Anonimka: Nie wysłuchana modlitwa?

JAK DLA MNIE TA MODLITWA JEST NIE DO ODPARŁA. DZIĘKI TEJ MODLITWIE OTRZYMAŁAM WIELE ŁASK, POMOCY OD MATKI BOŻEJ. WIELE ZROZUMIAŁAM I DOWIEDZIAŁAM SIĘ DZIĘKI TEJ MODLITWIE. WIEM ,ŻE WSZYSTKO W ŻYCIU MA SENS WOLA BOGA JEST NAJLEPSZA.
Read More

Beata: Po czwartej nowennie

Witam. Jestem po odmówieniu 4 nowenny pompejańskiej w mojej intencji. Świadectwo piszę z opóźnieniem. Nowenna dawała mi odwagę jakiej nie miałam, mobilizowała mnie do czegoś, byłam radośniejsza i sama się dziwię, że dałam radę odmówić.
Read More

Marzena: Cały ból zniknął

W 2017 r. po tym jak u mojej mamy podejrzewano raka kości, rozpoczęłam odmawiać nowennę pompejańską. Wszystko wskazywało że to właśnie ta choroba, prześwietlenia wykazywały ubytki kości, ból okropny. Wszystko zawierzyłam Matce Boskiej Pompejańskiej i do 2 miesięcy po zakończeniu nowenny cały ból zniknął, noga jest sprawna, a mama czuje się dobrze. Dziękuję Królowo Nieba i Ziemi. Teraz rozpoczęłam drugą nowennę w znanej mi intencji bo wierzę że tylko Ona Matka jest w stanie mi w tej sytuacji pomóc.
Read More

Ewa: Nasz Mały Wielki cud!

Kochani, marzyłam o chwili, w której będę mogła napisać to świadectwo, bo oznacza to, że zdarzyło się to co według wielu było niemożliwe. Od blisko czterech lat staramy się z mężem o dziecko. Wiele wizyt u różnych lekarzy, stres i zwątpienie. Poniewaz problem okazał się bardzo skomplikowany, wielu z nich od razu przekreślało możliwość naturalnego poczęcia i zachęcało do in vitro, jako jedyną szansę. W maju 2014 skończyłam nowenne w tej intencji, ale na nasz cud musieliśmy jeszcze poczekań. Co miesiąc monitoring, częste wizyty, leki, aż w końcu decyzja o laparoskopii w październiku. Kolejny monitoring, który nie dawał szans, zwątpienie i wtedy zaczęłam myśleć,że może faktycznie czekam na niemożliwe, zaczęłam myśleć o in vitro...
Read More

Iwona: Studia medyczne i nerwica natręctw

Rok temu zdecydowałam, że wrócę na studia medyczne. Pisałam już świadectwo, ale nie byłam jeszcze w stanie dowiedzieć się, czy moja intencja jest zgodna z Wolą Bożą. Teraz już wiem- nie uciekłam ze studiów, a o to się modliłam. Mam nerwicę natręctw i w poprzednim roku akademickim zrezygnowałam po 2...
Read More

Wiktoria: MOJE NOWENNY

Jestem w trakcie już drugiej nowenny. O tej modlitwie dowiedziałam się z internetu, obejrzałam świadectwo, na youtubie.
Pierwszą swoją nowennę zaczęłam w intencji o dobrego męża, chłopaka. Był to 8 listopada ubiegłego roku. 16tego, nie mogłam spać w nocy. Chciałam z kims porozmawiać, zalogowałam się na czat i napisałam do chłopaka, który akurat był aktywny. Tyle rozmawialiśmy o wszystkim, codziennie że w grudniu postanowiliśmy się spotkać. Nie wiem czy to ten, nie wiem też czy go kocham (dla mnie to jeszcze zbyt wcześnie na ocenę), ale jest naprawdę dla mnie dobry. Spotykamy się do dziś. W trakcie odmawiania pierwszej nowenny często leciały mi łzy, były one gorące i dawały taki rodzaj oczyszczenia. W między czasie zachorowała moja mama, bardzo źle się czuła. Nie miałam jakoś siły odmawiać nowenny po ostatniej, chciałam zrobić chwilę przerwy. 25 lutego postanowiłam, że muszę odmówić w intencji zdrowia mojej mamy. Jestem już w 4tym dniu części dziękczynnej, mama była niedawno u lekarza, wyniki poprawiły się, tak jak i jej samopoczucie. Odmawiając drugą nowennę, nie miałam już tych gorących łez, za to pod koniec części błagalnej musiałam założyć medalik, nie wiem dlaczego, ale czułam wewnętrzną potrzebę założenia go.
Polecam wszystkim tę nowennę, bo zapewnia spokój. Jeszcze w ubiegłe wakacje, jak pomyślałam o śmierci czułam ogromny niepokój, teraz jestem w pełni spokojna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
WojtekWiktoriaMegKasialukasz Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
lukasz
Gość
lukasz

ja odmowilem nowenne pompejskom o dobrom zone i nic Bog i maryja lepi i szybciej wysuchuje kobiety modloce sie niz chlopakow czyli mnie gg 34081818

Kasia
Gość
Kasia

wysłucha i Ciebie 🙂

Meg
Gość
Meg

a na jaki czat sie zalogowalas na czaterii ?

Wiktoria
Gość
Wiktoria

badoo

Wojtek
Gość
Wojtek

Witam was wszystkich Jak czytam różne świadectwa to widzę w nich obraz swojej nowenny. Intencja nowenny jest o miłość ale niestety o związek po rozwodzie i to w momencie kiedy kochana odeszła. Nie wiem czy taka miłość może się Bogu podobać zatem zostawiłem wszystko Matce Bożej. Łzy czasami ciekną jak groszek chociaż jestem przecież facetem. Całe życie rozbierane jest na części pierwsze. Pierwsza nowenna to sprawdzian z życia i modlitwy. Zanegowanie mojego ego, poniżenie ( chociaż nie wierzę zeby to było od Matki). Nocne kuszenia, pękający różaniec, ale i dużo dobrego się zdarzyło. Dary które dostałe to np. awans w… Czytaj więcej »