Arkadiusz: żona przyszla z pracy radosna !

O NP slyszalem juz od paru lat, ale perspektywa odmawiania rozanca codziennie a juz trzech to bylo nie do wyobrazenia. Jednak po wysluchaniu pewnego swiadectwa postanowilem sprobowac.
Read More

Paulina: Warto wierzyć

O Nowennie dowiedziałam się od obcej Kobiety. Mimo tego, że jestem osobą wierzącą początkowo trochę sceptycznie do tego podchodziłam. Wydawało mi się, że łaski otrzymują ludzie Ci którzy ciągle się modlą, często uczestniczą w Mszy Świętej... myliłam się :)
Read More

Anna: Bardzo dużo łask

Mam nadzieję że nigdy nie zabraknie mi czasu aby się modlić
Read More

Monika: łaski, gdy brak sił

Witam Was dziękując tym samym za to że jesteście oraz że piszecie tak cudowne świadectwa modlitwy, które często podnosiły mnie z upadku. Dzisiaj to ja chcę napisać swoje świadectwo które może komuś pomoże w chwilach ciężkich w zwątpieniu. Kochani odmawiam Nowennę Pompejańską od 2013r teraz jest to moja 20 Nowenna...
Read More

Sosna: Maryja niesie ulgę cierpiącym

Witam! Zmawiam 7 nowennę to moje drugie świadectwo. Trzecia nowenna za dusze czyśćcowe. Nie wiem jak to się stało.
Read More

Stanisław: Życie z nowenną

Szczęść Boże.

Z Nowenną Pompejańską jestem związany już od kilku lat. Kiedy kończę jedną, wkrótce zaczynam kolejną. Mimo iż moja modlitwa po ludzku nie jest doskonała, czasem pokusa niedokończenia Nowenny jest ogromna, ale dzięki Bożej Łasce zawsze udaje mi się dobrnąć do końca. Mogę powiedzieć, że Mateńka zawsze pomaga mi i wysłuchuje moje intencje, a ponadto modlitwa ta sprawia, że bez Różańca nie można dosłownie żyć.

W czasie odmawiania Nowenny czuje Jej bliskość, czuję Jej Matczyną Opiekę. Pomogła mi w trudnych chwilach kiedy moja Żona miała kłopoty z sercem po Nowennie nastą[iła poprawa. Ciąża żony była zagrożona i tu także Mateńka Najukochańsza pomogła i dziś cieszymy się w pełni zdrowym dwuletnim synem.
Był także okres w moim życiu kiedy kilka razy rozlatywały się Firmy, w których pracowałem, ale dzięki Nowennie Pompejańskiej zawsze znajdowałem nową i lepszą pracę.

Zachęcam wszystkich do włączenia się w Nowennę Pompejańską. W świecie gdzie panuje totalny chaos Maryja jest naszą jedyną ucieczką, tą która bez względu na wszystko Kocha i pomaga swoim dzieciom.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Stanisław: Życie z nowenną"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Piękne świadectwo. Ja właśnie zaszłam w upragnioną ciążę dzięki Matce Bożej i wierzę, że będzie z nami do dnia rozwiązania i całe życie. ..

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!