gabriela: wymodlone mieszkanie

Matka Boża zauważalnie wkroczyła w moje i mojej rodziny życie.
Przeczytaj całość

A-K: niezliczone łaski

Witam.Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie w tej samej intencji, co prawda do tej pory moja prośba jeszcze nie została wysłuchana,ale otrzymałam wiele innych łask Bożych, a moje życie zmieniło się na lepsze,umocniła się moja wiara,odzyskałam nadzieję.Dziękuje Ci Matko Boska za to,że codziennie działasz w moim życiu.
Przeczytaj całość

Barbara: To prawdziwy dar

Modliłam się podczas dwóch NP o dar potomstwa dla syna i synowej pomimo iż lekarze specjaliści nie dawali im szansy na dziecko i w marcu 2017 urodził się zdrowy, mały Jaś ! To prawdziwy dar niebios otrzymany od Matki Najświętszej - Królowej Różańca Świętego...  Chwała Panu ! Ta modlitwa naprawdę działa.
Przeczytaj całość

Wierząca: zachecam wszystkich z kim rozmawiam do odmawiania tej Nowenny

Poczatek  ubieglego roku ,zle sprawy pietrzyly  sie wokol mnie jedna po drugie,codziennie mowilam 10rozanca i Koronke juz od lat do a kiedy w polowie lata moje zdrowie calkiem podupadlo,(nie jestem okazem zdrowia )ale jakos dawalam rade,ale wlasnie wrzesien w ubieglym roku ,byl miesiacem kiedy odczulam calkowity brak sil do wszystkiego...
Przeczytaj całość

Marta: Łaska potomstwa

Od dwóch lat staraliśmy się z mężem o potomstwo. 21.06. Maryja zesłała  na nas łaskę , o którą modliłam się Nowennami od około roku... nie ukrywam ze w ostatnim miesiącu udało mi się przekonać męża do odmawiania Różańca.
Przeczytaj całość

Sylwia: Chwała Panu!!!

Witam !!Nowenne rozpoczelam w lipcu zeszlego roku o uzdrowienie z leku i natretnych mysli .Bylo ciezko ,ale nie poddawalam sie .Matka Boza byla przy mnie .Po skonczeniu pierwszej nowenny ,po miesiacu zaczelam druga o uzdrowienie reki mojego meza .Laski splywaly do nas powoli i calkowte uzdrowienie nastapilo teraz .Nasze zycie zmienilo sie o 180 stopni.Pan Bog jest teraz na pierwszym miejscu.Dziekuje Ci Matko Boza Pompejanska za Twoje wstawiennictwo.Chwala Panu!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Sylwia: Chwała Panu!!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Irena
Gość

Bóg jest Wielki!!! Dziękuję Ci Panie za łaski dla Sylwii i jej bliskich!

Martyna
Gość
Martyna

Sylwio to wspaniale, że Matka Boska uleczyła Cię z lęków. Wiem co przeżywałaś. Ja ciągle wierzę, że i mnie pomoże. Borykam się z tym samym. Chwała Panu! Pozdrawiam Cię ciepło 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!