Iwona: OTOCZYŁAŚ MNIE OPIEKĄ

Witam wszystkich serdecznie! Chciałabym podzielic się z Wami mocą Różańca Świętego. Mam 45 lat i do tej pory bardzo sceptycznie podchodziłam do modlitwy. Kiedy zaczęły się różnego rodzaju problemy zdrowotne, finansowe, rodzinne jakość bliżej było mi szukać pomocy w internecie " jak przegonić pecha....". Przeczytaj Iwona: OTOCZYŁAŚ MNIE OPIEKĄ
Read More

Sara: Uzdrowienie, spokój wewnętrzny, wyciszenie

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w marcu 2014r , teraz jest to moja 5 Nowenna którą właśnie ukończyłam .Zgodnie z obietnicą którą dałam Maryi pragnę napisać moje kolejne świadectwo .Otrzymałam wiele łask dla siebie i mojej rodziny .Łaski o jakie prosiłam w czasie 1 Nowenny teraz się spełniły ,ustąpiły silne bóle...
Read More

Emilia: prowadzenie Ducha Świętego

Pragnę dać krótkie świadectwo opieki Matki Boskiej z Pompei. Jeszcze w czasie roku szkolnego modliłam się nowenną za mojego syna, który kończył gimnazjum.
Read More

Grzegorz: Zdana matura z matematyki !

Jestem tegorocznym maturzystą i z całego serca dziękuję Matce Najświętszej za zdaną maturę z matematyki.
Read More

Malwina: W środku nocy mój narzeczony wysłał do mnie smsa , że nie chce ślubu, bo zakochał się w innej kobiecie.

Modląc się tą Nowenną trzeba być przygotowanym na wszystko. Nigdy nie wiesz, co wymodlisz!
Read More

Robert: przemiana wewnętrzna i „wielka – mała” łaska

Witam
Chciałem się podzielić świadectwem łaski którą otrzymałem od Mateczki poprzez tą nowennę . Ja z moją żoną jesteśmy osobami przed 30 rokiem życia prowadzimy szybki tryb życia praca i zajęcia po pracy typu siłownia ,tańce itd . Powiem szczerze że za daleko to poszło wpadliśmy w wir w którym nie mamy czasu nawet na obiad . Dużo modliłem się o potomka moja żona nie chciała nawet o tym słyszeć tak jest jej wygodniej od dłuższego czasu modliłem się o łaskę macierzyństwa i o to żeby moja żona zmieniła zdanie byłem nawet na 2 pielgrzymkach w tej intencji. Coś zaczeło się zmieniać w tamtym roku no zaczeliśmy nawet rozmawiać że takie zdarzenie może mieć miejsce z czego się bardzo cieszyłem jednak po długim staraniu nic się nie działo , jakieś 40 dni temu ( bo dziś jest ten dzień nowenny ) znalazłem na internecie wzmianke o nowennie Pompejskiej do Matki Bożej i zacząłem ją odmawiać powiem tak z początku wydawało mi się starsznie dużo tego różańca ale gdy podzieliłem sobie cząstki na cały dzień odmawiając w wolnej chwili dziś w tym 40 dniu nowenny nie widze bez tego życia . Nowenna składa się z 2 części części 1 błagalne 27 dni i 2 dziękczynnej. Zastanawiałem się że po tych 27 dniach nowenny dziękujemy za łaski czytając przy tym że nigdy się nie zdarzyło że osoba nie została obdarowana tym o co prosiła zawierzyłem i modliłem się dalej. Kiedy w 32 dniu nowenny żona pokazała mi pozytywny test nie mogłem w to uwierzyć przeżyłem wielki szok i dziękuję Matce za te cudowne poczęcie , nie wiem nawet w jaki sposób mógłbym się odwdzięczyć. Będę z głęboką wiarą odmawiał do samego końca tą cudowną nowennę. Chciałem się z Wami tym podzielić i przekazać że wierząc i modląc się można wszystko otrzymać co jest zgodne z wolą Pana Jezusa Bardzo ale to bardzo dziękuję z Panem Bogiem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KatarzynadanutaLaurencjaIrenaBea Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość
Bea

Piekne świadectwo. Też niedawno złożyłam swoje świadectwo po 11 latach starań… Życzę Wam aby maleństwo rozwijało się prawidłowo i przyszło na świat całe i zdrowe.

Laurencja
Gość
Laurencja

Nie ch wam Matka Boza blogoslawi!

Irena
Gość
Irena

Możesz się odwdzięczyć Matce Bożej tym, co odmawiasz w części dziękczynnej, czyli opowiadać swoim znajomym, rodzinie o nowennie i łaskach jakie Matka Boża wyprasza u Jezusa dzięki modlitwie różańcowej. Niech Wam Bóg błogosławi.

danuta
Gość
danuta

Robert,bardzo sie ciesze z Wami..oby malenstwo rozwijało sie zdrowo–tego wam zycze…podziwiam twoja wiare,wogóle,które swiadectwo czytam męzczyzny to jestem dumna,że są tacy…..ale ja za swojego moge sie modlic tylko ja—moze to tez dar????
Pozdrawiam i trwaj w modlitwie a napewno wszystko sie ułozy:)

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia.