Uzdrowienie

Pragnę podzielić się świadectwem o moim uzdrowieniu dzięki Matce Bożej z Pompejów. Wiele lat zmagałam się z różnymi przykrymi dolegliwościami zdrowotnymi - odwiedzałam kardiologów, endokrynologów itp., brałam różne leki i preparaty a moje samopoczucie było coraz gorsze i nikt tak naprawdę nie wiedział, co mi jest i jakie to ma...
Przeczytaj całość

Agata: Dziękuję Matce Boskiej za pokazanie mi drogi

Na początku tego świadectwa pragnę podziękować Matce Boskiej, że mi się objawiła Królowa Różańca Świętego. Ale od początku.

Pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej, oglądając wykłady księdza egzorcysty ks. Piotra Glasa o modlitwie nie do odparcia, że czyni cuda. Zaczęłam się zastanawiać i szukać na internecie, jak się odmawia. Później jakbym zapomniała o nowennie. Po tygodniu mój sąsiad, zazwyczaj człowiek mało kontaktowy, dał mojej mamusi dwumiesięcznik „Miłujcie się” i w tej gazecie były opisane świadectwa oraz jak odmawiać nowennę. Dla mnie był to znak od Matki Boskiej, że za jej pośrednictwem mam się modlić do niej.

Różaniec był dla mnie zawsze długą modlitwa. W naszej rodzinie od długiego czasu źle się działo, i w moim małżeństwie i ze mną samą. Ciągłe rozterki, napady lękowe, bezradność – czułam, jakby wszystko działo się poza mną. Modliłam się cały czas, odmawiałam koronki, litanie, ale dopiero różaniec święty zagasił moje pragnienie niepokoju, choć moja pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 18 lutego w intencji mojej córki o zdanie egzaminów i ukończenia studiów. Choć córka jest na 3 roku i zostało jej jeszcze kilka miesięcy, wierze, że wszystko skończy się pomyślnie. Moje myśli są spokojne i czuję opiekę Matki Boskiej – córka teraz sama odmawia nowennę.

Teraz odmawiam drugą nowennę w intencji zdrowia. Czuję siłę, że z Matką Boską i Bogiem mogę uczynić wszystko. Chcę Wam przekazać, abyście nie wątpili. Zły często podsuwa nam zwątpienie, zmęczenie, bóle gardła, katar, rozkojarzenie, nawet inni ludzie są bardziej złośliwi dla Was akurat gdy odmawiacie nowennę. Szatan nie cierpi różańca. Pamiętajcie: z Maryją jesteście bezpieczni! Ja zawierzam MB siebie, swoją rodzinę i rodzeństwo, oraz św. Józefowi, opiekunowi świętej rodziny. Bóg zapłać Maryjo za wszystkie łaski, nawet o te, które mi sama dałaś, bo Ty wiesz, co dla mnie najlepsze!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!