Katarzyna: Uzdrowienie syna z choroby

Mój dwudziestoletni syn od sześciu lat chorował na kamicę woreczka żółciowego. W tym czasie, ze względu na stan zdrowia, konieczne były kilkukrotne pobyty w szpitalu na ostrych dyżurach.Przeczytaj Katarzyna: Uzdrowienie syna z choroby
Read More

Bogumiła: Powrót do zdrowia

Nowennę Pompejańską odmawiam już od dwóch lat. Na początku była to parafialna gdzie dołączałam swoją intencję, a później już odmawiałam i nadal to robię sama.
Read More

Beata: Iskierka wiary

Szczesc Boze! Nowenne Pompejanska odmawiam od listopada 2015 roku praktycznie bez przerw. Zawsze przecież jest wiele do omodlenia. O Nowennie powiedziała mi moja corka. Ja poczytałam trochę w necie na ten temat ale uznałam ze to nie dla mnie, ze nie dam rady, nie mam czasu. Ta Nowenne jest moja szesnasta z kolei. Modle się przeważnie w intencji corki i jej spraw.
Read More

Lidia: Miłość Maryi jest wielka

Myślałam o innej intencji, patrząc na to z perspektywy nieba, znacznie ważniejszej,. Chodziło o czyjeś nawrócenie.
Read More

K: Stał się cud

Miałam guzy w piersi. Na usg pani onkolog stwierdziła że wygląda to źle. Skierowała na biopsje. Na pobraniu wycinków doktor która pobierał dała też do zrozumienia że nie za ciekawie to wygląda. W skali birads która punktów jest od 1 do 6 dała 5 czyli praktycznie znikome szansę na to że nie jest to nowotwór złośliwy.
Read More

Renata: Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza

Od kilku lat ciagle borykam sie z roznymi chorobami,mniejszymi i wiekszymi.Czulam sie juz zmeczona,fizycznie i psychicznie.
Od paru miesiecy czulam sie slabsza coraz bardziej,lekarze ciagle nie znajdowali przyczyny mego zlego samopoczucia.Na Facebook znalazlam Nowenne Pompejanska,zaczelam sie modlic.Czasem oczy zamykaly sie ze zmeczenia(mam jeszcze male dziecko),wytrwalam. Wiem ze Ona mnie wysluchala ,Matka Przenajswietsza nigdy nie odmawia pomocy.Musimy w to wierzyc ja wierze i doswiadczylam cudu.To tylko 54 dni,zawierzcie Krolowej Rozanca Swietego,Ona zawsze nas wyslucha.Wiara czyni cuda,dzisiaj tez modlilam sie do Matki Bozej Pompejanskiej,tesknie do tej modlitwy,jest wspanialym przezyciem.
Matko Boza dziekuje Ci za to ze jestes przy mnie,dziekuje ze mnie wysluchalas❤

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!