Agata: Działanie Pana i Maryi

Nowennę Pompejańską odkryłam kilka miesięcy temu, kiedy moje małżeństwo praktycznie legło w gruzach z dnia na dzień. Moją pierwszą Nowennę Pompejańską modliłam się właśnie w intencji mojego małżeństwa. Kiedy w międzyczasie mój mąż złożył pozew rozwodowy, świat mi się sypał, ale trwałam w modlitwie, mimo że burzyłam się czasem i...
Read More

Marta: szczęśliwie donoszona ciąża

Odmawianie nowenny dało mi wiele siły. Dalszy przebieg ciąży całkowicie powierzyłam Matce Bożej i otrzymałam łaskę szczęśliwego donoszenia dziecka.
Read More

Katarzyna: Udany zabieg

Niedawno zakonczylam nowenne ktora odmawialam w intecji zdrowia mojego taty,o udany zabieg ktory mial przejsc w Świeta Bożego Narodzenia.Oczywiscie modlitwa zostala wysluchana,wszystko sie udalo i tata wraca do zdrowia.To juz moja 4 nowenna zakonczona i jestem w trakcie odmawiania 5.
Read More

Jadwiga: Warto być zawsze z Naszą Matką Niebieską

W moim małżeństwie jest zdecydowanie lepiej,mąż stał się bardziej wierzącym człowiekiem. Choć wiem ze jeszcze daleka droga do tego by miłość zwyciężyła w naszym małżeństwie,ale wiem na pewno że Matka Boska jest znami.
Read More

Wiktoria: Walka ze strachem

Niedawno ukończyłam swoją pierwszą nowennę pompejańską. Prosiłam Maryję, aby dopomogła mi w walce ze strachem.Przeczytaj Wiktoria: Walka ze strachem
Read More

Adam: Świadectwo z kilku odmówionych Nowenn Pompejańskich

Witam mam na imię Adam. Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłem 5 lat temu  w czasie kiedy się nawróciłem w intencji no cóż… abym nie poszedł do piekła – niedługo potem dowidziałem się o nowennie 9 pierwszych piątków i 5 sobót miesiąca – odprawiłem je  chociaż musiałem poświęci na to prawie półtorej roku ponieważ w przedostatni piątek miesiąca zapomniałem po prostu pójść do kościoła i musiałem znacząc odprawianie piątków od nowa, do 5 sobót również podchodziłem dwukrotnie ale dzięki Bogu udało mi się je odprawić  – (dziś odmawiam Tajemnice Szczęścia i 7 Ojcze nasz 7 Zdrowaś Maryjo Ku czci Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa –aby pójść do Nieba bez Czyśćca). Przyjąłem również Szkaplerz Karmelitański i Św. Michała  Archanioła. 
Odmówiłem wiele razy Nowennę Pompejańską, w kilku intencjach zostałem wysłuchany od razu w innych czekałem trochę na wysłuchanie w innych czekam na wysłuchanie do dziś  – wiem że Pan Bóg daje swoim dzieciom tylko to co dla nich jest najlepsze i w odpowiednim czasie a więc czekam cierpliwie na spełnienie obietnicy Matki Najświętszej że każdy kto odmówi Nowennę Pompejańską zostanie wysłuchany – o ile będzie to dla mnie dobre rzecz jasna.
W  minioną niedziele Święta Miłosierdzia minął rok jak codziennie odmawiam Nowennę Pompejańską. Od święta urodzin NMP odmawiam każdy dziesiątek różańca poprzedzony rozważaniami ogólnymi o. Wawrzyńca  Wawro OP i rozważaniami szczegółowymi dla każdej zdrowaśki według św. Ludwika Marii Grignion de Montforta. – Polecam taki sposób odmawiania chociaż trwa to ok. 90 min bez przerwy.
Dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej przekonałem się że cuda są możliwe i to nie tylko na kartach Pisma Świętego ale i dziś na wyciągniecie ręki …z różańcem oczywiście.
Chcę się z Wami podzielić następującymi świadectwami wysłuchanej Nowenny Pompejańskiej:
1) Mojej żonie Magdalenie pękały palce i lekarze nie mogli jej pomóc zbywali ja tylko a ona cierpiała wykonują każdą czynność rękoma. Pomodliłem się i po miesiącu od odmówienie Nowenny Pompejańskiej  nie ma śladu pękaniu palców a bywało że miała 8 palców pękniętych naraz.
2) Mój synek Juliusz miał mikro uszkodzenia mózgu które wykazało badanie EEG pomodliłem się Nowenną Pompejańską o jego uzdrowienie i po roku podczas kontroli po uszkodzeniach nie ma śladu – lekarz był bardzo zadowolony że syrop który polecił pomógł :).
3) Mój syn Juliusz ma zdiagnozowane ADHD a w zeszłym roku poszedł do pierwszej klasy. Bardzo się o niego martwiłem czy sobie poradzi. Oczywiście odmówiłem Nowennę Pompejańską w intencji aby się zaklimatyzował w szkole i dobrze uczył  – zostałem wysłuchany ponieważ radzi sobie dobrze w szkole z nauką  i dyscypliną.
4) Modliłem się Nowenną Pompejańską o wygraną w TOTOLOTKA a wygrałem Wiarę Nadzieję i Miłość – za dwa dni kończę Nowennę Pompejańską o Owoce i Dary Ducha Świętego – w czasie pierwszego tygodnia dostałem dar modlenia się językami.
Wszystkim którzy planują odmawiać Nowennę Pompejańską po raz pierwszy doradzam cierpliwość i wytrwałość w modlitwie ponieważ na owoce modlitwy trzeba będzie nieraz poczekać… niekiedy dłużej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Adam: Świadectwo z kilku odmówionych Nowenn Pompejańskich"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ewa
Gość

mam pytanie serio dostałes dar jezykow? ja tak dł o nim marze….modle sie do ducha sw.o to.czekam

anonim
Gość
anonim

Przepiękne świadectwo 🙂

MartaB
Gość
MartaB
Piękne świadectwo!! Ja od ponad dwóch lat modle się Nowenną Pompejanską a od niedawna mój mąż dołączył do mnie i modlimy się razem:) za kilka dni kończymy naszą wspólną nowenne i zastanawiałam się nad kolejną intencją, a tu czytam świadectwo i mam piękną intencje o Dary Ducha Św.!! Jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej i myślę że własnie dar mądrości i umiejętności oraz pozostałe dary to jest to czego teraz najbardziej potrzebujemy! Nie ukrywam że też miałam takie myśli aby modlic się o wygraną w totka:) ale wiem że Bóg wie co jest dla nas najlepsze i jeśli będzie mi to… Czytaj więcej »
Magdalena
Gość
Magdalena

Dobrze się czyta takie świadectwa.. 😀 Sama dziękuję Bogu, że szybko pozwolił mi zrozumieć, że nie moje zachcianki mają się spełniać, a Jego wola. Bądź uwielbiany Boże Święty w Trójcy Jedyny

Danka
Gość

o tak cuda się zdarzają, wczoraj miałam wypadek- wyszłam z tego , bez jednego zadraśnięcia, kiedy minął szok- pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to: „Jezus niósł mnie na rękach” i rozpłakałam się z wdzięczności i szczęścia…

marzena godon
Gość
marzena godon

co ty czlowieku piszesz, jaki dar modlenia się językami, to co nagle potrafisz francuski, niemiecki, chinski i inne? w takie bzdury nie uwierze

Adm
Gość

ładne swiadectwo tez modlilem sie po stracie dziewczyny 5lat temu i to pierwszy raz nowenna o wygrana w lotka i wymodlilem obecną zone z ktorą niedawno 2m temu odmówiliśmy wspólnie nowenne o dobra prace bysmy mogli miec wlasny dom i jestesmy w trakcje otrzymywania owoców. Dziekuję Ci Kochana Matko za tą nowenne i wszystkie twoje łaski. ps. Bardzo polecam ksiazke ” Moc Uwielbienia” po przeczytaniu której owoce próśb są widoczne bardzo szybko

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!