Zacznij nowennę w Niedzielę Miłosierdzia, zakończ w Boże Ciało!

Wiele osób modliło się nowenną pompejańską od Środy Popielcowej do dzisiaj – Niedzieli Miłosierdzia.

Ufnie czekamy na Wasze świadectwa.

Jeśli zaczniesz nowennę pompejańską dzisiaj 12 kwietnia 2015 r., to część błagalną skończysz 8 maja, w święto Sanktuarium Królowej Różańca w Pompejach! Ostatni dzień nowenny przypadnie na 4 czerwca 2015 r., w Boże Ciało!

Zatem jeśli masz intencję, nie wahaj się, zacznij już dziś!

Nie znasz nowenny pompejańskiej? – zobacz instrukcję krok po kroku albo na stronie www.nowenna-pompejanska.pl

Opt In Image
Regularny biuletyn pompejański!
Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego bezpłatnego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. 

Zostań z nami w kontakcie!

 

17 myśli na temat „Zacznij nowennę w Niedzielę Miłosierdzia, zakończ w Boże Ciało!

 1. Dzisiaj kończę właśnie jedną nowenne pompejanska i zaczynam dwie …ufam, że i tym razem wytrwam do końca.. Kiedyś odmawialam 3 na raz… Ta modlitwa pozostanie ze mną do końca mej ziemskiej wędrówki….módlcie się ta nowenna a zobaczycie jakie cuda zaczną dziać się w Waszym życiu.. Zaznaczam, że jeszcze parę lat temu szkoda było mi czasu na modlitwę a o różancu już nie wspomnę, dzisiaj modlę się bardzo dużo i czerpię z tego radość…

 2. Szczęść Boże !
  I ja dziś rozpoczęłam NP 🙂 Będę się modlić za nas wszystkich, byśmy wytrwali… by nasza modlitwa była cicha i pokorna… podobała się Bogu i Maryi… by została wysłuchana, jeśli taka jest Wola Naszego Pana… Z Bogiem ! Wspierajmy się nawzajem 😉

 3. Szczęść Boże.
  Jestem jedną z osób, które zakończyły wczoraj Nowennę rozpoczętą w Środę popielcową. Jest to moja 3 nowenna i chociaż przymierzałam się do jej odmówienia już jakiś czas – to właśnie w środę popielcową w trakcie mszy przyszło do mnie przynaglenie, że mam zacząć odmawiać nowennę. Na owoce z intencji będę musiała poczekać ale też intencja była bardzo trudna. Oddaję wszystko wstawiennictwu Najświętszej Panienki i woli Boga Ojca naszego. Jednak tym razem różaniec przyniósł mi prawdziwy spokój duszy. Pomógł mi w tym szczególnym czasie wielkiego postu. Życzę wszystkim wszelkich błogosławieństw na czas modlitwy i na każdy dzień. Z Panem Bogiem.

 4. Moje zapytanie: Czytałam, czytałam nt Nowenny i źle zaczęłam:( W dniu dzisiejszym zorientowałam się, że Tajemnice odmawiałam tak jak odmawia się w Różańcu np Tajemnica Radosna (poniedziałki i soboty) itd…..nie odmawiałam wszystkich części…….czy to jest duży błąd? czy mogę kontynuować Nowennę poprawnie czy muszę zacząć od nowa?

  Odpowiedź: Tak, powinnaś zacząć od początku. codziennie 15 tajemnic.

  Dziękuję za odpowiedź……….czy jeśli teraz odmawiam Nowennę poprawnie mogą ja kontynuować? i nadrobić te źle odmawiane dni? Strasznie szkoda mi tych poprawnych dni….poza tym byłam nieświadoma jak poprawnie powinno się Nowennę Odmawiać:)

  Kolejną zacznę i skończę poprawnie:)

  Bóg zapłać

  • Marzenko, nie ma straconych dni. Każda modlitwa to dialog z Bogiem 🙂 Zasady nowenn są określone jako codzienna modlitwa w takiej a takiej ustalonej konwencji.

 5. mam pytanie , otoz jestem czesto poza domem , dojezdzam do pracy okollo 250 km w dwie strony, zaczelam odmawiac nowenne w pracy , miedzy jedna narkoza a druga, czy ta modlitwa bedzie mila Matce Bozej, jest to dla mnie bardzo wazne ….. mam ogroma prozbe i mam nadzieje ze moja intencja bedzie wysluchana

 6. Czy mogę zacząć odmawiać nowennę jakiegokolwiek dnia? Czy musi to być Święto Maryjne aby rozpocząć? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!