Ewa: Wymodlone dziecko

Odmawiałam juz kilka Nowenn, a to moje drugie świadectwo. Moja siostra cierpi na rzadką chorobę, która daje zaledwie kilka procent szans na donoszenie ciązy. Kilka razy niestety poroniła. Lekarze nie dawali jej nadzieji na urodzenie dziecka. Jednak dzięki naszym modlitwom udało się-Małgosia ma juz rok i jest zdrowa.
Read More

Kasia: brat znalazł w sobie siłę, żeby ograniczyć picie alkoholu.

Przed nimi jeszcze długa droga, ale czy mogę wątpić, jeśli pomaga nam Matka Boża?
Read More

Asia: Nawrócenie byłego chłopaka

Witam ;)mam 23 lata,nie pamietam jakim cudem trafilam na nowenne ale byl to ciezki okres w moim zyciu,moj zwiazek sie rozpadl dowiedzialam sie ze moj byly chłopak przez 3lata mnie zdradzal oraz byl uzalezniony od pornografii.Postanowilam sie za niego modlic o uwolnienie i nawrocenie.
Read More

Barbara: Polecam nowennę wszystkim bez pracy

Chciałam podziękować Królowej Różańca Świętego za otrzymaną pracę . Odmówiłam w tej intencji dwie nowenny pompejańskie . Pracy szukałam rok . Wiem , że to dzięki Matce w Niebie . Polecam nowennę wszystkim bez pracy . Ufajcie , a Matka Boża zajmie się waszymi problemami , rozwiąże je w najlepszy sposób.
Read More

Paula: zło atakuje , zwłaszcza gdy odmawiam część dziękczynną

Szczęść Boże. Jakiś czas temu skończyłam swoją pierwszą w życiu nowennę. Nie bardzo wiem jak w kilku zdaniach streścić to wszystko co się wydarzyło więc będzie to świadectwo trochę dłuższe niż inne.
Read More

Agata: Dziękuję Matce Boskiej za pokazanie mi drogi

Na początku tego świadectwa pragnę podziękować Matce Boskiej, że mi się objawiła Królowa Różańca Świętego. Ale od początku.

Pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej, oglądając wykłady księdza egzorcysty ks. Piotra Glasa o modlitwie nie do odparcia, że czyni cuda. Zaczęłam się zastanawiać i szukać na internecie, jak się odmawia. Później jakbym zapomniała o nowennie. Po tygodniu mój sąsiad, zazwyczaj człowiek mało kontaktowy, dał mojej mamusi dwumiesięcznik „Miłujcie się” i w tej gazecie były opisane świadectwa oraz jak odmawiać nowennę. Dla mnie był to znak od Matki Boskiej, że za jej pośrednictwem mam się modlić do niej.

Różaniec był dla mnie zawsze długą modlitwa. W naszej rodzinie od długiego czasu źle się działo, i w moim małżeństwie i ze mną samą. Ciągłe rozterki, napady lękowe, bezradność – czułam, jakby wszystko działo się poza mną. Modliłam się cały czas, odmawiałam koronki, litanie, ale dopiero różaniec święty zagasił moje pragnienie niepokoju, choć moja pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 18 lutego w intencji mojej córki o zdanie egzaminów i ukończenia studiów. Choć córka jest na 3 roku i zostało jej jeszcze kilka miesięcy, wierze, że wszystko skończy się pomyślnie. Moje myśli są spokojne i czuję opiekę Matki Boskiej – córka teraz sama odmawia nowennę.

Teraz odmawiam drugą nowennę w intencji zdrowia. Czuję siłę, że z Matką Boską i Bogiem mogę uczynić wszystko. Chcę Wam przekazać, abyście nie wątpili. Zły często podsuwa nam zwątpienie, zmęczenie, bóle gardła, katar, rozkojarzenie, nawet inni ludzie są bardziej złośliwi dla Was akurat gdy odmawiacie nowennę. Szatan nie cierpi różańca. Pamiętajcie: z Maryją jesteście bezpieczni! Ja zawierzam MB siebie, swoją rodzinę i rodzeństwo, oraz św. Józefowi, opiekunowi świętej rodziny. Bóg zapłać Maryjo za wszystkie łaski, nawet o te, które mi sama dałaś, bo Ty wiesz, co dla mnie najlepsze!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!