Anna: cud jaki za wstawiennictwem Maryi z Pompejów zdarzył się w moim życiu

Od jakiegoś czasu chodzi z mną myśl ze muszę w końcu opisać ten cud jaki za wstawiennictwem Maryji z Pompejów zdarzył się w moim życiu i mojego męża.
Read More

Ewelina: Królowo Różańca Świętego: Módl się za nami!

Wczoraj ukończyłam Nowennę i dziś rozpoczęłam następną. Mimo tego, że moja prośba nie została spełniona to ciągle trwam na modlitwie. Nie poddam się, bo łaska, o którą proszę jest dla mnie naprawdę bardzo ważna. Wierzę w to, że ją otrzymam, tylko może jeszcze nie czas na to. Mimo, że pragnienie...
Read More

Aneta: Uzdrowienie z guza trzustki

Wydawało mi sie ze jestem osobą wierzącą, ale Pan Bóg przez pewne wydarzenia pokazał mi jak powierzchowna była moja wiara.
Read More

Anna: Burza na jeziorze potrzebna…

Jeszcze raz dziękuję Maryi za wszystkie łaski, które mi wyprosiła u Boga. Przede wszystkim jednak za to, że dzięki niej „odkryłam” Jezusa.
Read More

Mateusz: matura

Piszę to świadectwo, ponieważ czuję się zobowiązany względem Matki Bożej, ponieważ ona mi pomogła razem z Panem Jezusem otrzymałem od nich dużo łask i rzeczy, które wcześniej były, wydawały się dla mnie niemożliwe stały się możliwe. W internecie znalazłem modlitwę , która nazywa się Nowenna Pompejańska. Na początku było zniechęcenie,...
Read More

Sylwia: upragnione macierzyństwo

Witam! pragnę złożyć podziekowania Matce Najświętszej za uzyskane łaski wyproszone nowenną pompejańską. Starałam się o ciąże 8 miesięcy po poronieniu w zeszłym roku. Po drodze dotknęło nas wiele nieszczęść i rozczarowań. O nowennie dowiedziałam się przypadkowo w kościele ktoś zostawiła nowenna na ławce, w której siedziałam. Wzięłam obrazek do domu i długo nie mogłam się przekonac do odmawiania nowenny bo sądziła, ze nie dam rady poświęcić dziennie tyle czasu. Wkońcu w styczniu tego roku wzięłam do ręki różanieć i postanowiłąm twardo że wytrwam w postanowieniu odmawiania przez 54 dni nowenny w intencji wyproszenia łaski poczęcia dzidziusia. Zakończyłam odmawianie nowenny w marcu, w dni płodne i czułam się tak spokojnie, wiedziałam że Matka Boża opiekuje się mną podczas starań i nie tylko. Kilka dni temu dowiedziałam się, zę jestem w ciąży. Cud się wydarzył i wierzę w to mocno, ze Matka Boża bedzie się mną opiekowac przez te 9 miesięcy i tym razem zakończy się wszystko szczęśliwie. Dziekuję Matko Najświętsza.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Sylwia: upragnione macierzyństwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Ja też modliłam się o dzieciątko, mam 5 letniego syna ale 2 lata temu poroniłam, rok temu również. Pierwsza nowenna została wysłuchana, później modliłam się o zdrowie dla moich synków i wierzę głęboko, że i ta modlitwa zostanie wysłuchana tym bardziej, że w intencji naszego maleństwa modlił się również mój mąż. Teraz jestem w 37 tygodniu ciąży i głęboko wierzę, że Matka Boża czuwa nad nami i wszystko skończy się dobrze. Tego również życzę i Tobie 🙂

Bea
Gość

Ja też wymodliłam Cud poczęcia- po 11 latach starań. Mam nadzieję, że Matka Boża zawsze będzie z nami i opiekuje się naszym maleństwem. Dopiero 6 tydzień. Mam nadzieję, że Wszystkie szczęśliwie urodzimy nasze dzieciątka.

agnieszka
Gość
agnieszka

Bea czekam na twoje swiadectwo. Dużo zdrówka i opieki Matki Bozej dla ciebie

kk
Gość

Zaufaj Matce Boga Ona nigdy nie zawiedzie. Będę się modlić za Ciebie i Twoje dzieciątko.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!