Iwona: Pomoc w pracy

Pragnę złożyć świadectwo mojej czwartej nowenny pompejańskiej, którą odmówiłam w intencji zachowania przez moją mamę etatu w pracy. Mama ma ponad 30 lat doświadczenia zawodowego i pracuje w swoim zawodzie z powołania. Jest niezwykle sumienna i odpowiedzialna, na przestrzeni lat odnosiła niemałe sukcesy. Brakuje jej kilku lat do przejścia na...
Read More

Szczęściara: Spadła mi z nieba satysfakcjonująca praca!!!

Nie przypuszczałam, że tak szybko ponownie złożę swoje świadectwo (minął zaledwie miesiąc). Przepełnia mnie ogromna radość, szczęście, którym pragnę się z Wami podzielić. Otóż otrzymałam satysfakcjonującą propozycję pracy w niespełna tydzień po ukończeniu Nowenny Pompejańskiej w tejże intencji :) Dodam, że w okresie odmawiania Nowenny Pompejańskiej nie szukałam pracy. Przeczytaj...
Read More

Małgorzata: Dostałam wymarzoną pracę

Swoje świadectwo na temat odmawiania nowenny w intencji znalezienia pracy pisałam już kiedyś, pomimo, że pracy nie otrzymałam to dostałam wiele łask. Dziś mija niecały rok od odmówienia nowenny w intencji znalezienia pracy. Z zawodu jestem nauczycielem i każdy młody nauczyciel potwierdzi, że znalezienie obecnie pracy w zawodzie graniczy z...
Read More

Zofia: Nigdy wcześniej nie modliłam się na różańcu

Jesienią 2014r., u mojego syna wykryto rzadką chorobę genetyczną. Wiedziałam, ze tylko Bóg może sprawić, że ta choroba nie zacznie postępować. Zaczęłam czytać na forach internetowych opinie ludzi, którzy odmawiali Nowennę Pompejańską i zostali cudownie uzdrowieni przez Matkę Różańcową. Zawsze w trudnych chwilach życia mojej rodziny modliłam się właśnie do Matki Bożej, ale nigdy wcześniej na różańcu.
Read More

Kasia: Odwiedziłam koleżankę, która opowiedziała mi o Nowennie Pompejańskiej.

Od roku z mężem staramy się o drugie dziecko. W maju poroniłam, w sierpniu byłam w ciąży pozamacicznej. Bardzo mocno to przeżyłam. Bałam się w ogóle podjąć kolejne starania. Odwiedziłam koleżankę, która opowiedziała mi o Nowennie Pompejańskiej.
Read More

Teresa: Przemiana córki

Witam serdecznie!10 miesięcy temu Bóg dotknął mojego brata i wyzwolił go z alkoholizmu.Od tamtej pory zaczęłam mieć potrzebę bliższej relacji z Bogiem i natknęłam się w internecie na Nowennę Pompejańską.Modlę się od pażdziernika 2014 do dziś.Taką bardzo odczuwalną zmianę widzę w mojej córce nastolatce,która miałam wrażenie,że wstydzi się nas,lekceważy,ośmiesza przy koleżankach i latami nie chce chodzić do kościoła.Pod koniec Nowenny Dziękczynnej,córka oznajmia,że jedzie z nami do kościoła,jest miła ,kochająca inna zupełnie teraz taka nasza.Dziękuję Ci Mateńko i Panie Boże za te wspaniałe przemiany w mojej rodzinie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Teresa: Przemiana córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
aga
Gość

Jak modliliscie się za brata jakimi modlitwami bo ja modlę sie za mojego męża już trzecia nowenna i czekam na tę laske i zmilowanie nad nasz rodzina.

filipowicz442
Gość
filipowicz442

Witam!Za brata modliliśmy się prostymi modlitwami i zamawialiśmy msze m.in Wieczystą.On miał dość już takiego życia(problemy zdrowotne,np.początki padaczki alkoholowej) i sam modlił się prostymi modlitwami.Bóg dotknął go w pracy,jest wreszcie wolnym i szczęśliwym człowiekiem,czego Wszystkim życzę.Chwałą Panu.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!