Jarek: Łaski, którymi zostałem obdarzony

Witam, na początku chciałbym podkreślić, że nie udało mi się ukończyć mojej Nowenny do końca, ale bardzo niewiele mi zabrakło. Chociaż nie ukończyłem Nowenny, chcę podzielić się łaskami jakie otrzymałem od Najświętszej Maryi Panny z Pompejów. Obiecałem, że dam świadectwo i właśnie chcę się nim z Wami podzielić.  Przeczytaj Jarek:...
Read More

MMP: Zmiana

Szczęść Boże . Pragnę podziękować Królowej Różańca za to że odmówiłem Nowennę Pompejańska i za otrzymane łaski . Modliłem się w intencji dusz czyścowych to była moja 20- sta nowenna pompejańska którą skończyłem 23 .01.2018 .Podczas tej nowenny bardziej zastanawiałem się czy żyje postępuje zgodnie z wola Bożą w trudnym momentach starałem się zwracać do Boga ( swiętych Maryji itp.) jakoś częściej niż kiedykolwiek .
Read More

Monika: cały czas z nowenną

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiac 17 lutego 2013 r.Znalazlam sie w takiej sytuacji ze tylko ona mi zostala.maz z dnia na dzien zostal zwolniony z pracy.mamy dwoje dziec jedno w wieku 8 lat drugie 11 miesięcy. Bylam zalamana.Sprawa nadal toczy sie w sądzie pracy.Nowenne odmawialam w intencji pomyślnego zakończenia klopotów sadowych.Sprawa...
Read More

Katarzyna: Dziękuję Mamo

Matka Boża kieruje życiem mojej rodziny,strzeże i opiekuje się moimi synami,zesłała łaski przebaczenia,ufności,nadzieii w trudnych chwilach.
Read More

Anna: Dopiero Nowenna Pompejanska pomogła

Dziekuje Najdroższa Matko z calego serca. Teraz niesmialo prosze jeszcze o wysluchanie 3 nowenny
Read More

Zosia: Powrót brata do zdrowia

Witam serdecznie. Długi czas odkładałam napisanie tego świadectwa jednak jako że planuję odmówienie kolejnej Nowenny, myślę że przyszedł najwyższy czas aby wypełnić obietnicę daną Matce Bożej w części dziękczynnej Nowenny.
Trudno powiedzieć skąd dokładnie dowiedziałam się o tej modlitwie. Obijała mi się o uszy i oczy przez jakiś czas, do tego odmawiał ją mój kolega.
Od początku zeszłego roku stan zdrowia mojego brata coraz bardziej się pogarszał, tak że w czerwcu zmuszony był do rezygnacji z pracy za granicą i powrotu do domu. Doskwierały mu wysokie gorączki i szereg innych dolegliwosci. Niewiadomo było co mu jest, nie wiedzielismy też jakie powziąć kroki w kierunku leczenia. Zaczęłam odmawiać więc Nowennę Pompejańską w intencji jego całkowitego powrotu do zdrowia. Po jakimś czasie brat zaczął jeździć do specjalistów i robić różne badania i przyjmować leki. Poprawa długo nie następowała, były momenty kiedy leki zamiast pomagać jeszcze pogarszały sytuację, jednak usilnie wierzyłam że Matka Boża pomoże i odmawiałam Nowennę mimo przeciwności i zmęczenia, w Niej widziałam ratunek. Po nniedługim czasie od zakończenia Nowenny sytuacja uległa poprawie, bratu przepisano własciwy lek który wreszcie zaczął pomagać, i brata podniósł się poziom żelaza który wcześniej był bardzo niski i dziś mój brat cieszy się zdrowiem. I mimo że nie uzyskał dokładnej diagnozy, według lekarzy choroba może powrócić, ja wierzę że Matka Boża wysłuchała mojej prośby i to za Jej przyczyną brat jest dziś zdrowy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o