Mariusz: Zięć zagraniczny był w sekcie

4 wykształconych dzieci. Pierworodna -studia za granicą.Głupota.Zięć zagraniczny był w sekcie. Cóż że z niej wyrzucony. Dzieci córki i zięcia ochrzciłam potajemnie chrztem z wody.Modlę się o nawrócenie dla zięcia.Wiem że Matka czuwa i zna mojej rodziny problemy, nawet łapie się że o niektórych rzeczach nawet nie powinnam myśleć i prosić bo inni mają większe problemy.W ubiegłym roku nowenną prosiłam o dary Ducha Świętego dla córki z mózgowym porażeniem, i widzę jak mnożą się jej umiejętności -jest na studiach doktoranckich.Aleluja.
Read More

Natalia: odkryłam piękno różańca

Odmawiam drugą Nowennę, moja prośba nie została jeszcze wysłuchana, ale wiem, że nie wszytsko dzieje się od razu. Gorąco wierzę, że Maryjka już niedługo ześle mi łaskę, o którą prosiłam. Nowenna jest niesamowita modlitwą, którą, jak się ma silną motywację, da się odmawiać!! Na początku miałam wątpliwości czy dam radę...
Read More

Dariusz: Bóg ma swoje priorytety

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłem na początku 2013 roku. Skutki są rewelacyjne. Modliłem się o błogosławieństwo Maryi dla córki i jej narzeczonego przed ich ślubem. Skończyli studia, zdali bardzo dobrze państwowe egzaminy, otrzymali pracę, mają gdzie mieszkać no i w styczniu br. urodziła im się śliczna, zdrowa córeczka. Widząc skuteczność...
Read More

Ewelina: Świadectwo i dziękczynienie za otrzymane łaski

Matko ty nigdy nie zawodzisz jesteś wspaniała, kochająca i otaczasz opieką wszystkich, wstawiłaś się u swojego Syna w mojej intencji i nigdy nie zapomnę jak jesteś dobra, chwała niech będzie Jezusowi, który okazał swoje miłosierdzie i Tobie Chwała na wieki.
Read More

Bożena: UZDROWIENIE synka

a to wszystko dzięki Matce Pompejańskiej
Read More

Adam: Modlitwa o drugą połowę

Zacznę od tego, że jeszcze nie otrzymałem łaski o którą prosiłem. (Nowennę ukończyłem 9 Maja trochę błędnie posługując się różańcem ale robiłem to solidnie i szczerze dlatego wierzę, że została przyjęta).  
Jednak już w pierwszych tygodniach nowenny wyleczyłem się z „magicznego podejścia do tej modlitwy”. Wydaje mi się, że do każdej intencji musimy dojrzeć aby otrzymać łaskę o którą prosimy. Uświadomić sobie własne braki i słabości. Podczas nowenny zdajemy sobie sprawę z ich istnienia. W moim przypadku to było tak:

Chociaż modlitwa dotyczyła znalezienia miłości, dostałem łaskę uwolnienia się od onanizmu i pornografii. Do tej pory jak bym nie walczył po 2 tygodniach przegrywałem.
teraz już 3 miesiąc jak trwam bez tych świństw. (jakże ważna jest tu modlitwa i trwanie w łasce uświęcającej!).

Zyskałem szacunek do samego siebie. Do tej pory zawszę miałem się za gorszego, Za nie kompletnego. Teraz zrozumiałem, że dzięki Bożej pomocy i pracy nad sobą po latach niczym nie odbiegam od reszty rówieśników.

Zrozumiałem, że na pierwszym miejscu stawiałem drugą połówkę, której szukam i czekam na to jak na „Zbawienie” Bóg zajmował drugie miejsce…

Zobaczyłem jak słaba jest moja wiara – chodziłem co niedziele do kościoła, modliłem się przed snem i czytałem Biblię, ale głównie prosiłem, prosiłem i do tego moja relacja się głównie sprowadzała.

Odnowiłem więź z moim przyjacielem, która praktycznie była już martwa. Zmieniłem do niego podejście, zacząłem dostrzegać w Nim nowe rzeczy. Podobnie patrze również na resztę ludzi – głębiej, dłużej.

Moje sumienie się wyostrzyły, nie potrafię już tak przymykać oczu jak kiedyś na potrzeby innych (nie jest w tej kwestii idealnie ale progres jest duży.)

Wciąż z tym mam problem ale zaczynam okazywać swoją wiarę bardziej publicznie
(czyli wychodziło na to, że się jej wstydzę).

Zacząłem dosłownie czytać o naszej wierze pogłębiając wiedzie na jej temat.

I w reszcie po zakończeniu nowenny zostałem przy różańcu. Raz dziennie (mam nadzieje, że do końca życia). Do tego dodaję koronkę do Bożego Miłosierdzia. Czuję, że już nie modlę się z przymusu a ze szczerą chęcią.

Na koniec słów kilka o złym duchu szalejącym podczas Nowenny.

Jasne, że atakował psychicznie i przez ludzi ale można było mu stępić pazury.
Zawsze przed snem modliłem się do Świętego Michała archanioła czasem krótszą, czasem dłuższą modlitwą:

http://www.radiomaryja.pl/modlitewnik/modlitwa-do-swietego-michala-archaniola/

do tego aby nie dręczył mnie we śnie dodawałem:

http://egzorcyzmy.katolik.pl/przeciw-bluznierczym-myslom-i-koszmarom/

podkreślam również, jak ważne jest trwanie w łasce uświęcającej podczas Nowenny! (najlepiej wyspowiadać się przed jej rozpoczęciem).

Pod koniec Nowenny dostałem jeszcze jedną łaskę mianowicie przestałem się bać szatana.
On ma smycz na łbie a modlitwami możemy mu dołożyć nawet kaganiec. Wszystkie dręczenia i trudności tak na prawdę po jakimś czasie wydają się być nie istotne.
Ważne jest tylko aby nie dawać mu się rozpraszać podczas różańca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Adam: Modlitwa o drugą połowę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Adam
Gość
wojciechowski
Gość
wojciechowski

Pomoc braterska:

http://masturbacja.brat.pl/

Jan Kowalski
Gość
Jan Kowalski

Jeśli można wiedzieć ile masz lat albo prosić o jakiś kontakt mailowy? 2 tygodnie to ładnie 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!