Aleksandra: Zaczynam rozumieć

Jestem po odnowieniu 1szej Nowenny. Moja Intencja dotyczyła prośby o dobrego męża. Mam 31 lat i problem ze znalezieniem partnera życiowego stał się dla mnie priorytetem, gdyż zaczęłam z tego powodu miewac depresję. Całe życie trafiłam na niewłaściwych mężczyzn bądź takich którzy nagle bez powodu odchodzili. Zaczęłam wierzyć że mam...
Przeczytaj całość

Dorota: Czy to nie cud?

Pragnę złożyć świadectwo otrzymanych łask za pośrednictwem Matki Najświętszej.O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki z pracy.Postanowiłam podjąć to wyzwanie,a było to dla mnie nie lada trudnością ,ponieważ do tej pory nie potrafiłam odmawiać różańca nie znałam tajemnic uważałam,że to jest nudne i monotonne.Zanim przejdę do sedna sprawy , krótko...
Przeczytaj całość

Sylwia: małżeństwo

Ale wierzę ze Matka Boza nas nie zostawi i pomalutku pomoże nam ten mur zburzyc cegielka po cegielce .
Przeczytaj całość

Monika: To już czas -dać świadectwo!

Ostatni dzień mojej 7 nowenny. Nowenny były w różnych intencjach , lecz w intencji za Dusze czyśćcowe i w intencji pewnego księdza zły potrafił nie miło mnie zaskakiwać . Czas poświęcony Matce Najświętszej nigdy , ale to nigdy nie jest czasem straconym . Swoją niespotykanie przeogromnie delikatną opiekę, którą Nam daje nie jesteśmy w stanie opisać słowami .
Przeczytaj całość

Jakub: Dzięki Nowennie Pompejskiej udało mi się uporać z egzaminami na studiach!

Miałem wielkie problemy na studiach. Egzaminy zwaliły mi się na głowę, groziło mi wyrzucenie. Byłem zrozpaczony. Chwyciłem za różaniec, za nowennę pompejską i, dosłownie, nagle, jakby wszystkie kłody na mojej drodze znikały - jedna za drugą. Czułem się jakbym był niesiony na Bożych rękach, a panie w dziekanacie stały się...
Przeczytaj całość

Zosia: Powrót brata do zdrowia

Witam serdecznie. Długi czas odkładałam napisanie tego świadectwa jednak jako że planuję odmówienie kolejnej Nowenny, myślę że przyszedł najwyższy czas aby wypełnić obietnicę daną Matce Bożej w części dziękczynnej Nowenny.
Trudno powiedzieć skąd dokładnie dowiedziałam się o tej modlitwie. Obijała mi się o uszy i oczy przez jakiś czas, do tego odmawiał ją mój kolega.
Od początku zeszłego roku stan zdrowia mojego brata coraz bardziej się pogarszał, tak że w czerwcu zmuszony był do rezygnacji z pracy za granicą i powrotu do domu. Doskwierały mu wysokie gorączki i szereg innych dolegliwosci. Niewiadomo było co mu jest, nie wiedzielismy też jakie powziąć kroki w kierunku leczenia. Zaczęłam odmawiać więc Nowennę Pompejańską w intencji jego całkowitego powrotu do zdrowia. Po jakimś czasie brat zaczął jeździć do specjalistów i robić różne badania i przyjmować leki. Poprawa długo nie następowała, były momenty kiedy leki zamiast pomagać jeszcze pogarszały sytuację, jednak usilnie wierzyłam że Matka Boża pomoże i odmawiałam Nowennę mimo przeciwności i zmęczenia, w Niej widziałam ratunek. Po nniedługim czasie od zakończenia Nowenny sytuacja uległa poprawie, bratu przepisano własciwy lek który wreszcie zaczął pomagać, i brata podniósł się poziom żelaza który wcześniej był bardzo niski i dziś mój brat cieszy się zdrowiem. I mimo że nie uzyskał dokładnej diagnozy, według lekarzy choroba może powrócić, ja wierzę że Matka Boża wysłuchała mojej prośby i to za Jej przyczyną brat jest dziś zdrowy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!