Adam: Świadectwo z kilku odmówionych Nowenn Pompejańskich

Witam mam na imię Adam. Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłem 5 lat temu w czasie kiedy się nawróciłem w intencji no cóż… abym nie poszedł do piekła – niedługo potem dowidziałem się o nowennie 9 pierwszych piątków i 5 sobót miesiąca – odprawiłem je chociaż musiałem poświęci na to prawie półtorej roku ponieważ w przedostatni piątek miesiąca zapomniałem po prostu pójść do kościoła i musiałem znacząc odprawianie piątków od nowa, do 5 sobót również podchodziłem dwukrotnie ale dzięki Bogu udało mi się je odprawić – (dziś odmawiam Tajemnice Szczęścia i 7 Ojcze nasz 7 Zdrowaś Maryjo Ku czci Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa –aby pójść do Nieba bez Czyśćca). Przyjąłem również Szkaplerz Karmelitański i Św. Michała Archanioła.
Odmówiłem wiele razy Nowennę Pompejańską, w kilku intencjach zostałem wysłuchany od razu w innych czekałem trochę na wysłuchanie w innych czekam na wysłuchanie do dziś – wiem że Pan Bóg daje swoim dzieciom tylko to co dla nich jest najlepsze i w odpowiednim czasie a więc czekam cierpliwie na spełnienie obietnicy Matki Najświętszej że każdy kto odmówi Nowennę Pompejańską zostanie wysłuchany – o ile będzie to dla mnie dobre rzecz jasna.
W minioną niedziele Święta Miłosierdzia minął rok jak codziennie odmawiam Nowennę Pompejańską. Od święta urodzin NMP odmawiam każdy dziesiątek różańca poprzedzony rozważaniami ogólnymi o. Wawrzyńca Wawro OP i rozważaniami szczegółowymi dla każdej zdrowaśki według św. Ludwika Marii Grignion de Montforta. – Polecam taki sposób odmawiania chociaż trwa to ok. 90 min bez przerwy.
Dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej przekonałem się że cuda są możliwe i to nie tylko na kartach Pisma Świętego ale i dziś na wyciągniecie ręki …z różańcem oczywiście.
Chcę się z Wami podzielić następującymi świadectwami wysłuchanej Nowenny Pompejańskiej:
1) Mojej żonie Magdalenie pękały palce i lekarze nie mogli jej pomóc zbywali ja tylko a ona cierpiała wykonują każdą czynność rękoma. Pomodliłem się i po miesiącu od odmówienie Nowenny Pompejańskiej nie ma śladu pękaniu palców a bywało że miała 8 palców pękniętych naraz.
2) Mój synek Juliusz miał mikro uszkodzenia mózgu które wykazało badanie EEG pomodliłem się Nowenną Pompejańską o jego uzdrowienie i po roku podczas kontroli po uszkodzeniach nie ma śladu – lekarz był bardzo zadowolony że syrop który polecił pomógł :).
3) Mój syn Juliusz ma zdiagnozowane ADHD a w zeszłym roku poszedł do pierwszej klasy. Bardzo się o niego martwiłem czy sobie poradzi. Oczywiście odmówiłem Nowennę Pompejańską w intencji aby się zaklimatyzował w szkole i dobrze uczył – zostałem wysłuchany ponieważ radzi sobie dobrze w szkole z nauką i dyscypliną.
4) Modliłem się Nowenną Pompejańską o wygraną w TOTOLOTKA a wygrałem Wiarę Nadzieję i Miłość – za dwa dni kończę Nowennę Pompejańską o Owoce i Dary Ducha Świętego – w czasie pierwszego tygodnia dostałem dar modlenia się językami.
Wszystkim którzy planują odmawiać Nowennę Pompejańską po raz pierwszy doradzam cierpliwość i wytrwałość w modlitwie ponieważ na owoce modlitwy trzeba będzie nieraz poczekać… niekiedy dłużej.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
Admmarzena godonDankaMagdalenaMartaB Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
ewa
Gość
ewa

mam pytanie serio dostałes dar jezykow? ja tak dł o nim marze….modle sie do ducha sw.o to.czekam

anonim
Gość
anonim

Przepiękne świadectwo 🙂

MartaB
Gość
MartaB

Piękne świadectwo!! Ja od ponad dwóch lat modle się Nowenną Pompejanską a od niedawna mój mąż dołączył do mnie i modlimy się razem:) za kilka dni kończymy naszą wspólną nowenne i zastanawiałam się nad kolejną intencją, a tu czytam świadectwo i mam piękną intencje o Dary Ducha Św.!! Jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej i myślę że własnie dar mądrości i umiejętności oraz pozostałe dary to jest to czego teraz najbardziej potrzebujemy! Nie ukrywam że też miałam takie myśli aby modlic się o wygraną w totka:) ale wiem że Bóg wie co jest dla nas najlepsze i jeśli będzie mi to… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Dobrze się czyta takie świadectwa.. 😀 Sama dziękuję Bogu, że szybko pozwolił mi zrozumieć, że nie moje zachcianki mają się spełniać, a Jego wola. Bądź uwielbiany Boże Święty w Trójcy Jedyny

Danka
Gość
Danka

o tak cuda się zdarzają, wczoraj miałam wypadek- wyszłam z tego , bez jednego zadraśnięcia, kiedy minął szok- pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to: „Jezus niósł mnie na rękach” i rozpłakałam się z wdzięczności i szczęścia…

marzena godon
Gość
marzena godon

co ty czlowieku piszesz, jaki dar modlenia się językami, to co nagle potrafisz francuski, niemiecki, chinski i inne? w takie bzdury nie uwierze

Adm
Gość
Adm

ładne swiadectwo tez modlilem sie po stracie dziewczyny 5lat temu i to pierwszy raz nowenna o wygrana w lotka i wymodlilem obecną zone z ktorą niedawno 2m temu odmówiliśmy wspólnie nowenne o dobra prace bysmy mogli miec wlasny dom i jestesmy w trakcje otrzymywania owoców. Dziekuję Ci Kochana Matko za tą nowenne i wszystkie twoje łaski. ps. Bardzo polecam ksiazke ” Moc Uwielbienia” po przeczytaniu której owoce próśb są widoczne bardzo szybko

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!