Magda: Z Maryją jestem bezpieczna

Chwała Panu i Maryji. Jest mi wstyd, ze dopiero teraz pisze to świadectwo. Odmawiam nowennę pompejańską od 3 lat, ile, nie wiem, na pewno duzo. Czasem bywało trudno, wiele jest niedokończonych, ale zawsze zaczynałam od nowa. Modliłam sie o uratowanie mojego małżeństwa było bardzo cieżko.
Read More

Diana: Poprawa w leczeniu nowotworu

Witajcie , moje świadectwo dotyczy mojego męża który ma 30 lat ,na wiosnę urósł mu jakiś guz na szyi pod rzuchwa potem były badania i okazało się że to guz ślinianki , w lipcu miał operację i został usunięty , po badaniu histopatologicznym pod koniec września napisano że to rak aplastyczny i jest to przerzut z niewiadomym ogniskiem .Był to dla nas koniec świata mamy dwoje małych dzieci corka 2,5 roku i syn 4,5 roku. Zaczęły się wizyty u specjalistów rozpaczliwe szukanie pomocy i ciągły stres i strach.
Read More

Sylwester: Kochana Matko Różańca Świętego, dziękuję za łaski !

Kochana Matko Różańca Świętego, dziękuję za łaski jakie otrzymałem od Ciebie. Dziękuję za każdy dzień od trzech lat, w którym jednocze się z Tobą w radosnym odmawianiu różańca.
Read More

Wojtek: Wiara i Nadzieja w miłość

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Moją Nowennę rozpocząłem 27 września, z wielką wiara i nadzieją w pomoc Matki Bożej z Pompejów, tydzień po powrocie z osobistej pielgrzymki do Casci do Włoch do sanktuarium Św. Rity. Moją intencja jest miłość mówiąc bardzo ogólnie, a konkretnie jedna osoba którą bardzo kocham ale bez...
Read More

Jadzia: Zdrowie i praca

Zobowiązana w sumieniu i w słowie, które dałam Matce Bożej pisze to świadectwo. Moja przyjaciółka samotnie wychowuje 2 dzieci, sytuacja w jakiej się znalazła spowodowała, że zachorowała na depresje. Organizm był tak wycieńczony, że z powodu choroby została zwolniona z pracy. Nie miała sił i pieniędzy by żyć i utrzymać...
Read More

Piotr: Wytrwałość i zaufanie w moc tej modlitwy!

Nazywam się Piotr mam 35 lat i kończę już 3 modlitwę pompejańską. Pewnie powiecie: stary wyjadacz! ale muszę Wam powiedzieć że na początku wcale nie było tak różowo. Gdy zaczynałem pierwszą Nowennę Pompejańską w tamtym roku byłem pełen nadziei i entuzjazmu, mówiłem sobie: pewnie pomodlę się z tydzień, dwa i już zobaczę konkretne działania Matki Bożej (modliłem się za znajomą). A tu nic!!! chora jak była tak była, żeby jakieś przebłyski – nic!!! o tym, że ta modlitwa jest potrzebna przekonałem się jednak wkrótce w Leżajsku i to w momencie gdy miałem dużą pokusę, żeby już dalej się nie modlić. Pewnego dnia zajechałem do kościoła w Leżajsku i nagle podeszła do mnie siostra zakonna i podarowała mi książeczkę o nowennie pompejańskiej NIE WIEDZĄC, ŻE JĄ WŁAŚNIE ODMAWIAM!!! Musiałbym się bardzo starać żeby nie zrozumieć przesłania Boga do mnie: nie przestawaj, módl się!!! i poczułem taką radość, które nigdy wcześniej nie czułem i wiedziałem już, że musze wytrwać w tej modlitwie choćby nie wiem co! Dzisiaj widzę małe i większe znaki działania tej modlitwy: osoba za którą się modliłem i modlę dalej nie rozwiodła się!!! (miała już 2 terminy rozwodowe!!!), co więcej – jej małżeństwo rozpoczyna się na nowo, w bólach i trudnościach ale czuję, że do przodu! pojawiła się też iskierka nadziei na poprawę zdrowia i przede wszystkim odzyskanie Wiary.
Ja czuję, że nie mogę już żyć bez Nowenny Pompejańskiej – gdy zrobiłem sobie przerwę w odmawianiu w styczniu czułem się jak bez ręki i nogi!!! a spokój wrócił mi dopiero gdy zacząłem kolejną modlitwę. Nie wszystkie moje prośby się spełniły ale wiem i wierzę, że ta modlitwa ma ogromny sens, ufam Maryi, która wie co dla nas dobre i nie zostawi nikogo kto prosi o JEJ pomoc!!! NIE BÓJCIE SIĘ PODJĄĆ TEGO WYZWANIA I MÓDLCIE SIĘ Z WIARĄ I UFNOŚCIĄ!!!
Dziękując Matce Bożej za wszystko co od Niej otrzymałem pozdrawiam Was wszystkich !!! Z Bogiem!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Piotr: Wytrwałość i zaufanie w moc tej modlitwy!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Piekne swiadectwo. Ja odmawiam juz 4 NP bo masz racje bez Rozanca nie mozna zyc. Pozdrawiam, trwajmy w modltwie.

Monika
Gość
Monika

Piękne 🙂 ja wczoraj skończyłam moja 5NP i juz zamierzam zaczynać następna bo bez różańca naprawdę nie można żyć 🙂 a kiedyś myślałam że to tylko taka babcina modlitwa, jakże się myliłam…aż mi wstyd… Zachęcam każdego do odmawiania tej modlitwy! Wasze życie już nigdy nie będzie takie same 🙂

Kasia
Gość

Moniko masz już intencję kolejnej nowenny? Ja mam pewną baaardzo chorą relację małżeńską i razem z nią rodzinę do uratowania. Jest już jedna osoba która zgodziła się w jej intencji odmawiać tą nowennę, może jeśli więcej osób by się modliło owoce by były większe?

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Piękne świadectwo Piotrze,otrzymujemy od Maryi wyraźne znaki,lecz nie każdy je zauważa,rozpoznaje.Trzeba być bardzo uważnym, a Maryja nas poprowadzi właściwą drogą,przekonałam się o tym sama.Módl się i nie ustawaj i ciesz się otrzymanymi łaskami.Pozdrawiam, z Bogiem.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Piękne świadectwo

Ania
Gość

Piotrusiu…Jak Cudowne to słowa i świadectwo. DZIĘKUJĘ CI… Dobrze, że Jesteś 🙂 Niech Maryja schowa Cię pod swoim Płaszczem i chroni przed złem, czyniąc niewidocznym dla niego…. Z serca Cię pozdrawiam 🙂 Dobrze mieć w Tobie Przyjaciela, który pomaga i jest Obecny w najlepszy sposób – w Różańcu i modlitwie. Powtórzę – DOBRZE, ŻE JESTEŚ…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!