Sylwia: upragnione macierzyństwo

Witam! pragnę złożyć podziekowania Matce Najświętszej za uzyskane łaski wyproszone nowenną pompejańską. Starałam się o ciąże 8 miesięcy po poronieniu w zeszłym roku. Po drodze dotknęło nas wiele nieszczęść i rozczarowań. O nowennie dowiedziałam się przypadkowo w kościele ktoś zostawiła nowenna na ławce, w której siedziałam. Wzięłam obrazek do domu i długo nie mogłam się przekonac do odmawiania nowenny bo sądziła, ze nie dam rady poświęcić dziennie tyle czasu. Wkońcu w styczniu tego roku wzięłam do ręki różanieć i postanowiłąm twardo że wytrwam w postanowieniu odmawiania przez 54 dni nowenny w intencji wyproszenia łaski poczęcia dzidziusia. Zakończyłam odmawianie nowenny w marcu, w dni płodne i czułam się tak spokojnie, wiedziałam że Matka Boża opiekuje się mną podczas starań i nie tylko. Kilka dni temu dowiedziałam się, zę jestem w ciąży. Cud się wydarzył i wierzę w to mocno, ze Matka Boża bedzie się mną opiekowac przez te 9 miesięcy i tym razem zakończy się wszystko szczęśliwie. Dziekuję Matko Najświętsza.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Sylwia: upragnione macierzyństwo"

Powiadom o
avatar
Aneta
Gość

Ja też modliłam się o dzieciątko, mam 5 letniego syna ale 2 lata temu poroniłam, rok temu również. Pierwsza nowenna została wysłuchana, później modliłam się o zdrowie dla moich synków i wierzę głęboko, że i ta modlitwa zostanie wysłuchana tym bardziej, że w intencji naszego maleństwa modlił się również mój mąż. Teraz jestem w 37 tygodniu ciąży i głęboko wierzę, że Matka Boża czuwa nad nami i wszystko skończy się dobrze. Tego również życzę i Tobie 🙂

Bea
Gość

Ja też wymodliłam Cud poczęcia- po 11 latach starań. Mam nadzieję, że Matka Boża zawsze będzie z nami i opiekuje się naszym maleństwem. Dopiero 6 tydzień. Mam nadzieję, że Wszystkie szczęśliwie urodzimy nasze dzieciątka.

agnieszka
Gość
agnieszka

Bea czekam na twoje swiadectwo. Dużo zdrówka i opieki Matki Bozej dla ciebie

kk
Gość

Zaufaj Matce Boga Ona nigdy nie zawiedzie. Będę się modlić za Ciebie i Twoje dzieciątko.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij