Jarosław: Córka

Jednak Maryja - zechciała wysłuchać nas rodziców wołających w Nowennie Pompejańskiej o łaskę "odzyskania " naszego dziecka i uczyniła ten cud. Bogu niech będą dzięki.
Przeczytaj całość

Kasia: Świadectwo

Pod koniec odprawiania nowenny zostałam wysłuchana, bo otrzymałam to o co prosiłam. Obecnie jestem w szczęśliwym związku małżeńskim
Przeczytaj całość

Alex: Nowenna mnie uratowała

Dzień dobry, do napisania świadectwa zbierałam się ponad rok. Sama już nie wiem ile nowenn odmówiłam., jedno jest pewne Matka Boska nad nami czuwa. Intencje odmawianych przeze mnie nowenn były różne, modliłam się o odwzajemnienie uczuć, o dobrą pracę, o pomoc Mateczki dla chłopaka, na którym mi zależało.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Mój syn wraca do życia

Widzę jak pojawia się uśmiech na jego twarzy, od kilku miesięcy nie bierze narkotyków, od kilku tygodni nie pije alkoholu , a na szyi nosi medalik.
Przeczytaj całość

Natalia: Nowenna przyniosła mi zrozumienie i zaufanie

Nowennę pompejańską odmówiłam trzy razy, każdą w intencji znalezienia chłopaka, który kiedyś zostanie moim mężem. Pierwszą odmówiłam po tym jak urwał mi się kontakt z chłopakiem, na którym bardzo mi zależało. Jesteśmy do siebie bardzo podobni i nigdy nie spotkałam nikogo, z kim tak dobrze by mi się rozmawiało. Bardzo zraniło mnie to, że przestaliśmy ze sobą rozmawiać. W ostatni dzień nowenny on odezwał się do mnie. Po jakimś czasie znowu straciliśmy kontakt, a ja znowu zaczęłam odmawiać nowennę. Po jakimś czasie zaczęłam trzecią.
Przeczytaj całość

Natalia: Nieskończone łaska Boga

Szczęść Boże.
Tym świadectwem pragną z całego serca podziękować Matce Bożej za wszelkie łaski, których doznałam. W lutym rozpoczęłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Mocno i usilnie przeżywałam rozstanie ze swoim narzeczonym. Tym, któremu miałam przysięgać przed Bogiem miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Był to dla mnie bardzo intensywny czas. Pełen wyrzutów, rozdrapywania ran, nienawiści i obwiniania całego świata za moją osobistą porażkę. Musiałam swoje życie ułożyć bez niego. Na mojej drodze Bóg postawił inteligentnego mężczyznę. Takiego, który umie rozbawić mnie do łez, pocieszyć i zmobilizować, gdy tego potrzebuję. Moją intencją nie stało się błaganie o powrót ukochanego (choć w tym momencie sama nie wiedziałam, co mam czynić i myśleć) . Prosiłam Maryję o to, abym potrafiła z wzajemnością pokochać dobrego mężczyznę, a jeżeli jest to wolą Bożą niech to będzie właśnie mój kolega. Podczas odmawiania były dni, w których poddawałam się,kilka razy zaprzestałam odmawiania nowenny przy zaistniałych sytuacjach, by ponownie z ufnością przeprosić Maryję za swoje poczynania. Dzięki nowennie nauczyłam się wybaczać, być pogodną, dziękować Bogu za to, co mam, za to czym mnie doświadcza i nie bać się prosić. Relacja moja i mojego przyjaciela stopniowo nabierała nieoczekiwanego kształtu. Nie jesteśmy sobie obojętni. Ani on ani ja nie spodziewaliśmy się, że będziemy wstanie tak komuś zaufać. Tak bardzo siebie rozumieć. Mam nadzieję, że Matka Boża nadal będzie działać w moim życiu.
Czas odmawiania modlitwy uważam za bardzo owocny i piękny. Nie zamierzam porzucić nowenny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Natalia: Nieskończone łaska Boga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
jowita wojtak
Gość
jowita wojtak

Dzieki Matce Bozej Pompejanskiej otrzymalam laske o ktora Ja prosilam Dziekuje Ci Matko kochana za ten spokoj Zachecam wszystkich do odmawiania tej nowenny Modlitwa oraz wiara czynia cuda

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!