Agnieszka: Dostałam bardzo dobrą pracę

Straciłam pracę ,załamałam się ... zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską, którą poleciła mi siostra . Matka Najświętsza pomogła mi. Znalazłam bardzo dobrą pracę blisko domu. Maryjo dziękuję Ci za wszystkie łaski i przepraszam, że dziękuję tak późno ...jest mi wstyd za moje niezadowolenia, słabości narzekania, lenistwo...za wszystkie grzechy... Wybacz mi, proszę . Zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy. Tylko w Bogu jest nadzieja i siła!
Przeczytaj całość

anna: niejedna łaska pracy w rodzinie

Matko Boża, dziękuję Ci za wysłuchanie mojej prośby : łaskę pracy jaką otrzymała moja siostra w cztery dni po ukończeniu Nowenny Pompejańskiej. Również mój syn otrzymał tę łaskę pracy po zakończonej Nowennie a był w sytuacji - po ludzku -bez wyjścia.Wysyłał dziesiątki ofert przez dwa miesiące bez powodzenia. Jestem przekonana,...
Przeczytaj całość

Mariusz: Jestem po odmówieniu pierwszej Nowenny Pompejskiej w swoim życiu.

Intencję w której modliłem się na chwilę obecną nie została jeszcze wysłuchana. Wierzę w to, że spełni się.
Przeczytaj całość

Aneta: Matka Najświętsza pomogła finansowo

Witam wszystkich serdecznie. Wiem, że moje świadectwo nie będzie nawet w połowie tak urzekające jak wielu z was. Piszecie o wspaniałych cudach, których doświadczyliście za wstawiennictwem Matki Najświętszej. Ja prosiłam Maryję o pomoc... finansową. Tak, taka zupełnie przyziemna prośba, miała jednak podłoże głębsze. Mój mąż od długiego czasu zmaga się...
Przeczytaj całość

Przemek: Długi

Modliłem się o pomoc w zadłużeniu. Patrząc na dzień dzisiejszy (ok. 5 miesięcy po skończeniu nowenny) nie modliłem się odpowiednio, to było trochę klepanie, walka ze snem, modlitwa do pierwszej w nocy, aby tylko skończyć wszystkie tajemnice, lub też w ukryciu przed bliskimi spiesząc się.
Przeczytaj całość

Wiktoria: modlitwa o rzeczy ważne

Matka Boża dziękuję Ci za otrzymane łaski. Modlitwę Pompejańską odmawiam już po raz siódmy. Moje intencje zostały wysłuchane częściowo. Na spełnienie części z nich wciąż czekam, al wiem że jedną z przyczyn dlaczego ich nie otrzymuje jest brak gotowości na to. Widzę ze strony Mateńki jak stara się mnie na ich otrzymanie przygotować, dokonując zmian ale we mnie. Pokazuje mi nowe rozwiązania, co jest dla mnie istotne. Muszę szczerze przyznać, że do tej pory to ja się bawiłam we „własnego Pana Boga” niby się modliłam, ale narzucałam Bogu niech będzie tak i tak. Nie mogłam zrozumieć dlaczego mnie nie wysłuchuje. Najprostsza myśl nie zasłużyłam na łaskę. Jestem złym człowiekiem, tak to sobie tłumaczyłam. A ja nie nie jestem przecież złym człowiekiem tylko mocno zagubionym. Błądzę i grzeszę jak każdy. Ale ta modlitwa nauczyła mnie wielu rzeczy. Tak grzeszysz ale pracuj nad tym! Kochani Matka Boża mówiła do przez róznych ludzi i tych dobrych i złych. Pokazała kto zawsze jest przy mnie w trudnych chwilach a kto gdy tylko mnie potrzebuje. Nauczyła, że ludzie będzie bardziej mnie szanować gdy ja nauczę szanować siebie. Wzmacnia moje poczucie własnej wartości. Swojej wartości dopatruje w oczach Boga a nie innych ludzi jak robiłam to do tej pory. Uzależniając swoją wartość od ich humorów. Dziękuję Ci Matko Boża ż pozwoliłaś mi podjąć decyzję o podjęciu mojej dalszej drogi życiowej.Dziękuję Ci za wszelkie doświadczenia doznane podczas odmawiania Nowenny i dobre i te złe. Każde doświadczenie mnie czegoś nauczyło. Mimo że przez niektóre wiele łez musiałam wylać. Teraz będę modlić się abyś dała mi spotkać dobrych i życzliwych ludzi na mej drodze, a także mojego przyszłego męża:)

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wiktoria: modlitwa o rzeczy ważne"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
edyta
Gość

Dziękuję Ci Wiktorio za to świadectwo.Dla mnie jest ono oznaką Twojej dojrzałości i uczciwosci.Tylko taka postawa sprawia, że uświadamiamy sobie wartość wszelkich przeciwności i cierpienia i wychodzimy z nich silniejsi.Zyczę Ci,żebyś znalazła męza, dla którego, tak jak dla Ciebie, tylko Bóg będzie fundamentem zycia. Szczęść Boże.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!