Agnieszka: Ufam

To moje drugie swiadectwo. Modlilam sie za dusze czysccowe. Nie wiem czy moja Nowenna pomogla ale ufam ze tak wlasnie jest. Nie bylo mi latwo odmawiac ale im wieksze przeszkody tym wieksza byla moja motywacja.  Odkad zaczelam odmawiac rozaniec moje życie sie zmienilo.
Przeczytaj całość

Ewelina: Cud poczęcia dziecka

Witam Wszystkich. Chciałabym podzielić się moją wielką radością z Wami i wesprzeć swoim świadectwem wszystkie pary, które starają się o potomstwo od dłuższego czasu. Niedawno zostałam szczęśliwą mamą uroczego chłopczyka. Jego narodziny były dla mnie najwspanialszym momentem w życiu i długo wyczekiwanym. Swoje starania o potomstwo zaczęliśmy z mężem ponad dwa lata temu. Niestety przez dłuższy czas nie udawało mi się zajść w ciążę. Po badaniach okazało się, że mam endometriozę.
Przeczytaj całość

Sylwia: Cud Poczęcia… Wymodlony dzidziuś…

Nie wiem od czego zacząć.. Może od tego, że Maryja mnie wysłuchała..że uprosiła u swojego syna dzieciątko dla mnie.. Na niekorzyśc było wszystko..mój wiek, czas...marne ... naprawde marne wyniki moich badań ... 5% szans by zaistniał mały człowiek..
Przeczytaj całość

Agnieszka: Bez różańca już nie potrafię.

Pierwszy raz zetknęłam się z Nowenną Pompejańską na początku roku. Zapragnęłam ją odmówić w intencji mojego najstarszego syna. Jak każda matka chcę aby dzieci były szczęśliwe. Pomimo skończonej trzydziestki ciągle jest sam, a tak chciałabym, aby założył szczęśliwą rodzinę.
Przeczytaj całość

Yolla: Podczas odmawiania tych tajemnic czułam obecność Maryi

Podczas odmawiania tych tajemnic czułam obecność Maryi czułam jak mnie zachęca. Jak na konkursie na strongman gdy zawodnik niesie ciężkie walizki to obok niego biegnie trener i krzyczy "Dawaj! Dawaj! Dasz radę! Trzymaj! itd"
Przeczytaj całość

Adam: Świadectwo z kilku odmówionych Nowenn Pompejańskich

Witam mam na imię Adam. Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłem 5 lat temu  w czasie kiedy się nawróciłem w intencji no cóż… abym nie poszedł do piekła – niedługo potem dowidziałem się o nowennie 9 pierwszych piątków i 5 sobót miesiąca – odprawiłem je  chociaż musiałem poświęci na to prawie półtorej roku ponieważ w przedostatni piątek miesiąca zapomniałem po prostu pójść do kościoła i musiałem znacząc odprawianie piątków od nowa, do 5 sobót również podchodziłem dwukrotnie ale dzięki Bogu udało mi się je odprawić  – (dziś odmawiam Tajemnice Szczęścia i 7 Ojcze nasz 7 Zdrowaś Maryjo Ku czci Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa –aby pójść do Nieba bez Czyśćca). Przyjąłem również Szkaplerz Karmelitański i Św. Michała  Archanioła. 
Odmówiłem wiele razy Nowennę Pompejańską, w kilku intencjach zostałem wysłuchany od razu w innych czekałem trochę na wysłuchanie w innych czekam na wysłuchanie do dziś  – wiem że Pan Bóg daje swoim dzieciom tylko to co dla nich jest najlepsze i w odpowiednim czasie a więc czekam cierpliwie na spełnienie obietnicy Matki Najświętszej że każdy kto odmówi Nowennę Pompejańską zostanie wysłuchany – o ile będzie to dla mnie dobre rzecz jasna.
W  minioną niedziele Święta Miłosierdzia minął rok jak codziennie odmawiam Nowennę Pompejańską. Od święta urodzin NMP odmawiam każdy dziesiątek różańca poprzedzony rozważaniami ogólnymi o. Wawrzyńca  Wawro OP i rozważaniami szczegółowymi dla każdej zdrowaśki według św. Ludwika Marii Grignion de Montforta. – Polecam taki sposób odmawiania chociaż trwa to ok. 90 min bez przerwy.
Dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej przekonałem się że cuda są możliwe i to nie tylko na kartach Pisma Świętego ale i dziś na wyciągniecie ręki …z różańcem oczywiście.
Chcę się z Wami podzielić następującymi świadectwami wysłuchanej Nowenny Pompejańskiej:
1) Mojej żonie Magdalenie pękały palce i lekarze nie mogli jej pomóc zbywali ja tylko a ona cierpiała wykonują każdą czynność rękoma. Pomodliłem się i po miesiącu od odmówienie Nowenny Pompejańskiej  nie ma śladu pękaniu palców a bywało że miała 8 palców pękniętych naraz.
2) Mój synek Juliusz miał mikro uszkodzenia mózgu które wykazało badanie EEG pomodliłem się Nowenną Pompejańską o jego uzdrowienie i po roku podczas kontroli po uszkodzeniach nie ma śladu – lekarz był bardzo zadowolony że syrop który polecił pomógł :).
3) Mój syn Juliusz ma zdiagnozowane ADHD a w zeszłym roku poszedł do pierwszej klasy. Bardzo się o niego martwiłem czy sobie poradzi. Oczywiście odmówiłem Nowennę Pompejańską w intencji aby się zaklimatyzował w szkole i dobrze uczył  – zostałem wysłuchany ponieważ radzi sobie dobrze w szkole z nauką  i dyscypliną.
4) Modliłem się Nowenną Pompejańską o wygraną w TOTOLOTKA a wygrałem Wiarę Nadzieję i Miłość – za dwa dni kończę Nowennę Pompejańską o Owoce i Dary Ducha Świętego – w czasie pierwszego tygodnia dostałem dar modlenia się językami.
Wszystkim którzy planują odmawiać Nowennę Pompejańską po raz pierwszy doradzam cierpliwość i wytrwałość w modlitwie ponieważ na owoce modlitwy trzeba będzie nieraz poczekać… niekiedy dłużej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Adam: Świadectwo z kilku odmówionych Nowenn Pompejańskich"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ewa
Gość

mam pytanie serio dostałes dar jezykow? ja tak dł o nim marze….modle sie do ducha sw.o to.czekam

anonim
Gość
anonim

Przepiękne świadectwo 🙂

MartaB
Gość
MartaB
Piękne świadectwo!! Ja od ponad dwóch lat modle się Nowenną Pompejanską a od niedawna mój mąż dołączył do mnie i modlimy się razem:) za kilka dni kończymy naszą wspólną nowenne i zastanawiałam się nad kolejną intencją, a tu czytam świadectwo i mam piękną intencje o Dary Ducha Św.!! Jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej i myślę że własnie dar mądrości i umiejętności oraz pozostałe dary to jest to czego teraz najbardziej potrzebujemy! Nie ukrywam że też miałam takie myśli aby modlic się o wygraną w totka:) ale wiem że Bóg wie co jest dla nas najlepsze i jeśli będzie mi to… Czytaj więcej »
Magdalena
Gość
Magdalena

Dobrze się czyta takie świadectwa.. 😀 Sama dziękuję Bogu, że szybko pozwolił mi zrozumieć, że nie moje zachcianki mają się spełniać, a Jego wola. Bądź uwielbiany Boże Święty w Trójcy Jedyny

Danka
Gość

o tak cuda się zdarzają, wczoraj miałam wypadek- wyszłam z tego , bez jednego zadraśnięcia, kiedy minął szok- pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to: „Jezus niósł mnie na rękach” i rozpłakałam się z wdzięczności i szczęścia…

marzena godon
Gość
marzena godon

co ty czlowieku piszesz, jaki dar modlenia się językami, to co nagle potrafisz francuski, niemiecki, chinski i inne? w takie bzdury nie uwierze

Adm
Gość

ładne swiadectwo tez modlilem sie po stracie dziewczyny 5lat temu i to pierwszy raz nowenna o wygrana w lotka i wymodlilem obecną zone z ktorą niedawno 2m temu odmówiliśmy wspólnie nowenne o dobra prace bysmy mogli miec wlasny dom i jestesmy w trakcje otrzymywania owoców. Dziekuję Ci Kochana Matko za tą nowenne i wszystkie twoje łaski. ps. Bardzo polecam ksiazke ” Moc Uwielbienia” po przeczytaniu której owoce próśb są widoczne bardzo szybko

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!