An: Dziękuję Maryjo za ten czas modlitwy i łaski

Wczoraj zakńczyliśmy z Mężem 5 Nowennę Pompejańską. Odmawialiśmy od Bozego Narodzenia 2016 r. Pragnę zaświadczyć o ogromnej mocy tej modlitwy. Pragnę również życie swoim wskazywać na Dobroć naszej Ukochanej Mamy oraz jej nieustanną pomoc a przede wszystkim swoim postępowaniem zachęcać innych do zawierzenia i zmiany swoich złych nawyków.
Przeczytaj całość

Paulina: Dziękuję za wstawiennictwo Matki Bożej

Sześć Boże, chciałam podzielić się swoim świadectwem wielkiej łaski otrzymanej za wstawiennictwem Matki Bożej: Październik 2012 r. był dla mnie miesiącem nad wyraz trudnym. Najpierw moja babcia przeżyła wypadek, później moja mama straciła pracę. Jako, że jestem bardzo związana z rodziną bardzo przeżyłam te wydarzenia. Najtrudniej było mi przyjąć nową...
Przeczytaj całość

Henryka: Choroba nowotworowa córki

W 2010 roku  moja córka (45 lat)  dowiedziała się o chorobie nowotworowej jajnika- nowotwór złośliwy nie powodujący przerzutów. Przeprowadzono operację, po której lekarz poinformował nas, że nie zdołali wszystkiego zrobić, usunąć całego nowotworu ponieważ jest za mocno wrośnięty.
Przeczytaj całość

Aneta: Bogu oddalam wszystko i nastąpił zwrot wydarzeń.

Kochani odmówiłam pewnie 9 NP w różnych intencjach, w tym dwie za siebie. To się wydarzyło w ostatnim okresie i nadal dzieje jest niesamowite. Bóg zaczął od mojej wewnętrznej zmiany i to chwilę trwało, zrozumiałam, że moja wiara była płytka. Moje życie jest zagmatwane, problemy finansowe, brak stałej pracy, stres itd.
Przeczytaj całość

Gabriel: Zdany trudny egzamin

Nazywam się Gabriel. Studiuję prawo. Przed przystąpieniem do trudnego egzaminu modliłem się nowenną pompejańską. Egzamin był bardzo trudny
Przeczytaj całość

Stanisław: Życie z nowenną

Szczęść Boże.

Z Nowenną Pompejańską jestem związany już od kilku lat. Kiedy kończę jedną, wkrótce zaczynam kolejną. Mimo iż moja modlitwa po ludzku nie jest doskonała, czasem pokusa niedokończenia Nowenny jest ogromna, ale dzięki Bożej Łasce zawsze udaje mi się dobrnąć do końca. Mogę powiedzieć, że Mateńka zawsze pomaga mi i wysłuchuje moje intencje, a ponadto modlitwa ta sprawia, że bez Różańca nie można dosłownie żyć.

W czasie odmawiania Nowenny czuje Jej bliskość, czuję Jej Matczyną Opiekę. Pomogła mi w trudnych chwilach kiedy moja Żona miała kłopoty z sercem po Nowennie nastą[iła poprawa. Ciąża żony była zagrożona i tu także Mateńka Najukochańsza pomogła i dziś cieszymy się w pełni zdrowym dwuletnim synem.
Był także okres w moim życiu kiedy kilka razy rozlatywały się Firmy, w których pracowałem, ale dzięki Nowennie Pompejańskiej zawsze znajdowałem nową i lepszą pracę.

Zachęcam wszystkich do włączenia się w Nowennę Pompejańską. W świecie gdzie panuje totalny chaos Maryja jest naszą jedyną ucieczką, tą która bez względu na wszystko Kocha i pomaga swoim dzieciom.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Stanisław: Życie z nowenną"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Piękne świadectwo. Ja właśnie zaszłam w upragnioną ciążę dzięki Matce Bożej i wierzę, że będzie z nami do dnia rozwiązania i całe życie. ..

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!