Malwina: powrót mamy do zdrowia

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem związanym z odmawianiem nowenny pompejańskiej. Nowennę odmawiałam wielokrotnie, zdarzało się również, że ją tylko rozpoczynałam. Intencją jednej odmawianej przeze mnie modlitwy był powrót do zdrowia mojej mamy, która przeszła ciężką operację. Przeczytaj Malwina: powrót mamy do zdrowia
Read More

Maria: Nowenna w intencjach Matki Bożej dla całej naszej rodziny.

Dwa dni później modliłam się, powierzając wszystkie sprawy Matce Bożej i prosiłam, aby wybrała swoją intencję dla naszej rodziny.
Read More

Ewa: Odzyskałam słuch i wzrok

Zacznę od tego,że przez ostatnie lata moje życie było daleko od Boga, choć paradoksalnie wydawało mi się zupełnie inaczej.
Read More

jowita: Podziekowanie za otrzymane laski

Zachecam wszystkich do odmawiania rozanca swietego Nowenna Pompejanska ,ktora czyni cuda.
Read More

Urszula: Droga z Różańcem

Wiele łask otrzymałam ja sama, trafiłam do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, jak również moje dzieci miały okazję spotkań.
Read More

Urszula: Cudowna Modlitwa

Wlasnie skonczylam odmawiac Rozaniec w pierwszym dniu Nowenny(szostej juz).Jest Niedziela Milosierdzia Bozego,a ja w trakcie modlitwy rozancowej w Rozy rozancowej,nagle poczulam nieodparta potrzebe rozpoczecia tej kolejnej Nowenny.Zwrocilam sie do Maryji:Matko Najswietsza,Ty naklaniasz mnie w tej chwili do tej modlitwy,ale ja zupelnie nie wiem w jakiej intencji mam sie modlic.Mam ich tyle,ze nie wiem na czym sie skupic,co jest teraz najwazniejsze dla mnie,badz moich bliskich.Dotychczasowe moje Nowenny byly w intencji moich dzieci,lub innych osob z blizszej lub dalszej rodziny.W tym momencie mialam pustke w glowie.Po chwili coraz bardziej realnych ksztaltow zaczela nabierac mysl:O Blogoslawienstwo Boze dla mojej rodziny,dla mojego Domu.Moja rodzina jest niepelna od prawie dwoch lat,kiedy to w wypadku w pracy zginal moj maz.Od tego czasu borykam sie sama z roznymi problemami zwiazanymi z moimi dziecmi a i materialnie jest ciezko.Od kiedy jednak zaczelam odmawiac Nowenny(poczatek 2014)zaczely sie dziac cuda,cuda niepojete w moim zyciu duchowym.Moja ukochana,Najswietsza Matka Boza mnie prowadzi do Jezusa,ktory napelnia mnie Duchem Sw.Jezus jest moim Przyjacielem,moim Zbawicielem,moim Panem a Jego Przenajswietsza Matka moja Opiekunka,moja Przewodniczka w drodze do Nieba,a modlitwa rozancowa,moja ulubiona modlitwa.Wiem,ze jezeli zaufam,to otrzymam to co dla mnie jest najlepsze.Boze moj,Panie,niech sie dzieje Wola Twoja,Amen

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!