M: cud – wspólnie spędzone święta. nic na to nie wskazywało

Nowennę rozpoczęłam, ponieważ chłopak z którym byłam od ponad roku kilka miesięcy temu stwierdził, ze nigdy mnie nie kochał, poznał kogoś innego i chce być wreszcie szczęśliwy. wszystko wydarzyło się dosłownie z dnia na dzień, ja nie potrafiąc sobie z tym poradzić w akcie desperacji zaczęłam modlitwę o to, żeby Maryja pomogła mu zrozumieć uczucia do mnie, żeby wrócił.
Read More

Ewa: Jezus trzyma mnie za rękę i nigdy nie zdradzi

Chciałam podzielić się swoją wysluchana Nowenną Pompejańską . Odmówiłam 4 Nowenny Pompejańskie . Trzy pierwsze nie zostały wysłuchane . Wszystkie trzy były odnawiane o uratowanie mojego małżeństwa które rozpadło się po 27 latach . Poświęciłam 2 lata na rożne modlitwy i 3 Nowenny Pompejańskie ale widocznie taka jest wola Bożą...
Read More

Anna: Dzięki nowennie nasza miłość jest mocniejsza

Witam ! Pierwszą Nowennę skończyłam odmawiać w marcu w intencji męża ... Po skończeniu nie widziałam zmiany na lepsze ...ale nagle od czerwca zaczęliśmy ze sobą rozmawiać i wspólnie pracować nad związkiem i modlić sie . Mieszkam w Warszawie gdzie pędzi sie zamiast żyć ale jestem pewna , ze dzieki Nowennie nasza miłość jest mocniejsza niż kiedykolwiek . Obecnie odmawiam drugą Nowennę w intencji daru macierzyństwa ... Pozdrawiam wszystkich :-) prosze o modlitwę
Read More

A.: Choroba mamy

Witam wszystkich. Nowenna Pompejańska towarzyszy mi od 2016 r. W lipcu tego roku zaczęłam Nowennę za mojego nastoletniego syna, ale po dwóch tygodniach zmieniłam intencję. Spadła na nas straszna wiadomość, że u mojej mamy, po dziesięciu latach, nastąpił nawrót choroby nowotworowej (rak piersi).
Read More

Elzbieta: pokochałam różaniec

Zakończyłam właśnie Nowennę Pompejańską w wielki piątek. Dziękuję Ci Mateńko za łaski ,które otrzymałam spokój wyciszenie .
Read More

Natalia: Nieskończone łaska Boga

Szczęść Boże.
Tym świadectwem pragną z całego serca podziękować Matce Bożej za wszelkie łaski, których doznałam. W lutym rozpoczęłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Mocno i usilnie przeżywałam rozstanie ze swoim narzeczonym. Tym, któremu miałam przysięgać przed Bogiem miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Był to dla mnie bardzo intensywny czas. Pełen wyrzutów, rozdrapywania ran, nienawiści i obwiniania całego świata za moją osobistą porażkę. Musiałam swoje życie ułożyć bez niego. Na mojej drodze Bóg postawił inteligentnego mężczyznę. Takiego, który umie rozbawić mnie do łez, pocieszyć i zmobilizować, gdy tego potrzebuję. Moją intencją nie stało się błaganie o powrót ukochanego (choć w tym momencie sama nie wiedziałam, co mam czynić i myśleć) . Prosiłam Maryję o to, abym potrafiła z wzajemnością pokochać dobrego mężczyznę, a jeżeli jest to wolą Bożą niech to będzie właśnie mój kolega. Podczas odmawiania były dni, w których poddawałam się,kilka razy zaprzestałam odmawiania nowenny przy zaistniałych sytuacjach, by ponownie z ufnością przeprosić Maryję za swoje poczynania. Dzięki nowennie nauczyłam się wybaczać, być pogodną, dziękować Bogu za to, co mam, za to czym mnie doświadcza i nie bać się prosić. Relacja moja i mojego przyjaciela stopniowo nabierała nieoczekiwanego kształtu. Nie jesteśmy sobie obojętni. Ani on ani ja nie spodziewaliśmy się, że będziemy wstanie tak komuś zaufać. Tak bardzo siebie rozumieć. Mam nadzieję, że Matka Boża nadal będzie działać w moim życiu.
Czas odmawiania modlitwy uważam za bardzo owocny i piękny. Nie zamierzam porzucić nowenny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Natalia: Nieskończone łaska Boga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
jowita wojtak
Gość
jowita wojtak

Dzieki Matce Bozej Pompejanskiej otrzymalam laske o ktora Ja prosilam Dziekuje Ci Matko kochana za ten spokoj Zachecam wszystkich do odmawiania tej nowenny Modlitwa oraz wiara czynia cuda

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!